Dezynfekcja Opole

Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Metoda zamgławiania ULV przyniosła zamierzony efekt. Teraz już możemy spokojnie spać. Panowie na miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia, pracę wykonali solidnie i sumiennie, a cena była atrakcyjna dla naszej kieszeni. Polecamy z czystym sumieniem kompleksowe usługi tego specjalisty i na pewno w przyszłości skorzystamy jeszcze z ich pomocy."
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja przebiegła zgodnie z przedstawionym na początku wizyty harmonogramem. Panowie do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za usługę była przystępna. Polecamy z czystym sumieniem każdemu, bo to zakład, jakiego ze świeczką nie znajdziecie."
Szkodniki to poważny i również denerwujący problem. Nie musimy jednak walczyć z nimi sami – są firmy, które doskonale orientują się w temacie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji i mogą skutecznie nas przed nimi obronić. Jeśli jesteś

RECOVERS Sp. z o.o.

Dezynfekcja Opole
Firma Recovers oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Specjalizujemy się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Wybrane zlecenia

Opole, Czarnowąsy

Usunięcie alergenów z piwnicy
Czy oprócz odgrzybiania i ozonowania, można u państwa zamówić także taką usługę jak sprzątanie po zmarłych? Nie wiem, kogo i gdzie mógłbym poprosić o pomoc w tym temacie, kontaktowałem się już z kilkoma osobami, ale nikt nie realizuje takich zleceń.

Opole, Oleska

Utylizacja zwierząt na terenie domu
Witam, kontaktuję się z państwem w sprawie pleśni na ścianie na piętrze w moim domku. We wszystkich 3 pokojach jest ona dość widoczna przy rogach. Zajrzałam na strych i tam jest jeszcze gorzej więc pewnie stamtąd idzie na reszte. Póki co parter jest czysty więc pozostaje ogarnięcie góry.

Opole, Sosanowskiego

Usuwanie drobnoustrojów w bloku
Witam serdecznie, poszukuję firmy, która podejmie się cyklicznego dezynfekowania całego budynku. Jest to 4 piętrowięc mieszkalny. Zgodnie razem z mieszkańcami zdecydowaliśmy się na zatrudnienie specjalistów do takiej usługi. Oprócz tego potrzebne jest dostarczenie stacji z płynem.

Chorzowska

Czy to firma do dezynfekcji mieszkania?
Ponowię pytanie, czy odkażacie pomieszczenia? Jeśli tak to jakich metod do tego używacie? Zastanawiam się nad ozonowaniem i promieniowaniem UV. Proszę o poradę. W mieszkaniu przez długi okres czasu przebywała chora osoba. Liczę na szybką, fachową odpowiedź.

Opole, Spychalskiego

Odkażanie mieszkania na jutro!
Dzień dobry, chciałbym zamówić państwa firmę do wykonania pełnej dezynfekcji i dezodoryzacji całego mojego domu. Od pewnego czasu coraz mocniej wyczuwalny jest przykry zapach. Nie potrafię nawet zlokalizować jego źródła bo wszędzie czuć tak samo. Czy moglibyście podjechać?

Opole, Krapkowicka

Ile kosztuje dezodoryzacja biura?
Dzień dobry, chciałbym skorzystać z pomocy fachowców, ponieważ po wylaniu szamba i zalaniu przy okazji części biura unosi się straszny odór, który uniemożliwia nam pracę. Z tyłu na podwórku było szambo, które z jakeigoś powodu wybiło i podlało nam budynek.

Opole

Dezynfekcja łóżek i materacy w gospodarstwie
Czy zajmują się państwo takimi usługami? Prowadzę mały hostel i po wielu gościach w ostatnim czasie wyczuwalna jest taka woń stęchlizny. Zależy mi żeby to usunać, nie chciałbym spotkać się z żadnymi skargami. Proszę o kontakt w tej sprawie

Dzielnice Opola, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Osiedle Bolko
  2. Osiedle Chabrów
  3. Osiedle Dambonia
  4. Osiedle Malinka
  5. Osiedle Metalchem
  6. Osiedle ZWM
  7. Szczepanowice-Wójtowa Wieś
  8. Osiedle Armii Krajowej
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502