Dezynfekcja Przemyśl

Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń
4.8
Liczba opinii: 92
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja pomieszczeń przebiegła bez żadnego problemu. Panowie do pracy przystąpili na drugi dzień od wezwania, na miejscu byli zgodnie w naszymi wcześniejszymi ustaleniami, do tego okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi, jakich ze świeczką szukać teraz wśród współczesnych "fachowców". Polecamy z całego serca, a telefon zapisujemy."
Zwalczanie szkodników nie należy do łatwych zadań. Niezbędna w tym przypadku będzie nie tylko specjalistyczna wiedza, ale również doświadczenie i cierpliwość. Jeśli chcesz uniknąć stresu, jak najszybciej zgłoś się do tego zakładu usług DDD ...
Wybrane zlecenia

2021-07-22 Przemyśl
Dobry wieczór. Pierwszy raz doświadczam takiej sytuacji, więc nawet nie wiem jaką usługę zamówić. W mieszkaniu dziadków, wujek popełnił samobójstwo. W ich imieniu załatwiam formalności. Potrzebne będzie sprzątanie po zmarłych. Może jakieś zamgławianie czy odkażanie, nie znam się na tym. Bardzo proszę o polecenie fachowców z okolicy.

2021-06-15 Przemyśl
Witam serdecznie. Nie wiem nawet jak zacząć, w naszym gospodarstwie domowym miała miejsce nieprzyjemna i cuchnąca sytuacja. Wybiło toaletę i co tu dużo mówić, sami nawet nie wiemy jak się zabrać do czyszczenia, odkażania i dezynsekcji. Najlepszym pomysłem w tej sytuacji jest wezwanie profejsonalej ekipy. Więc bardzo Państwa proszę o szybki przyjazd i pomoc w tej kłopotliwej sytuacji!

Dzielnice Przemyśla, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Bakończyce
  2. Błonie
  3. Kruhel
  4. os. Rycerskie
  5. Przekopana
  6. Sielec
  7. Wilcze
  8. Winna Góra
  9. Zasanie
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502