Dezynfekcja Mikołów

Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 124
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Potrzebna nam była pilnie usługa dezodoryzacji, a ci panowie z pracą nie mieli najmniejszego problemu Wszystko wykonali sumiennie i uczciwie, a za pracę nie wzięli majątku. To bez wątpienia serwis, do którego namiary warto mieć przy sobie, bo nigdy nie wiadomo, kiedy pomoc tych panów będzie konieczna."
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 192
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zleciliśmy tym panom z zakładu dezynfekcji odkażanie mieszkania po chorobie i panowie nas nie zawiedli. Do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego byli bardzo kulturalni i uczynni. Minęły już trzy miesiące od wykonania usługi, a po drobnoustrojach nie ma nawet śladu. Dziękujemy za szybko i sprawnie wykonaną usługę i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich wsparcia."
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 146
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Fachowcy z tego zakładu z pracą poradzili sobie bardzo dobrze. Nie mieliśmy do czego się doczepić, generalnie panowie wykonali jeszcze więcej niż początkowo mieli w planach za taką samą cenę. Widać, że usługi odkażania świadczą nie od dziś. Polecamy szczerze wszystkim, bo naprawdę warto mieć takich solidnych i do tego uczciwych wykonawców zawsze pod ręką."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zamgławianie ULV okazało się skutecznym sposobem na zwalczenie bakterii, wirusów, grzybów i pleśni w naszym niedawno zakupionym domu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej przez tych panów pracy i na pewno jeszcze wiele razy będziemy korzystać z ich wsparcia, bo lepszego wykonawcy w okolicy na pewno nie znajdziemy. Polecamy gorąco, a telefon zapisujemy sobie na przyszłość."
A może by tak zlecić część sprzątania profesjonaliście? Jeśli nie przepadasz za praniem dywanów i czyszczeniem tapicerki, postaw na fachowca, który się w tym specjalizuje. Wysokiej jakości sprzęt piorący i skuteczne środki czyszczące to nasze asy w rękawie, więc skontaktuj się z nami już teraz!
Stanisław Górecki PHU Prosta
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dekontaminacja w wykonaniu tych ekspertów przebiegła szybko, fachowo i skutecznie, a panowie okazali się fachowcami, którym warto zaufać. Do pracy w mieszkaniu przyjechali odpowiednio przygotowani, do tego okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Dziękujemy za fachowo i terminowo wykonaną pracę, za którą zapłaciliśmy uczciwe pieniądze i na pewno będziemy polecać ich innym."
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Dezynfekcja, ozonowanie pomieszczeń i kompleksowe usługi sprzątające na terenie Katowic oraz Śląska. Zgłoś się do serwisu Vinatcom i poznaj pełną ofertę firmy. Konkurencyjne na rynku ceny i wysoka jakość świadczonych usług.

Dzielnice Mikołowa, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Centrum
 2. Dąbrowa
 3. Gniotek
 4. Goj
 5. Kąty
 6. Kolonia Wojewódzka
 7. Pelcówka
 8. Reta
 9. Sośnia Góra
 10. Wygoda
 11. Wymyślanka
 12. Gronie
 13. Jamna
 14. Kamionka
 15. Kałuże
 16. Kolonia Huta
 17. Nowy Świat
 18. Regielowiec
 19. Rusinów
 20. Stara Huta
 21. Stracona Wioska
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502