Dezynfekcja Puławy

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Wieloletnia praktyka i zdobyta wiedza teoretyczna z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji sprawiają, że fachowcy są w stanie szybko i skutecznie wypędzić z Twojego domu niepożądane szkodniki i wirusy, które nie należą przecież do ...
Usługi Deratyzacji, Dezynsekcji i Dezynfekcji DDD Protect
4.8
Liczba opinii: 63
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ozonowanie pomieszczeń gospodarczych zakończone powodzeniem. Praca przebiegła szybko i sprawnie, a panowie okazali się osobami sumiennymi, fachowymi i odpowiedzialnymi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką dla nas wykonali ci panowie, a także z ceny, która była naprawdę atrakcyjna. Polecamy wszystkim!!!"
Puławy
Zwalczanie szkodników bez specjalistycznej wiedzy i praktyki nie przyniesie oczekiwanych przez Ciebie rezultatów. Zaoszczędź sporą ilość czasu i jeszcze dzisiaj zostaw zgłoszenie specjalistom z zakładu DDD – poradzą sobie oni nawet ...
Wybrane zlecenia

2021-07-28 Puławy
Dzień dobry państwu. Jaki jest u państwa czas oczekiwania na wykonanie takiej usługi jak odgrzybianie klimatyzacji w domu? Bo chciałabym jak najszybciej ją oczyścić ponieważ zapomnieliśmy o tym w tym roku i po włączeniu klimatyzatora w salonie pojawił się tzn czuć było bardzo nieprzyjemny zapach. Takie powietrze też jest na pewno bardzo szkodliwe dlatego klimatyzator został wyłączony i nie będziemy z niego korzystać aż do przyjazdu fachowca.

2021-06-04 Puławy
Witam serdecznie. Ile kosztuje u państwa ozonowanie? Bo chciałbym wyozonować swoją piwnicę po zalaniu bo pojawiła się tam pleśń, i bardzo nieprzyjemny zapach takiej jakby stęchlizny.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502