Dezynfekcja Malbork

Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Polvapor
4.7
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten pan uratował sytuację po tym, jak wcześniejsza firma nie wstawiła się na nasze wezwanie. Panowie okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi, pracę wykonali jeszcze tego samego dnia, a cena usługi nie należała do wysokich. Ozonowanie pomieszczenia panowie przeprowadzili dokładnie i niezwykle starannie, dbając przy tym o bezpieczeństwo. Szczerze dziękujemy, telefon zapisujemy i będziemy polecać dalej."
Ta firma to zespół wykwalifikowanych pracowników, dla których ogromne znaczenie ma skuteczność przeprowadzanych czynności. Kompleksowe zwalczanie owadów i insektów? Zadzwoń, a fachowcy zajmą się każdym zagrożeniem! Skuteczność, ...
Wybrane zlecenia

2021-06-11 Malbork
Mieszkam w domu jednorodzinnym na wsi, po ostatnich ulewach przez nieszczelne okno do domu wdała mi się wilgoć i na ścianie i suficie zaraz przy oknie powstał ogromny grzyb. Słyszałem że jest on bardzo niebezpieczny dla zdrowia a do tego wygląda okropnie. Chciałbym zamówić odgrzybianie ścian w moim domu. Jaki termin mi państwo zaproponują?

2021-06-01 Malbork
Witam serdecznie, czy wasza firma od dezynfekcji mieszkań usuwa też przykry zapach z klatek schodowych w blokach? Jaka jest cena takiej usługi?Nasz blok jest już dość stary i na klatce schodowej czuć taki okropny zapach stęchlizny, niestety nie da sie go w żaden sposób usunąć bo ja z moją sąsiadką już próbowałyśmy i odświeżaczy i przeróżnych kadzidełek ale nic sobie z tym zapachem nie radzi.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502