Dezynfekcja Mielec

Mamy dostępnego jednego fachowca od dezynfekcji w Mielcu
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń
4.8
Liczba opinii: 93
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Mielec
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Dezynfekcja pomieszczeń przebiegła bez większych problemów. Polecamy serdecznie, zwłaszcza że cena z dojazdem była naprawdę przystępna. Telefon oczywiście zapisujemy i będziemy polecać ich usługi znajomym, którzy będą mieli problem z samodzielnym odkażeniem pomieszczeń."
Mielec
Zwalczanie szkodników nie należy do łatwych zadań. Niezbędna w tym przypadku będzie nie tylko specjalistyczna wiedza, ale również doświadczenie i cierpliwość. Jeśli chcesz uniknąć stresu, jak najszybciej zgłoś się do tego zakładu usług DDD ...
serwis niedostępny
Opinia
"Panowie dali się poznać jako osoby słowne, terminowe i dokładne, do tego mieli ogromną wiedzę, z którą chętnie się z nami podzielili. Taki serwis dezynfekcji znaleźć w dzisiejszych czasach jest naprawdę ciężko, dlatego kiedy już się go znajdzie, warto zachować numer."
serwis niedostępny
Pytania od klientów

02.09.2021
Jaka cena za ozonowanie mieszkanie 53 metry w Mielcu

15.08.2021
Witam. Poszukuję firmy która pomoże mi z moim problemem. Pojechałam dzisiaj do mojej babci i jak tylko weszłam okazało się, że coś strasznie brzydko pachnie. Babcia nie wie skąd się to wzięło. Ile będzie kosztowało zamgławianie w domu żeby pozbyć się przykrego zaachu?

08.07.2021
Dzień dobry. Piszę do Państwa z takim pytaniem. Czy zajmujecie się dezynfekcją łóżek i materacy? Wynajmowałam mały lokal mieszkalny pewnym ludziom i zanim ktoś inny tu wejdzie chciałabym je porządnie wyczyścić. Bardzo porszę o przedstawienie ofert cenowej na wykonanie takiej usługi oraz o podanie orientcyjnego czasu na realizację zlecenia. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź na moje pytania.

Dzielnice Mielca, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Kościuszki
 2. Kusocińskiego
 3. Borek
 4. Cyranka
 5. Dzióbków
 6. Kazimierza Wielkiego
 7. Kopernika
 8. Wolności
 9. Lotników
 10. Mościska
 11. Niepodległości
 12. Rzochów
 13. Smoczka I
 14. Smoczka II
 15. Wojsław
 16. Żeromskiego
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502