Dezynfekcja Olsztyn

Olpest Serwis Piotr Sztachelski
4.8
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dziękujemy za fachowo przeprowadzoną usługę dezodoryzacji. Panowie z wykonaniem pracy nie mieli najmniejszego problemu. Do zadania podeszli jak na profesjonalistów przystało - sumiennie i uczciwie, do tego ceny również mieli przystępne. Dziękujemy za okazaną nam pomoc i na pewno będziemy nich wracać, a przy okazji polecać kompleksowe usługi innym."
Wybrane zlecenia

Olsztyn, Likusy

Utylizacja zwierząt w bloku
Witam serdecznie. Zamieszkuje pomieszczenie, w którym jest grzyb na ścianie. Jest w tym mieszkaniu bardzo duża wilgoć i nie wiem jak sobie samemu z tym poradzić. Chciałam to mieszkanie wyremontować, ale boje się, że po remoncie również wyjdzie ten grzyb. Czy mają Państwo skuteczne sposoby na takie sytuacje?

Dajtki, Sojowa

Ozonowanie w bloku
Mieszkam na wsi i mam mały domek. Niedawno była sytuacja, że szambo wylało i po tej sytuacji chcialabym wezwać ekipę, która mogłaby to wszystko oczyścić, przeczyścić i zrobić wszystko co możliwe, aby pozbyć się tych wszystkich bakterii i zapachu. Jak wygląda u Państwa sytuacja z terminami? Ja chciałabym mieć to szybko wykonane.

Olsztyn, os. Podleśna

W poblizu poszukuje firmy do usunięcia alergenów w mieszkaniu
Dzień dobry. Mam dziecko, które ma prawie na wszystko uczelenie. Chciałabym wezwać ekipę, która mogłaby zająć się oczyszczeniem całego mieszkania. Chciałabym się dowiedzieć jaki byłby koszt takiej usługi? Czekam na kontakt w sprawie mojego problemu. Bardzo zależy mi na czasie.

Witosa

Odkażanie pomieszczenia
Dzień dobry. Chciałabym uzyskać od Państwa informację na temat czyszczenia mieszkania. Czy jest szansa, aby jednego dnia oczyścić mieszkanie, które ma cztery pokoje kuchnię i łazienkę. Jestem po covidzie i chciałabym oczyścić całe pomieszczenia. Będę wdzięczna za kontakt. Liczę na szybki kontakt z Państwa strony.

Pstrowskiego

Metoda UV w domu
Mam nieprzyjemny problem w mieszkaniu. Chodzi o to, że kilka dni temu wybiła mi toaleta i został przykry zapach. Myślalam, że to kwestia czasu, aby domowe sposoby nie pomagają. Muszę wezwać profesjonalistów., aby oczyścić mieszkanie z tego zapachu. Prosze o pilny kontakt i pomoc!

Nad Jeziorem Długim, Bałtycka, Olsztyn

Ile kosztuje usługa w firmie do dezynfekcji w piwnicy?
Bardzo proszę o szybką pomoc i reakcję na mój problem. Nie byłam w moim drugim mieszkaniu kilka tygodni. Wczoraj jak tam weszłam to wrącz dostałam zawału. Na ścianach jest wszędzie pleśń. Jest to tak okropne i obrzydliwe, że musicie mi w tym pomóc, aby się tego pozbyć. Czy jesteście w stanie zrobić to jednego dnia? Bardzo mi zależy na szybkiej reakcji.

Olsztyn, Sielska

Dezynfekcja gazowa w domu
Witam serdecznie. Poszukuje doświadczonej firmy, która mogłaby profesjonalnie zająć się dezynfekcją, ale taką gazową w moim domu, który niedawno kupiłam z mężem. Chodzi o to, że chcelibyśmy się najpierw dowiedzieć jaki byłby koszt za przeprowadzenie takiej usługi i jak wyglądałaby sprawa z terminami?

Dzielnice Olsztyna, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Brzeziny
 2. Dajtki
 3. Generałów
 4. Grunwaldzkie
 5. Gutkowo
 6. Jaroty
 7. Kętrzyńskiego
 8. Kormoran
 9. Kortowo
 10. Kościuszki
 11. Likusy
 12. Mazurskie
 13. Nad Jeziorem Długim
 14. Nagórki
 15. Pieczewo
 16. Podgrodzie
 17. Podleśna
 18. Pojezierze
 19. Redykajny
 20. Śródmieście
 21. Wojska Polskiego
 22. Zatorze
 23. Zielona Górka
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502