Dezynfekcja Opole

Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Metoda zamgławiania ULV przyniosła zamierzony efekt. Teraz już możemy spokojnie spać. Panowie na miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia, pracę wykonali solidnie i sumiennie, a cena była atrakcyjna dla naszej kieszeni. Polecamy z czystym sumieniem kompleksowe usługi tego specjalisty i na pewno w przyszłości skorzystamy jeszcze z ich pomocy."
Sławice, Opole
Usługi Porządkowe oraz Zakład DDD S.O.S. Sylwia Szczepanik
4.8
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja przebiegła zgodnie z przedstawionym na początku wizyty harmonogramem. Panowie do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za usługę była przystępna. Polecamy z czystym sumieniem każdemu, bo to zakład, jakiego ze świeczką nie znajdziecie."
Śródmieście, Opole
Zakres usług

Usługi Dezynfekcji Recovers

Dezynfekcja Opole
Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Wybrane zlecenia

Opole, Czarnowąsy

2021-02-17 Usunięcie alergenów z piwnicy
Czy oprócz odgrzybiania i ozonowania, można u państwa zamówić także taką usługę jak sprzątanie po zmarłych? Nie wiem, kogo i gdzie mógłbym poprosić o pomoc w tym temacie, kontaktowałem się już z kilkoma osobami, ale nikt nie realizuje takich zleceń.

Opole, Oleska

2021-01-14 Utylizacja zwierząt na terenie domu
Witam, kontaktuję się z państwem w sprawie pleśni na ścianie na piętrze w moim domku. We wszystkich 3 pokojach jest ona dość widoczna przy rogach. Zajrzałam na strych i tam jest jeszcze gorzej więc pewnie stamtąd idzie na reszte. Póki co parter jest czysty więc pozostaje ogarnięcie góry.

Opole, Sosanowskiego

2020-11-03 Usuwanie drobnoustrojów w bloku
Witam serdecznie, poszukuję firmy, która podejmie się cyklicznego dezynfekowania całego budynku. Jest to 4 piętrowięc mieszkalny. Zgodnie razem z mieszkańcami zdecydowaliśmy się na zatrudnienie specjalistów do takiej usługi. Oprócz tego potrzebne jest dostarczenie stacji z płynem.

Chorzowska

2020-08-25 Czy to firma do dezynfekcji mieszkania?
Ponowię pytanie, czy odkażacie pomieszczenia? Jeśli tak to jakich metod do tego używacie? Zastanawiam się nad ozonowaniem i promieniowaniem UV. Proszę o poradę. W mieszkaniu przez długi okres czasu przebywała chora osoba. Liczę na szybką, fachową odpowiedź.

Opole, Spychalskiego

2020-08-12 Odkażanie mieszkania na jutro!
Dzień dobry, chciałbym zamówić państwa firmę do wykonania pełnej dezynfekcji i dezodoryzacji całego mojego domu. Od pewnego czasu coraz mocniej wyczuwalny jest przykry zapach. Nie potrafię nawet zlokalizować jego źródła bo wszędzie czuć tak samo. Czy moglibyście podjechać?

Opole, Krapkowicka

2020-07-30 Ile kosztuje dezodoryzacja biura?
Dzień dobry, chciałbym skorzystać z pomocy fachowców, ponieważ po wylaniu szamba i zalaniu przy okazji części biura unosi się straszny odór, który uniemożliwia nam pracę. Z tyłu na podwórku było szambo, które z jakeigoś powodu wybiło i podlało nam budynek.

Opole

2020-07-20 Dezynfekcja łóżek i materacy w gospodarstwie
Czy zajmują się państwo takimi usługami? Prowadzę mały hostel i po wielu gościach w ostatnim czasie wyczuwalna jest taka woń stęchlizny. Zależy mi żeby to usunać, nie chciałbym spotkać się z żadnymi skargami. Proszę o kontakt w tej sprawie

Dzielnice Opola, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Osiedle Bolko
  2. Osiedle Chabrów
  3. Osiedle Dambonia
  4. Osiedle Malinka
  5. Osiedle Metalchem
  6. Osiedle ZWM
  7. Szczepanowice-Wójtowa Wieś
  8. Osiedle Armii Krajowej
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502