Dezynfekcja Przemyśl

Mamy dostępnego jednego fachowca od dezynfekcji w Przemyślu
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń
4.8
Liczba opinii: 93
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Przemyśl
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Dezynfekcja pomieszczeń przebiegła bez żadnego problemu. Panowie do pracy przystąpili na drugi dzień od wezwania, na miejscu byli zgodnie w naszymi wcześniejszymi ustaleniami, do tego okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi, jakich ze świeczką szukać teraz wśród współczesnych "fachowców". Polecamy z całego serca, a telefon zapisujemy."
Przemyśl
Zwalczanie szkodników nie należy do łatwych zadań. Niezbędna w tym przypadku będzie nie tylko specjalistyczna wiedza, ale również doświadczenie i cierpliwość. Jeśli chcesz uniknąć stresu, jak najszybciej zgłoś się do tego zakładu usług DDD ...
serwis niedostępny
Pytania od klientów

22.07.2021
Dobry wieczór. Pierwszy raz doświadczam takiej sytuacji, więc nawet nie wiem jaką usługę zamówić. W mieszkaniu dziadków, wujek popełnił samobójstwo. W ich imieniu załatwiam formalności. Potrzebne będzie sprzątanie po zmarłych. Może jakieś zamgławianie czy odkażanie, nie znam się na tym. Bardzo proszę o polecenie fachowców z okolicy.

15.06.2021
Witam serdecznie. Nie wiem nawet jak zacząć, w naszym gospodarstwie domowym miała miejsce nieprzyjemna i cuchnąca sytuacja. Wybiło toaletę i co tu dużo mówić, sami nawet nie wiemy jak się zabrać do czyszczenia, odkażania i dezynsekcji. Najlepszym pomysłem w tej sytuacji jest wezwanie profejsonalej ekipy. Więc bardzo Państwa proszę o szybki przyjazd i pomoc w tej kłopotliwej sytuacji!

Dzielnice Przemyśla, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Bakończyce
  2. Błonie
  3. Kruhel
  4. os. Rycerskie
  5. Przekopana
  6. Sielec
  7. Wilcze
  8. Winna Góra
  9. Zasanie
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502