Dezynfekcja Mińsk Mazowiecki

Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Revival Krzysztof Wojciechowski
4.9
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Panowie usługę dezynfekcji przeprowadzili przy użyciu najnowszych technologii w oparciu o bogatą wiedzę i wieloletnie doświadczenie, ponadto dokładanie zadbali o bezpieczeństwo i jakość zabiegu. Polecamy każdemu, komu potrzebna jest pilna usługa, a telefon zapisujemy sobie na przyszłość i na pewno jeszcze kiedyś skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia."
Zwalczanie Szkodników i Dezynfekcja Radosław Rek
4.8
Liczba opinii: 102
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"W domu panowie zjawili się jeszcze tego samego dnia od wezwania, do tego okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi, które mają pomysł na rozwiązanie każdego problemu. Polecamy z całego serca każdemu za fachowo i solidnie wykonane ozonowanie pomieszczeń, które okazało się metodą na tyle skuteczną, że nie trzeba było jej powtarzać. Usługi tych panów na pewno będziemy polecać znajomym i rodzinie, bo lepszych wykonawców w okolicy na pewno nie znajdą."
Wybrane zlecenia

2021-08-21 Mińsk Mazowiecki
Czy świadczycie takie usługi jak dezodoryzacja? Mieliśmy w lokalu pleśń na ścianie i całe szczęście udało się ją usunąć ale niestety cały czas unosi się nieprzyjemny zapach. Panowie którzy walczyli z pleśnią podpowiedzieli że znaleźć właśnie taką usługę i to pomoże. Czy mogę liczyć na Państwa firmę?

2021-07-07 Mińsk Mazowiecki
Jaki jest koszt rozłożenia jakiś środków które mają działanie bakteriobójcze w mieszkaniu. Mąż miał poważną infekcję bakteryjną i lekarz zalecił odkażenie mieszkania, żeby bakteria nie przeszła na innych domowników. Czy świadczycie takie usługi? Jaki będzie koszt odkażenia mieszkania?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502