Dezynfekcja Płock

Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Panowie dzięki zastosowanej dezodoryzacji pozbyli się nieprzyjemnego zapachu z naszego mieszkania. Na miejscu byli jeszcze tego samego dnia, pracę wykonali sumiennie i rzetelnie, a rachunek był do zaakceptowania. Polecamy serdecznie każdemu, sami również skorzystamy z ich wsparcia."
Winiary
Usługi Sprzątające, Dezynfekcja oraz Czyszczenie Kostki Brukowej i Elewacji Siklawa Sebastian Bukowski
4.6
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ozonowanie pomieszczeń biurowych panowie wykonali solidnie i fachowo. Zastosowana metoda okazała się skuteczna, więc zabiegu nie trzeba było powtarzać. Byliśmy tak zachwyceni jakością ich usług, że kilka tygodni później zleciliśmy im podobną usługę w domu. Tutaj panowie również nie zawiedli naszego zaufania. Szczerze rekomendujemy ich usługi wszystkim naszym znajomym i rodzinie, telefon oczywiście zachowujemy."
Kochanowskiego, Płock
Zakres usług
Szkodniki to poważny i również denerwujący problem. Nie musimy jednak walczyć z nimi sami – są firmy, które doskonale orientują się w temacie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji i mogą skutecznie nas przed nimi obronić. W każdej ...
Wybrane zlecenia

Płock, Obrońców Westerplatte

2021-01-10 Firma do dezynfekcji
Dzień dobry, prosze o skontaktowanie się ze mną w sprawie mojego garażu. Jestem myśliwym i obrabiam w nim zdobytą zwierzynę, niestety jeden z osobników był bardzo chory i musiałem pozbyć się całego jego mięsa. Dopóki nie odkaże tego miejsca to nie mogę tam za bardzo wchodzić także szukam pomocy

Płock, Stoczniowa

2020-12-05 Ile kosztuje zamgławianie biura?
Witam, mieliśmy w biurze pewnego specyficznego pracownika, który każdą niedojedzoną rzecz chował do szuflady, zamykał na klucz i do tej pory myśleliśmy że wieczorem wyrzucał. Dziś rano szef go zwolnił a my po otworzeniu szafki zawuażyliśmy dosłownie kolonię pleśni. Wydobywa się z niej przykry zapach, czy mógłby ktoś od was go usunąć?

Maneżowa, Płock

2020-11-26 Odkażanie w bloku
Witam serdecznie, chciałbym zamówić taką usługę jeszcze na dzisiaj, ponieważ karetka zabrała dzisiaj paru lokatorów chorych na te nową grypę i chcemy pozbyć się wirusa, żeby inni nie byli zagrożeni. Czy możecie się tego podjąć?

Poziomkowa, Płock

2020-10-28 Ozonowanie domu
Żona skarży się od pewnego czasu, że w kotłowni i w łazience u góry strasznie śmierdzi stęchlizną. Już nie szło tego wytrzymać to uznałem że zajrzę za piec, ale nie spodziewałem się że znajdę tam tyle nieżywych szczurów. Udało mi się je usunąć ale teraz najlepiej odkazić całą chatę. Proszę o wykwalifikowanego technika, który to wykona.

Płock

2020-10-17 Utylizacja zwierząt z mieszkania
Dzień dobry, czy moglibyście zająć się pleśnią na ścianie? Nie wiem czym może być spowodowane jej pojawianie się i rozrastanie, ale do tej pory parę razy była i po dniu lub dwóch znikała bez naszej ingerencji. Teraz rośnie powoli od około tygodnia lub się zatrzymuje, ale nie chce maleć.

Płock, Agrestowa

2020-08-16 Jaka jest cena w waszej firmie za wykonanie dezynfekcji domu?
Mam podejrzenia, że w moim domu są roztocza. Najbardziej czuje się je, gdy leży się w łóżku. Wyprałam wszystkie kołdry i pościele kilka razy, ale problem jak jest, tak był. Nie zostało mi nic innego, jak wykonać profesjonalne odkażanie całego budynku. Ile by to mniej więcej kosztowało?

Dzielnice Płocka, w których możesz zgłosić usługę dezynfekcji

 1. Borowiczki
 2. Ciechomice
 3. Dobrzyńska
 4. Międzytorze
 5. Petrochemia
 6. Podolszyce Południe
 7. Podolszyce Północ
 8. Radziwie
 9. Stare Miasto
 10. Tysiąclecia
 11. Wyszogrodzka
 12. Dworcowa
 13. Kochanowskiego
 14. Kolegialna
 15. Kostrogaj
 16. Łukasiewicza
 17. Pradolina Wisły
 18. Skarpa
 19. Trzepowo
 20. Winiary
 21. Zielony Jar
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502