Dezynfekcja Nowy Sącz

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Nowy Sącz.
Wybrane zlecenia

Harcerska, Nowy Sącz

2020-12-10 Firma do dezynfekcji pomieszczeń potrzebna
Jakiś czas temu wprowadziłam się do męża. Zrobiliśmy remont w pokoju i zamieszkaliśmy w naszym "gniazdku". Wszystko było ok do czasu, aż wykryliśmy grzyb na ścianie. Pojawił się w rogu na górze pokoju, zaś na oknach czarno-zielona pleśń. Proszę o pomoc w tej sprawie.

Nowy Sącz, Fabryczna

2020-12-04 Zamgławianie w gospodarstwie
Po wybiciu kanalizacji w moim mieszkaniu unosi się nieprzyjemny zapach. Poszukuję fachowca, który pomógłby mi się z tym rozprawić i zdezynfekować całe pomieszczenie. Z kosztami jakiego rzędu muszę się liczyć?

Młyńska, Nowy Sącz

2020-11-29 Działania bakteriobójcze
Dzień dobry, czy zajmują się Państwo ozonowaniem, odkażaniem i wszelkimi usługami mającymi na celu zwalczenie bakterii, grzybów i wirusów? Poszukuję firmy, która byłaby w stanie podjąć się usługi dezynfekcji mojego mieszkania po przebytej chorobie. Jaki byłby to koszt?

Brodowska, Nowy Sącz

2020-09-16 Usuwanie drobnoustrojów w mieszkanu
Witam, czy zajmują się Państwo usuwaniem bakterii po zalaniu w domkach jednorodzinnych? Jakiś czas temu miałam jakiś problem z hydrauliką, co poskutkowało awarią kanalizacji. Proszę o informację zwrotną w postaci kosztów i wolnego terminu wykonania takiej usługi.

Urocza, Nowy Sącz

2020-07-27 Ozonowanie lokalu
Dzień dobry, czy wykonujecie takie usługi jak ozonowanie po koronawirusie w lokalach użytkowych? Sprawdzam różne oferty i trafiłem na Wasz serwis. Jaki jest koszt wykonania takiej usługi?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502