Dezynfekcja Opoczno

ZAKŁAD DDD PATRON
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zakład dezynfekcji zadanie polegające na odkażeniu pomieszczeń po zmarłym wykonał solidnie i odpowiedzialnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci fachowcy - profesjonalizm widać było na każdym etapie współpracy. Dziękujemy i polecamy gorąco za słowność, terminowość i rzetelność. Numer telefonu do pana zapisujemy i na pewno będziemy w potrzebie z niego korzystać."
Hubert Karbownik Deztigo
4.8
Liczba opinii: 41
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa polegająca na dezynfekcji pomieszczeń w wykonaniu tej firmy stała na najwyższym poziomie, a problem z drobnoustrojami w domu zniknął raz na zawsze. Panowie w 100% wywiązali się z powierzonego im zadania, a cena była bardzo atrakcyjna. Jeszcze raz dziękujemy za solidnie wykonaną pracę i będziemy polecać ich usługi również innym."
Piomar
4.9
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły

Piomar

Dezynfekcja Opoczno
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Do usługi odkażania nie mamy żadnych zastrzeżeń. Panowie pracę wykonali sumiennie i uczciwie, do tego ceny również mieli bardzo atrakcyjne. Jesteśmy pełni podziwu i uznania, bo jak dotąd nie widzieliśmy tak dobrze wykonanej pracy. Warto również wspomnieć o cenie, która okazała się bardzo konkurencyjna. Nic dodać, nic ująć - fachowcy godni uwagi i polecenia."

Dzielnice Opoczna, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Smugi
  2. Garbarnia
  3. Gorzałków
  4. Śmigłówka
  5. Skała
  6. Stare Miasto
  7. Starostwo 
  1. Trąbki
  2. Wymysłów
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502