Dezynfekcja Nowa Ruda

Mamy dostępnego jednego fachowca od dezynfekcji w Nowej Rudzie
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Insect Out Lidia Otfinowska
4.9
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Insect Out Lidia Otfinowska

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Nowa Ruda
Sprawdź szczegóły
Zniszczone meble czy ponadgryzane kable mogą być efektami występowania szczurów lub myszy w Twoim domu. Gryzonie nie dość, że niszczą elementy wyposażenia domowego, to jeszcze przenoszą pasożyty i bakterie, które mogą być szkodliwe dla Twojego ...
Zakład Usług DDD Protect Paweł Matuszewicz
4.9
Liczba opinii: 120
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas panowie z tej firmy DDD. We wskazanym przez nas miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia, dezynfekcję pomieszczeń wykonali uczciwie, z dbałością o każdy szczegół, a cena była również atrakcyjna. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu zapisujemy, bo w razie potrzeby na pewno się do nich odezwiemy."
Rozważasz przeprowadzenie dezynfekcji w całym domu? A może chcesz odkazić biuro lub inne pomieszczenie? Nie próbuj szukać niesprawdzonych środków wątpliwego pochodzenia. Zleć usługę sprawdzonej firmie. Ten serwis działa na rynku od lat i każdego dnia ...
serwis niedostępny
Pytania od klientów

24.08.2021
Mam następujący problem, wybiła nam w gospodarstwie u rodziców kanalizacji, bardzo nieprzyjemne zdarzenie, nie polecam nikomu, a ile po tym sprzątania to wie tylko ten co przeżył na własnej skórze. Czy wykonujecie odkażanie po takich indydentach? Bardzo bym prosiła o wstępny kosztorys? Czy trzeba podawać metraż na jakim ma być odkażanie?

29.07.2021
Poszukuję na jutro fachowca od usuwania przykrych zapachów w domach. Potrzebuje dezynfekcji gazowej czy świdczycie rónież tego rodzaju usługi? Bardzo byłabym wdzięczna za podanie mniej więcej rzędu kosztów na jakie należy się przygtować. Czy na jutro usługa mogłaby się odbyć? Są terminy? Gdyby nie dało rady to chociaż pojutrze, ale na pewno nie dalej, bo bardzo mi się spieszy.

Dzielnice Nowej Rudy, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Dolsko
 2. Drogosław
 3. Góra Świętej Anny
 4. Jaworów
 5. Kolno
 6. Kościelniki
 7. Kuźnica
 8. Łężno
 9. Nagórzany
 10. Orkany
 11. Podgaje
 12. Porąbka
 13. Rękawczyn
 14. Siemiątków
 15. Słupiec
 16. Straszków
 17. Tworzyków
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502