Dezynfekcja Opoczno

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zakład dezynfekcji zadanie polegające na odkażeniu pomieszczeń po zmarłym wykonał solidnie i odpowiedzialnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci fachowcy - profesjonalizm widać było na każdym etapie współpracy. Dziękujemy i polecamy gorąco za słowność, terminowość i rzetelność. Numer telefonu do pana zapisujemy i na pewno będziemy w potrzebie z niego korzystać."
Opoczno
Usługi DDD Deztigo Hubert Karbownik
4.8
Liczba opinii: 41
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa polegająca na dezynfekcji pomieszczeń w wykonaniu tej firmy stała na najwyższym poziomie, a problem z drobnoustrojami w domu zniknął raz na zawsze. Panowie w 100% wywiązali się z powierzonego im zadania, a cena była bardzo atrakcyjna. Jeszcze raz dziękujemy za solidnie wykonaną pracę i będziemy polecać ich usługi również innym."
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Marcin Graczyk
4.9
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Do usługi odkażania nie mamy żadnych zastrzeżeń. Panowie pracę wykonali sumiennie i uczciwie, do tego ceny również mieli bardzo atrakcyjne. Jesteśmy pełni podziwu i uznania, bo jak dotąd nie widzieliśmy tak dobrze wykonanej pracy. Warto również wspomnieć o cenie, która okazała się bardzo konkurencyjna. Nic dodać, nic ująć - fachowcy godni uwagi i polecenia."
Wybrane zlecenia

2021-08-11 Opoczno
Jesteście firmą, która zajmuje się również sprzątaniem po zmarłych? Mam do usuniecia drobnoustroje w biurze i szukam firmy, która się tego podejmnie. Dobrze tarfiłam? Czekam na odpowiedź.

2021-07-07 Opoczno
Pilnie szukam kogoś do odgrzybiania ścian w bloku, zalży mi na czasie, gdyż nie chce aby się to rozeszło na inne części pomieszczeń. Czuje, że przeszło to od sąsiadów z dołu, oni mieli ostatnio problem z grzybem na ścianach. Tak to właśnie jest mieszkać w bloku, nigdy nie wiemy kto jest za ścianą, jaki jest koszt wykonania takiej usługi?

Dzielnice Opoczna, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Smugi
  2. Garbarnia
  3. Gorzałków
  4. Śmigłówka
  5. Skała
  6. Stare Miasto
  7. Starostwo 
  1. Trąbki
  2. Wymysłów
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502