Dezynfekcja Nowy Dwór Mazowiecki

Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Revival Krzysztof Wojciechowski
4.9
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Dekontaminacja przebiegła szybko, solidnie i sumiennie. Panowie okazali się osobami odpowiedzialnymi, do tego posiadali odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, które pozwoliły im osiągnąć zamierzony sukces. Do samej pracy nie mamy żadnych zastrzeżeń, chociaż panowie na miejscu pojawili się nieco po czasie, co tłumaczyli korkami. Generalnie jesteśmy jednak zadowoleni i będziemy polecać ich również innym."
Zwalczanie Szkodników i Dezynfekcja Radosław Rek
4.8
Liczba opinii: 102
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa dezynfekcji wykonana była starannie, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Panowie okazali się osobami sumiennymi, a cena z dojazdem była bardzo przystępna. Takich wykonawców należy się trzymać, zwłaszcza że są elastyczni jeśli chodzi o terminy i potrafią dostosować się do możliwości czasowych klienta. Polecamy serdecznie wszystkim."
Wybrane zlecenia

2021-07-28 Nowy Dwór Mazowiecki
Witam państwa serdecznie. Rozglądam sie za serwisem, który wykonuje dezynfekcję metodą UV. Nasz lokal jest po wylaniu szamba więc chwilowo go zamkneliśmy do czasu przeprowadzenia dezynfekcji. Dlatego prosiłbym żeby fachowiec jak najszybciej się do mnie zgłosił to umówimy sie na wizytę i przeprowadzenie dezynfekcji.

2021-06-26 Nowy Dwór Mazowiecki
Ile kosztuje u Was usługa odkażania pomieszczeń? Chciałabym się zdecydować na taką usługę, ale zależy mi żeby nie była to zbyt wygurowana cena, gdyż jestem ostatnio trochę pod kreską, poprosze o kontakt z wyceną usługi odkażania pomeszczeń.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502