Dezynfekcja Mikołów

Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 161
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Potrzebna nam była pilnie usługa dezodoryzacji, a ci panowie z pracą nie mieli najmniejszego problemu Wszystko wykonali sumiennie i uczciwie, a za pracę nie wzięli majątku. To bez wątpienia serwis, do którego namiary warto mieć przy sobie, bo nigdy nie wiadomo, kiedy pomoc tych panów będzie konieczna."
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 237
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zleciliśmy tym panom z zakładu dezynfekcji odkażanie mieszkania po chorobie i panowie nas nie zawiedli. Do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego byli bardzo kulturalni i uczynni. Minęły już trzy miesiące od wykonania usługi, a po drobnoustrojach nie ma nawet śladu. Dziękujemy za szybko i sprawnie wykonaną usługę i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich wsparcia."
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 179
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Fachowcy z tego zakładu z pracą poradzili sobie bardzo dobrze. Nie mieliśmy do czego się doczepić, generalnie panowie wykonali jeszcze więcej niż początkowo mieli w planach za taką samą cenę. Widać, że usługi odkażania świadczą nie od dziś. Polecamy szczerze wszystkim, bo naprawdę warto mieć takich solidnych i do tego uczciwych wykonawców zawsze pod ręką."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zamgławianie ULV okazało się skutecznym sposobem na zwalczenie bakterii, wirusów, grzybów i pleśni w naszym niedawno zakupionym domu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej przez tych panów pracy i na pewno jeszcze wiele razy będziemy korzystać z ich wsparcia, bo lepszego wykonawcy w okolicy na pewno nie znajdziemy. Polecamy gorąco, a telefon zapisujemy sobie na przyszłość."
WISEŁKA GRZEGORZ AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ
4.8
Liczba opinii: 136
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Dezynfekcję pomieszczeń po osobie zmarłej powinien wykonać profesjonalista, który zna się na rzeczy. Przy tym zabiegu często warto postawić dodatkowo na dezodoryzację lub ozonowanie. Tego typu usługi na Śląsku wykona dla Ciebie AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ.
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z czystym sumieniem mogę polecić tego wykonawcę, który usługę dezynfekcji wykonał starannie i odpowiedzialnie. Z pracy tego technika jestem w 100% zadowolony, chociaż pan nieco się spóźnił, co później tłumaczył korkami. Ogólnie nie mam jednak żadnych zastrzeżeń do wykonanej pracy oraz do ceny, która w mojej ocenie była uczciwa i adekwatna w wykonanej usługi. "
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Insekto-Flit Leszek Kozieł
4.8
Liczba opinii: 48
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy zespołem, dla którego największe znaczenie ma wysoka skuteczność przeprowadzanych czynności. Zapewniamy, że sprawnie przeprowadzimy dezynfekcję pomieszczeń, deratyzację lub odrobaczanie. Dzięki nam zapomnisz o wszystkich uciążliwych szkodnikach i nieprzyjaznych drobnoustrojach, a także pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu z danego pomieszczenia. Zadzwoń właśnie teraz i zostaw nam swoje zgłoszenie!
Stanisław Górecki PHU Prosta
4.8
Liczba opinii: 84
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dekontaminacja w wykonaniu tych ekspertów przebiegła szybko, fachowo i skutecznie, a panowie okazali się fachowcami, którym warto zaufać. Do pracy w mieszkaniu przyjechali odpowiednio przygotowani, do tego okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Dziękujemy za fachowo i terminowo wykonaną pracę, za którą zapłaciliśmy uczciwe pieniądze i na pewno będziemy polecać ich innym."
Serwis będzie dostępny od dnia 04.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Bardzo polecam ten zakład dezynfekcji. Z usługi jestem bardzo zadowolona, wszystko zostało wykonane należycie, a efekty podziwiam do dziś. Polecam szczerze za sprawne, szybkie i dokładne działania oraz za tanio wykonaną usługę. Numer telefonu pozostawiam sobie na przyszłość, ponieważ lepszego wykonawcy jak dotąd nie znalazłam. "

PHU Overland Joanna Karkoszka

Dezynfekcja Mikołów
Firma Overland jest niekwestionowanym specjalistą w zakresie zabezpieczania różnego rodzaju obiektów przed szkodnikami oraz zwalczania szkodników, przede wszystkim tam, gdzie stanowią szczególne zagrożenie. Oferuje usługi takie jak dezynfekcja,
Szkodniki to poważny i również denerwujący problem. Nie musimy jednak walczyć z nimi sami – są firmy, które doskonale orientują się w temacie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji i mogą skutecznie nas przed nimi obronić. Jeśli jesteś
Likwidacja szkodników, które zadomowiły się w domu lub innym pomieszczeniu nie należy do prostych czynności. Bez odpowiednich kwalifikacji nie jesteś w stanie dobrać odpowiedniej metody, która przyniesie pożądane efekty. Zaoszczędź sporą
Jeśli od dłuższego czasu Twoje próby zwalczenia szkodników nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z zakładu „Inserat”. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje nam

Dzielnice Mikołowa, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Centrum
 2. Dąbrowa
 3. Gniotek
 4. Goj
 5. Kąty
 6. Kolonia Wojewódzka
 7. Pelcówka
 8. Reta
 9. Sośnia Góra
 10. Wygoda
 11. Wymyślanka
 12. Gronie
 13. Jamna
 14. Kamionka
 15. Kałuże
 16. Kolonia Huta
 17. Nowy Świat
 18. Regielowiec
 19. Rusinów
 20. Stara Huta
 21. Stracona Wioska
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502