Dezynfekcja Pionki

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Wieloletnia praktyka i zdobyta wiedza teoretyczna z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji sprawiają, że fachowcy są w stanie szybko i skutecznie wypędzić z Twojego domu niepożądane szkodniki i wirusy, które nie należą przecież do ...
Usługi Deratyzacji, Dezynsekcji i Dezynfekcji DDD Protect
4.8
Liczba opinii: 63
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ozonowanie przebiegło solidnie i fachowo, a panowie dali się poznać jako osoby sumienne i rzetelne. Z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, a cena okazała się bardzo dobra. Generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż panowie dotarli do nas jakieś 25 minut po czasie, co jednak przy tak dobrze wykonanej pracy można wybaczyć."
Wybrane zlecenia

2021-08-25 Pionki
Jaki jest koszt odkażania mieszkania? Mieliśmy nieprzyjemny incydent w mieszkaniu w salonie i mamy uporczywy zapach stęchlizny. Cena w sumie nie gra aż takiej roli jak czas, zależy nam na wyjątkowo szybkim terminie. Jak szybko jesteście w stanie przyjechać?

2021-08-14 Pionki
Witam, szukam firmy zajmującej się dezynfkecją domów i mieszkań. Słyszałam, że macie bardzo dobre opinie w naszym mieście, a mi zależy na solidnym wykonaniu usługi. Mieliśmy jakiś czas temu duży problem z grzybem na ścianie, mąż kupił w interencie pewne specyfiki, które rzeczywiście zadziałały, ale jednak problem wraca, poproszę o kontakt.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502