Dezynfekcja Opole

Mamy dostępnych 3 fachowców od dezynfekcji w Opolu
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Porządkowe oraz Zakład DDD S.O.S. Sylwia Szczepanik
4.8
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły

Usługi Porządkowe oraz Zakład DDD S.O.S. Sylwia Szczepanik

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opole
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Dezynfekcja przebiegła zgodnie z przedstawionym na początku wizyty harmonogramem. Panowie do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za usługę była przystępna. Polecamy z czystym sumieniem każdemu, bo to zakład, jakiego ze świeczką nie znajdziecie."
Śródmieście, Opole
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 328
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Jesteśmy dostępni 24/7
Opole
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Metoda zamgławiania ULV przyniosła zamierzony efekt. Teraz już możemy spokojnie spać. Panowie na miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia, pracę wykonali solidnie i sumiennie, a cena była atrakcyjna dla naszej kieszeni. Polecamy z czystym sumieniem kompleksowe usługi tego specjalisty i na pewno w przyszłości skorzystamy jeszcze z ich pomocy."
Sławice, Opole
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Insect Out Lidia Otfinowska
4.9
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Insect Out Lidia Otfinowska

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Opole
Sprawdź szczegóły
Zniszczone meble czy ponadgryzane kable mogą być efektami występowania szczurów lub myszy w Twoim domu. Gryzonie nie dość, że niszczą elementy wyposażenia domowego, to jeszcze przenoszą pasożyty i bakterie, które mogą być szkodliwe dla Twojego ...
Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
serwis niedostępny
Pytania od klientów

Opole, Czarnowąsy

17.02.2021
Czy oprócz odgrzybiania i ozonowania, można u państwa zamówić także taką usługę jak sprzątanie po zmarłych? Nie wiem, kogo i gdzie mógłbym poprosić o pomoc w tym temacie, kontaktowałem się już z kilkoma osobami, ale nikt nie realizuje takich zleceń.

Opole, Oleska

14.01.2021
Witam, kontaktuję się z państwem w sprawie pleśni na ścianie na piętrze w moim domku. We wszystkich 3 pokojach jest ona dość widoczna przy rogach. Zajrzałam na strych i tam jest jeszcze gorzej więc pewnie stamtąd idzie na reszte. Póki co parter jest czysty więc pozostaje ogarnięcie góry.

Opole, Sosanowskiego

03.11.2020
Witam serdecznie, poszukuję firmy, która podejmie się cyklicznego dezynfekowania całego budynku. Jest to 4 piętrowięc mieszkalny. Zgodnie razem z mieszkańcami zdecydowaliśmy się na zatrudnienie specjalistów do takiej usługi. Oprócz tego potrzebne jest dostarczenie stacji z płynem.

Chorzowska

25.08.2020
Ponowię pytanie, czy odkażacie pomieszczenia? Jeśli tak to jakich metod do tego używacie? Zastanawiam się nad ozonowaniem i promieniowaniem UV. Proszę o poradę. W mieszkaniu przez długi okres czasu przebywała chora osoba. Liczę na szybką, fachową odpowiedź.

Opole, Spychalskiego

12.08.2020
Dzień dobry, chciałbym zamówić państwa firmę do wykonania pełnej dezynfekcji i dezodoryzacji całego mojego domu. Od pewnego czasu coraz mocniej wyczuwalny jest przykry zapach. Nie potrafię nawet zlokalizować jego źródła bo wszędzie czuć tak samo. Czy moglibyście podjechać?

Opole, Krapkowicka

30.07.2020
Dzień dobry, chciałbym skorzystać z pomocy fachowców, ponieważ po wylaniu szamba i zalaniu przy okazji części biura unosi się straszny odór, który uniemożliwia nam pracę. Z tyłu na podwórku było szambo, które z jakeigoś powodu wybiło i podlało nam budynek.

Opole

20.07.2020
Czy zajmują się państwo takimi usługami? Prowadzę mały hostel i po wielu gościach w ostatnim czasie wyczuwalna jest taka woń stęchlizny. Zależy mi żeby to usunać, nie chciałbym spotkać się z żadnymi skargami. Proszę o kontakt w tej sprawie

Dzielnice Opola, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Osiedle Bolko
  2. Osiedle Chabrów
  3. Osiedle Dambonia
  4. Osiedle Malinka
  5. Osiedle Metalchem
  6. Osiedle ZWM
  7. Szczepanowice-Wójtowa Wieś
  8. Osiedle Armii Krajowej
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502