Dezynfekcja Mysłowice

Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 161
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Cała usługa dezodoryzacji przebiegła bardzo sprawnie. Panowie okazali się osobami uczciwymi i fachowymi, dla których najważniejsze jest dobro klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, na które nie musieliśmy długo czekać. Dziękujemy i polecamy serdecznie każdemu w potrzebie!"
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 237
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ozonowanie przyniosło zamierzony efekt. Panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, cennik mieli przystępny dla kieszeni, do tego wyposażeni byli w specjalistyczny sprzęt. Polecamy gorąco ich fachowe usługi, a telefon do kontaktu zapisujemy i na pewno jeszcze będziemy korzystać z ich pomocy, jeśli tylko okaże się ona konieczna."
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 179
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja wykonana została szybko i sprawnie, a panowie okazali się osobami sumiennymi i rzetelnymi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy, jaką wykonali dla nas ci fachowcy i na pewno jeszcze kiedyś skorzystamy z ich wsparcia, zwłaszcza że inni niestety nie radzą sobie tak dobrze z problemami. Polecamy ich z całego serca również innym!"
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zakład dezynfekcji, jakiego ze świeczką szukać wśród dzisiejszych firm. Panowie do zadania podeszli sumiennie i fachowo, wykonali je terminowo, ceny mieli atrakcyjne, a kontakt od początku do końca był bardzo dobry. Dziękujemy i polecamy, a z usług będziemy na pewno korzystać w przyszłości."
WISEŁKA GRZEGORZ AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ
4.8
Liczba opinii: 136
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zamgławianie ULV przyniosło oczekiwany efekt - panowie dotrzymali słowa, a cena za usługę byłą bardzo przystępna. Usługa na miejscu wykonana została już następnego dnia od wezwania, bez marudzenia. Polecamy gorąco każdemu w potrzebie, a kontakt telefoniczny do wykonawców zapisujemy i na pewno będziemy jeszcze korzystać z usług tej firmy DDD w przyszłości."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Cała usługa przebiegła bardzo szybko i do tego sprawnie - to bez wątpienia godny zaufania i polecenia zakład dezynfekcji. Panowie z dojazdem na miejsce nie mieli najmniejszego problemu, z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, do tego okazali się osobami sumiennymi i niezwykle odpowiedzialnymi. Polecam za fachowość, sumienność i odpowiedzialność, a także za atrakcyjne ceny. "
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Insekto-Flit Leszek Kozieł
4.8
Liczba opinii: 48
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy zespołem, dla którego największe znaczenie ma wysoka skuteczność przeprowadzanych czynności. Zapewniamy, że sprawnie przeprowadzimy dezynfekcję pomieszczeń, deratyzację lub odrobaczanie. Dzięki nam zapomnisz o wszystkich uciążliwych szkodnikach i nieprzyjaznych drobnoustrojach, a także pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu z danego pomieszczenia. Zadzwoń właśnie teraz i zostaw nam swoje zgłoszenie!
Stanisław Górecki PHU Prosta
4.8
Liczba opinii: 84
Sprawdź szczegóły
Szukasz sprawdzonej firmy hydraulicznej? Zależy Ci na czasie, ale nie chcesz wydawać majątku na hydraulika? Skorzystaj z doświadczonego serwisu PUH Prosta, który z powodzeniem działa od wielu lat w tej branży. W swojej ofercie posiada udrażnianie rur
Serwis będzie dostępny od dnia 04.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Mazur Marek P.U.H. Deratyzator
4.8
Liczba opinii: 93
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa odkażania stała na bardzo wysokim poziomie. Panowie do zadania podeszli odpowiedzialnie, a cena za usługę była naprawdę przystępna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników ich pracy, a także z ceny, która z dojazdem nie należała do najwyższych. Z pewnością będziemy polecać fachowe usługi tych wykonawców."
Serwis będzie dostępny od dnia 10.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Usługa ozonowania stała na najwyższym poziomie - wykonana została solidnie, rzetelnie i odpowiedzialnie. Szczerze polecam tych wykonawców, bo to bez wątpienia specjaliści z górnej półki - solidni, dokładni, odpowiedzialni, a przy tym punktualni - w domu pojawili się zgodnie z ustaleniami telefonicznymi. Praca wykonana została na medal, a cena była do zaakceptowania. "

PHU Overland Joanna Karkoszka

Dezynfekcja Mysłowice
Firma Overland jest niekwestionowanym specjalistą w zakresie zabezpieczania różnego rodzaju obiektów przed szkodnikami oraz zwalczania szkodników, przede wszystkim tam, gdzie stanowią szczególne zagrożenie. Oferuje usługi takie jak dezynfekcja,
Szkodniki to poważny i również denerwujący problem. Nie musimy jednak walczyć z nimi sami – są firmy, które doskonale orientują się w temacie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji i mogą skutecznie nas przed nimi obronić. Jeśli jesteś
Likwidacja szkodników, które zadomowiły się w domu lub innym pomieszczeniu nie należy do prostych czynności. Bez odpowiednich kwalifikacji nie jesteś w stanie dobrać odpowiedniej metody, która przyniesie pożądane efekty. Zaoszczędź sporą
Jeśli od dłuższego czasu Twoje próby zwalczenia szkodników nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z zakładu „Inserat”. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje nam
Wybrane zlecenia

Słupna
Nie mam pojęcia jak mamy sobie poradzić z utrzymaniem czystości w biurze po wybiciu kanalizacji. Niestety doszło do tego nieprzyjenego zjawiska przedwczoraj. Niby wszystko zostało posprzątane, ale nadal nieprzyjemnie pachnie. Ile kosztuje u Was profesjonalne odkażanie powierzchni biurowych?

Stare Miasto
Kontaktuję się z Państwem z polecenia. Wykonywaliście odkażanie kilku pomieszczeń w mieszkaniu mojej siostry i była bardzo zadowolona z poziomu świadczonych przez Was usług. Ja chciałam się dopytać, czy dezynfecja trzech łóżek i materacy także wchodzi w grę? Moglibyście podjąć się usługi tego typu? Proszę o udzielenie mi informacji oraz szybką pomoc.

Szabelnia
Czy dysponujecie Państwo także usługą usuwania grzyba na ścianie przy pomocy nowoczesnej metody UV? Czytałam w Internecie, że na dzień dzisiejszy jest to najskuteczniejszy sposób. Jeśli jesteście dostępni, to najchętniej umówiłabym się już na jutro, bo chcę szybko pozbyć się tego bardzo nieprzyjemnego problemu!

Śródmieście
Dzień dobry. Potrzebny jest mi dobry fachowiec do pilnego ozonowania mojego mieszkania. Chodzi o moją kawalerkę w centrum miasta. Wynajmuję ją od roku, tydzień temu zauważyłem pleść na ścianie. Właścicielka powiedziała, że utrzymuję w środku za dużą wilgoć, że to moja wina i muszę znaleźć fachowca na własną rękę. Moglibyście mi państwo w tym pomóc?

Dzielnice Mysłowic, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Bończyk
 2. Tuwima
 3. Brzezinka
 4. Brzęczkowice
 5. Słupna
 6. Ćmok
 7. Dziećkowice
 8. Janów Miejski
 9. Stare Miasto
 10. Śródmieście
 11. Kosztowy
 12. Krasowy
 13. Larysz-Hajdowizna
 14. Ławki
 15. Morgi
 16. Centrum
 17. Piasek
 18. Wesoła
 19. Szabelnia
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502