Dezynfekcja Mysłowice

Likwidacja szkodników, które zadomowiły się w domu lub innym pomieszczeniu, nie należy do prostych czynności. Bez odpowiednich kwalifikacji nie jesteś w stanie dobrać odpowiedniej metody, która przyniesie pożądane efekty. Zaoszczędź sporą ...
Usługi Elektryczne i Hydrauliczne oraz Zakład DDD Prosta Stanisław Górecki
4.8
Liczba opinii: 91
Sprawdź szczegóły
Firma świadczy usługi z zakresu hydrauliki, montażu oświetlenia, usuwania szkodników, dezynfekcji oraz naprawy furtek. Skorzystaj z doświadczenia fachowców, którzy z powodzeniem działają w tych branżach od lat. Stale poszerzają oni swoją ...
Zakres usług
Dezynsekcja, Dezynfekcja i Deratyzacja Stop-Insekt Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 237
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ozonowanie przyniosło zamierzony efekt. Panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, cennik mieli przystępny dla kieszeni, do tego wyposażeni byli w specjalistyczny sprzęt. Polecamy gorąco ich fachowe usługi, a telefon do kontaktu zapisujemy i na pewno jeszcze będziemy korzystać z ich pomocy, jeśli tylko okaże się ona konieczna."
Zakład Usług DDD Silesia-Pest Rafał Szram
4.8
Liczba opinii: 179
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja wykonana została szybko i sprawnie, a panowie okazali się osobami sumiennymi i rzetelnymi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy, jaką wykonali dla nas ci fachowcy i na pewno jeszcze kiedyś skorzystamy z ich wsparcia, zwłaszcza że inni niestety nie radzą sobie tak dobrze z problemami. Polecamy ich z całego serca również innym!"
Mysłowice
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Zakład dezynfekcji, jakiego ze świeczką szukać wśród dzisiejszych firm. Panowie do zadania podeszli sumiennie i fachowo, wykonali je terminowo, ceny mieli atrakcyjne, a kontakt od początku do końca był bardzo dobry. Dziękujemy i polecamy, a z usług będziemy na pewno korzystać w przyszłości."
Mysłowice
Usługi DDD Deratyzator Marek Mazur
4.8
Liczba opinii: 93
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa odkażania stała na bardzo wysokim poziomie. Panowie do zadania podeszli odpowiedzialnie, a cena za usługę była naprawdę przystępna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników ich pracy, a także z ceny, która z dojazdem nie należała do najwyższych. Z pewnością będziemy polecać fachowe usługi tych wykonawców."
Mysłowice
Zakład DDD Aqua-Tox Grzegorz Wisełka
4.8
Liczba opinii: 136
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Zamgławianie ULV przyniosło oczekiwany efekt - panowie dotrzymali słowa, a cena za usługę byłą bardzo przystępna. Usługa na miejscu wykonana została już następnego dnia od wezwania, bez marudzenia. Polecamy gorąco każdemu w potrzebie, a kontakt telefoniczny do wykonawców zapisujemy i na pewno będziemy jeszcze korzystać z usług tej firmy DDD w przyszłości."
Usługi Dezynfekcji oraz Sprzątanie i Mycie Vinatcom Vitalii Merezhko
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Usługa ozonowania stała na najwyższym poziomie - wykonana została solidnie, rzetelnie i odpowiedzialnie. Szczerze polecam tych wykonawców, bo to bez wątpienia specjaliści z górnej półki - solidni, dokładni, odpowiedzialni, a przy tym punktualni - w domu pojawili się zgodnie z ustaleniami telefonicznymi. Praca wykonana została na medal, a cena była do zaakceptowania. "
Mysłowice
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Jeśli masz już dość uporczywych insektów lub gryzoni, jak najszybciej przekaż zgłoszenie doświadczonym ekspertom z zakładu DDD. Podczas wieloletniej praktyki w zawodzie specjaliści nie spotkali się z zadaniami, które mogłyby przerosnąć ich ...
Zwalczanie szkodników to zadanie dla profesjonalistów. Lepiej nie podejmować się go na własną rękę, gdyż takie działania mogą być nie tylko nieskuteczne, ale przede wszystkim niebezpieczne. Jeśli chcesz mieć 100% pewności, że usługi takie jak ...
Płatność kartą
Potrzebna Ci skuteczna dezynfekcja mieszkania na już? A może masz dość kolejnego nawrotu grzyba na ścianie lub poszukujesz kogoś, kto fachowo wykona usługę dezodoryzacji? Postaw na fachowca, który będzie wiedzieć, jaką metodę należy wybrać w konkretnym przypadku. ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Cała usługa przebiegła bardzo szybko i do tego sprawnie - to bez wątpienia godny zaufania i polecenia zakład dezynfekcji. Panowie z dojazdem na miejsce nie mieli najmniejszego problemu, z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, do tego okazali się osobami sumiennymi i niezwykle odpowiedzialnymi. Polecam za fachowość, sumienność i odpowiedzialność, a także za atrakcyjne ceny. "
Mysłowice
Serwis będzie dostępny od dnia 18.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi DDD Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 162
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Cała usługa dezodoryzacji przebiegła bardzo sprawnie. Panowie okazali się osobami uczciwymi i fachowymi, dla których najważniejsze jest dobro klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, na które nie musieliśmy długo czekać. Dziękujemy i polecamy serdecznie każdemu w potrzebie!"
Mysłowice
Jeśli od dłuższego czasu Twoje próby zwalczenia szkodników nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z zakładu DDD. Z pewnością specjaliści spełnią Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje im motywacji – ...
Wybrane zlecenia

2021-08-26 Mysłowice
Dzień dobry chciałam zapytać jaki jest koszt usunięcia zapachu z całej lodówki dodam że zapach jest bardzo mocny ponieważ przez 1,5 tyg była wyłączona i wszystko się zepsuło. Pozdrawiam

2021-08-15 Śródmieście
Dzień dobry. Potrzebny jest mi dobry fachowiec do pilnego ozonowania mojego mieszkania. Chodzi o moją kawalerkę w centrum miasta. Wynajmuję ją od roku, tydzień temu zauważyłem pleść na ścianie. Właścicielka powiedziała, że utrzymuję w środku za dużą wilgoć, że to moja wina i muszę znaleźć fachowca na własną rękę. Moglibyście mi państwo w tym pomóc?

2021-08-14 Stare Miasto
Kontaktuję się z Państwem z polecenia. Wykonywaliście odkażanie kilku pomieszczeń w mieszkaniu mojej siostry i była bardzo zadowolona z poziomu świadczonych przez Was usług. Ja chciałam się dopytać, czy dezynfecja trzech łóżek i materacy także wchodzi w grę? Moglibyście podjąć się usługi tego typu? Proszę o udzielenie mi informacji oraz szybką pomoc.

2021-08-13 Szabelnia
Czy dysponujecie Państwo także usługą usuwania grzyba na ścianie przy pomocy nowoczesnej metody UV? Czytałam w Internecie, że na dzień dzisiejszy jest to najskuteczniejszy sposób. Jeśli jesteście dostępni, to najchętniej umówiłabym się już na jutro, bo chcę szybko pozbyć się tego bardzo nieprzyjemnego problemu!

2021-06-26 Słupna
Nie mam pojęcia jak mamy sobie poradzić z utrzymaniem czystości w biurze po wybiciu kanalizacji. Niestety doszło do tego nieprzyjenego zjawiska przedwczoraj. Niby wszystko zostało posprzątane, ale nadal nieprzyjemnie pachnie. Ile kosztuje u Was profesjonalne odkażanie powierzchni biurowych?

Dzielnice Mysłowic, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Bończyk
 2. Tuwima
 3. Brzezinka
 4. Brzęczkowice
 5. Słupna
 6. Ćmok
 7. Dziećkowice
 8. Janów Miejski
 9. Stare Miasto
 10. Śródmieście
 11. Kosztowy
 12. Krasowy
 13. Larysz-Hajdowizna
 14. Ławki
 15. Morgi
 16. Centrum
 17. Piasek
 18. Wesoła
 19. Szabelnia
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502