Dezynfekcja Pruszków

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Wieloletnia praktyka i zdobyta wiedza teoretyczna z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji sprawiają, że fachowcy są w stanie szybko i skutecznie wypędzić z Twojego domu niepożądane szkodniki i wirusy, które nie należą przecież do ...
Usługi Deratyzacji, Dezynsekcji i Dezynfekcji DDD Protect
4.8
Liczba opinii: 63
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ozonowanie przebiegło bez większych problemów, cena była atrakcyjna, a panowie byli punktualni - w domu zjawili się jeszcze tego samego dnia od wezwania. Dziękujemy za bezproblemowy kontakt i na pewno będziemy polecać ich usługi znajomym i rodzinie w potrzebie."
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Revival Krzysztof Wojciechowski
4.9
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługa dezynfekcji wykonana została poprawnie i przyniosła oczekiwany efekt. Panowie okazali się osobami sumiennym i rzetelnymi. Pracę wykonali poprawnie i szybko, a stawki zaoferowali naprawdę dobre. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam kompleksowe usługi tych wykonawców, a telefon do kontaktu zapisuję sobie na przyszłość, bo w tym momencie innych fachowców nie ma już sensu szukać."
Zwalczanie Szkodników i Dezynfekcja Radosław Rek
4.8
Liczba opinii: 102
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa była pilna, a panowie z zakładu dezynfekcji okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Do pracy wykorzystali certyfikowany sprzęt, do tego mieli stosowne uprawnienia oraz wiedzę i umiejętności, jakich konkurencja mogła tylko pozazdrościć. Polecamy, a telefon kontaktowy sobie zapisujemy."
Wybrane zlecenia

2021-07-06 Pruszków
Ciężko przebyliśmy korone. Długie miesiące chorowania w szpitalu, później w domu. Raz na zawsze chcemy się pozbyć tej zarazy z naszego życia, dlatego chcę się umówić na zamgławianie mieszkania. Trzeba wytoczyć ciężkie działa. Czy znajdę tu serwis, który ma w swoim menu taką usługę?

2021-06-11 Pruszków
Mamy nie lada kłopot w domu. Piwnica po zalaniu, ale po wybiciu kanalizaci. Więc niestety nie była to tylko woda, ale mnóstwo nieczystości i bakterii. Szukam teraz w necie różnych metod dezynfekcji, czytałam coś o metodzie UV, ale nie będę zgrywać speca. Poproszę o poradę, a najlepiej o przyjazd jakiś rzetelny serwis, który podejmie się takiego zlecenia. Im szybciej tym lepiej.

Dzielnice Pruszkowa, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Bąki
 2. Gąsin
 3. Malichy
 4. os. Prusa
 5. Wyględówek
 6. Śródmieście
 7. Ostoja
 8. os. Staszica
 9. Tworki
 10. os. Parkowe
 11. Żbików
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502