Dezynfekcja Płock

Mamy dostępnych 3 fachowców od dezynfekcji w Płocku
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Zwalczania Szkodników Ozonmedic Paweł Trzeciak
4.8
Liczba opinii: 68
Sprawdź szczegóły

Zakład Zwalczania Szkodników Ozonmedic Paweł Trzeciak

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Płock
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Zaproponowana metoda zamgławiania ULV okazała się efektywnym i skutecznym sposobem na pozbycie się nieproszonych gości z naszej najbliższej okolicy oraz bardzo dobrze poradziła sobie z likwidacją fetoru. Dziękujemy za pomoc, zwłaszcza że usługa była pilna. Od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z ich usług. Polecamy z ręką na sercu."
Zielony Jar, Płock
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 115
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Płock
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Panowie dzięki zastosowanej dezodoryzacji pozbyli się nieprzyjemnego zapachu z naszego mieszkania. Na miejscu byli jeszcze tego samego dnia, pracę wykonali sumiennie i rzetelnie, a rachunek był do zaakceptowania. Polecamy serdecznie każdemu, sami również skorzystamy z ich wsparcia."
Winiary
Pytania od klientów
Dezynfekcja Płock 11.01.2022
Jaki był by koszt dezynfekcji mieszkania 40 m2
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Elektryczne, Naprawa Komputerów, Urządzeń Biurowych i Klimatyzacji Abc Complex
Sprawdź szczegóły

Usługi Elektryczne, Naprawa Komputerów, Urządzeń Biurowych i Klimatyzacji Abc Complex

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Płatność kartą Ceny od 100 zł Diagnoza od 50 zł
Płock
Sprawdź szczegóły
Kompleksowe usługi elektryczne jest w stanie zagwarantować Ci polecana firma. Fachowcy specjalizują się w zadaniach z zakresu szeroko pojętej elektryki, naprawie komputerów, naprawie sprzętów biurowych i naprawie klimatyzacji. Solidność, słowność ...

Specjalistyczny Zakład DDD Insekt-Dom Sebastian Wierzchowski

Płatność kartą Darmowy dojazd Ceny od 50 zł
Płock
Sprawdź szczegóły
Masz w domu niechcianego lokatora? Ta firma na pewno będzie w stanie Ci z nim pomóc. Pracujący w niej fachowcy mają w swojej ofercie szeroki zakres zasług związanych z dezynsekcją, dezynfekcją i deratyzacją. Poradzą sobie z każdym ...
Opinia
"Ozonowanie pomieszczeń biurowych panowie wykonali solidnie i fachowo. Zastosowana metoda okazała się skuteczna, więc zabiegu nie trzeba było powtarzać. Byliśmy tak zachwyceni jakością ich usług, że kilka tygodni później zleciliśmy im podobną usługę w domu. Tutaj panowie również nie zawiedli naszego zaufania. Szczerze rekomendujemy ich usługi wszystkim naszym znajomym i rodzinie, telefon oczywiście zachowujemy."
Kochanowskiego, Płock
serwis niedostępny
Szkodniki to poważny i również denerwujący problem. Nie musimy jednak walczyć z nimi sami – są firmy, które doskonale orientują się w temacie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji i mogą skutecznie nas przed nimi obronić. W każdej ...
serwis niedostępny
Pytania od klientów

Płock, Obrońców Westerplatte

10.01.2021
Dzień dobry, prosze o skontaktowanie się ze mną w sprawie mojego garażu. Jestem myśliwym i obrabiam w nim zdobytą zwierzynę, niestety jeden z osobników był bardzo chory i musiałem pozbyć się całego jego mięsa. Dopóki nie odkaże tego miejsca to nie mogę tam za bardzo wchodzić także szukam pomocy

Płock, Stoczniowa

05.12.2020
Witam, mieliśmy w biurze pewnego specyficznego pracownika, który każdą niedojedzoną rzecz chował do szuflady, zamykał na klucz i do tej pory myśleliśmy że wieczorem wyrzucał. Dziś rano szef go zwolnił a my po otworzeniu szafki zawuażyliśmy dosłownie kolonię pleśni. Wydobywa się z niej przykry zapach, czy mógłby ktoś od was go usunąć?

Maneżowa, Płock

26.11.2020
Witam serdecznie, chciałbym zamówić taką usługę jeszcze na dzisiaj, ponieważ karetka zabrała dzisiaj paru lokatorów chorych na te nową grypę i chcemy pozbyć się wirusa, żeby inni nie byli zagrożeni. Czy możecie się tego podjąć?

Poziomkowa, Płock

28.10.2020
Żona skarży się od pewnego czasu, że w kotłowni i w łazience u góry strasznie śmierdzi stęchlizną. Już nie szło tego wytrzymać to uznałem że zajrzę za piec, ale nie spodziewałem się że znajdę tam tyle nieżywych szczurów. Udało mi się je usunąć ale teraz najlepiej odkazić całą chatę. Proszę o wykwalifikowanego technika, który to wykona.

Płock

17.10.2020
Dzień dobry, czy moglibyście zająć się pleśnią na ścianie? Nie wiem czym może być spowodowane jej pojawianie się i rozrastanie, ale do tej pory parę razy była i po dniu lub dwóch znikała bez naszej ingerencji. Teraz rośnie powoli od około tygodnia lub się zatrzymuje, ale nie chce maleć.

Płock, Agrestowa

16.08.2020
Mam podejrzenia, że w moim domu są roztocza. Najbardziej czuje się je, gdy leży się w łóżku. Wyprałam wszystkie kołdry i pościele kilka razy, ale problem jak jest, tak był. Nie zostało mi nic innego, jak wykonać profesjonalne odkażanie całego budynku. Ile by to mniej więcej kosztowało?

Dzielnice Płocka, w których możesz zgłosić usługę dezynfekcji

 1. Borowiczki
 2. Ciechomice
 3. Dobrzyńska
 4. Międzytorze
 5. Petrochemia
 6. Podolszyce Południe
 7. Podolszyce Północ
 8. Radziwie
 9. Stare Miasto
 10. Tysiąclecia
 11. Wyszogrodzka
 12. Dworcowa
 13. Kochanowskiego
 14. Kolegialna
 15. Kostrogaj
 16. Łukasiewicza
 17. Pradolina Wisły
 18. Skarpa
 19. Trzepowo
 20. Winiary
 21. Zielony Jar
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502