Dezynfekcja Pruszcz Gdański

Usługi DDD Fumis Remigiusz Falk
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Jesteśmy pod wrażeniem szybkości, z jaką wykonali dla nas pracę ci panowie z zakładu DDD. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za tak szybką reakcję, a także za cenę usługi, która łącznie z dojazdem na miejsce w naszej ocenie okazała się naprawdę atrakcyjna. Od tej pory będziemy współpracować wyłącznie z tym serwisem dezynfekcji. Polecamy serdecznie wszystkim w potrzebie, warto mieć do nich namiary."
Serwis Klimatyzacji Hvac Service Paweł Miszczak
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Klimatyzacja wymaga regularnego serwisowania, by bezpiecznie spełniała swoje podstawowe zadanie, nie szkodząc przy tym naszemu zdrowiu. Wybierając tę firmę zyskasz pewność, że naprawa lub serwis klimatyzacji zostaną wykonane na najwyższym poziomie. Specjaliści ...
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Polvapor
4.7
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Dezodoryzację w mieszkaniu powierzyliśmy tej ekipie od DDD i teraz śmiało możemy przyznać, że panowie są ekspertami w tej dziedzinie - nie ma dla nich pracy, której nie byliby w stanie wykonać. Do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie. Pracę wykonali błyskawicznie, bez owijania w bawełnę, z uśmiechem na twarzy. Polecamy z całego serca i na pewno będziemy rekomendować ich usługi wszystkim naszym znajomym i rodzinie."
Pruszcz Gdański
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Pco Solutions Daniel Sacewicz
4.7
Liczba opinii: 48
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Z pracy wykonanej przez tego specjalistę jestem bardzo zadowolona. Dezynfekcja pomieszczeń gospodarczych przebiegła dokładnie, efekt był zadowalający, a cena - przystępna. Usługa była pilna, a wykonawca bez problemu zaproponował termin realizacji na kolejny dzień. Polecam z całego serca, bo naprawdę warto. "
Ta firma to zespół wykwalifikowanych pracowników, dla których ogromne znaczenie ma skuteczność przeprowadzanych czynności. Kompleksowe zwalczanie owadów i insektów? Zadzwoń, a fachowcy zajmą się każdym zagrożeniem! Skuteczność, ...
Szukasz rzetelnej firmy, która przeprowadzi ozonowanie w Twoim mieszkaniu? Jesteś w dobrym miejscu! Ta firma to specjaliści w tej dziedzinie. Z łatwością pozbędą się zapachu psa, papierosów oraz innych nieprzyjemnych woni, dzięki czemu będziesz ...
Wybrane zlecenia

2021-08-24 Pruszcz Gdański
Dzień dobry, miałabym kilka zleceń dla firmy, która ma w zakresie usług wszelkie metody dezynfekcji. Mieszkam w bloku, sąsiedzi z góry nas zalali, więc potrzebne będzie osuszanie by nie pojawił się grzyb czy pleśn. Druga sprawa, moje dzieci są alergikami, więc zależy mi na usunięciu alergenów, nie może być mowy o obecnośći roztoczy. Podejmiecie się?

2021-08-07 Pruszcz Gdański
Obok mnie, na piętrze w bloku mieszka sąsiadka, która jest na bakier z czystością, zbiera jakieś śmieci, gromadzi je na balkonie. Smród jest niemiłosierny. Potrzebuję by serwis zajął się usunięciem przykrego zapachu w mieszkaniu i na korytarzu, najlepiej jak zostanie użyty środek o działaniu bakteriobójczym.

Dzielnice Pruszcza Gdańskiego, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Rotmanka
  2. Straszyn
  3. Borkowo
  4. Juszkowo
  5. Reja
  6. Jagatowo
  7. Rokitnica
  8. os. Bursztynowe
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502