Dezynfekcja Piaseczno

ZAKŁAD DDD PATRON
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja pomieszczeń przebiegła szybko, sprawnie, solidnie i fachowo. Panowie okazali się osobami godnymi zaufania, od początku do końca mieliśmy z nimi bardzo dobry kontakt, do tego dokładnie objaśnili, co zamierzają zrobić i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich kompleksowych usług. Warto również podkreślić, że cena była naprawdę atrakcyjna w porównaniu do konkurencji, która oferowała znacznie wyższe kwoty."
DDD Protect
4.8
Liczba opinii: 63
Sprawdź szczegóły

DDD Protect

Dezynfekcja Piaseczno
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z usługą odkażania w domu, który niedawno kupiliśmy, panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Pracę wykonali ekspresowo, do tego solidnie i sumiennie - widać było, że doskonale znają wszystkie metody i techniki. Na duży plus zasługuje również cena usługi, która w żaden sposób nie wpłynęła na nasz domowy budżet. Polecamy każdemu, bo lepszego serwisu DDD w okolicy na pewno nie znajdziecie."
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Revival Krzysztof Wojciechowski
4.9
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jesteśmy w 100% zadowoleni z usługi, jaką wykonali dla nas ci panowie. Z pracą nie mieli najmniejszego problemu, w mieszkaniu zjawili się jeszcze tego samego dnia, w 2 godziny po otrzymaniu wezwania, odpowiednio przygotowani. Ozonowanie pomieszczeń przebiegło ekspresowo i bardzo dokładnie, a na efekt długo nie musieliśmy czekać. Polecamy gorąco, a telefon pozostawiamy w razie potrzeby."
PUH RADOSŁAW REK
4.8
Liczba opinii: 102
Sprawdź szczegóły

PUH RADOSŁAW REK

Dezynfekcja Piaseczno
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten zakład dezynfekcji. Panowie stanęli na wysokości zadania i bez większych problemów poradzili sobie z drobnoustrojami. Zadanie wykonali perfekcyjnie, a cena była do zaakceptowania. Dziękujemy i na pewno będziemy jeszcze do nich wracać. Telefon zapisujemy i polecamy gorąco."
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Nasza firma świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianej ochrony przed szkodnikami, czyli dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów główny nacisk w naszej działalności kładziemy na skuteczność, zaangażowanie, ...
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Kosodrzewiny, Piaseczno

Odkażanie mieszkania
Witam serdecznie. Kupiłem mieszkanie z licytacji komorniczej. Teraz muszę zająć się generalnym remontem. Chyba najgorszy problem to straszny smród stęchlizny. Jak można się pozbyć takiego zapachu? Czy są domowe sposoby na pozbycie się tego?

Piaseczno, Daleka

Ile wyniesie dezodoryzacja lokalu?
Witam serdecznie, jestem właścicielem lokalu gastronomicznego i od jakiegoś czasu zmagam się z przykrym zapachem w jednych z pomieszczeń. Słyszałem, że zajmują się Państwo usuwaniem brzydkich zapachów, dlatego kontaktuję się w tej sprawie. Jaki byłby koszt?

Piaseczno, Nad Perełką

Odkażanie mieszkania
Szukam firmy, która zajmuje się odkażaniem pomieszczeń po chorobie. Nie chcę, by moi bliscy zarazili się wirusami, dotykając różnych powierzchni i przedmiotów. Czy mogę liczyć na pomoc? Ile to będzie mniej więcej kosztować?

Grabowa, Piaseczno

Działanie bakteriobójcze w bloku
Dobry wieczór. Mieszkam w bloku, który jest bardzo stary. Zgłosiłem do administracji, że jest potrzeba, aby znaleźć firmę, która mogłaby wykonać takie jakby działanie bakteriobójcze. Wiem, że takie działania nigdy w tym budynku nie były wykonywane. Administracja na razie nic nie robi, dlatego sam chce zająć się tym problemem.

Astrów, Piaseczno

Dezynfekcja gazowa w bloku
Witam, czy świadczycie Państwo takie usługi jak odkażanie po wylaniu szamba? Boję się, że bakterie mogłyby zaszkodzić moim bliskim, dlatego szukam profesjonalnej firmy, która zdezynfekowałaby moje gospodarstwo. Jaki byłby koszt oraz najbliższy wolny termin?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502