Dezynfekcja Lublin

Zwalczanie szkodników bez specjalistycznej wiedzy i praktyki nie przyniesie oczekiwanych przez Ciebie rezultatów. Zaoszczędź sporą ilość czasu i jeszcze dzisiaj zostaw zgłoszenie specjalistom z zakładu DDD – poradzą sobie oni nawet ...
Wybrane zlecenia

Tatary, Lublin

2021-02-26 Jaki czas odkażania w gospodarstwie
Kontaktuje się ponieważ znalazłam panstwa ofertę w internecie i nie ukrywam ze wydala się bardzo interesująca. Od pewnego czasu w jednym z pomieszczeń w moim domu wyczuwalny jest dośc przykry zapach. Potrzebuję profesjonalnej firmy dezynfekcyjnej ponieważ usuwanie zapachu na własną rękę nie przyniosło oczekiwanych efektów.

Narutowicza, Śródmieście

2021-02-02 Ile kosztuje dezynfekcja gazowa w piwnicy
Jakiś czas temu w domku letniskowym miałam wyciek wody. Okazało się, że zalało pomieszczenie pod ziemią. W pomieszczeniu śmierdzi stęchlizną, a z rur wyciekły różne zanieczyszczenia. Zorientowałam się dopiero w weekend kiedy przyjechalam na miejsce. Czy da się coś z tym zrobić?

Lublin, Poniatowskiego

2021-01-04 Jaka jest cena usługi firmy do dezynfekcji biura
Witam. Kontaktuje się z państwem ponieważ zbieram oferty firm dezynfekcyjnych. Interesuje mnie koszt usługi sprzatania po zalaniu. W siedzibie firmy była awaria hydrauliczna i potrzebna jesy usługa osuszania ścian. Czy możecie udzielić mi wiecej informacji na ten temat? Proszę o kontakt.

Abramowice, Zemborzycka

2020-11-30 Dezodoryzacja w bloku
Witam serdecznie. Piszę ze spółdzielni mieszkaniowej. Poszukuję informacji na temat dezynfekcji w dwóch klatkach schodowych. Chodzi o pozbycie się nieprzyjemnego zapachu,na który skarżą się lokatorzy. Zapach pojawił się niedawno i wszelkie działania, które próbowalismy sami podejmować nie przynosiły efektów. Trzeba powierzyć to profesjonalnej firmie. Proszę o wycene takiej uslugi oraz wysłanie dostępnych terminów

Lublin, Sławin, Urocza

2020-11-28 Odkażanie w domu
Witam serdecznie. Prowadzę sezonowo apartamenty na wynajem. Przed rozpoczeniem sezonu wakacyjnego zawsze robię generalne sprzatanie. Poszukuję firmy, która zajmuje się usuwaniem nieprzyjemnych zapachów. W jednym z moim apartamentów unosi sie nieprzyjemny zapach stęchlizny. Interesuje mnie cena wykonania takiej usługi. Czy moge liczyc na pomoc państwa pracownika?

Aleje Racławickie, Lublin

2020-09-29 Oznowanie mieszkania
Dzień dobry. Kupiłam mieszkanie w starej kamienicy po jakiejś babci. Cena była dość korzystna, ale co się dziwić. Niestety poprzedni lokator dość zaniedbał sprzątanie i chciałabym skorzystać z usług dezynfekcji aby pozbyć się przykrego zapachu.Zauważyłam w waszej ofercie, że zajmujecie się takimi usługami dlatego chciałam zapytać o terminy i ceny.

Lublin, Sławin, Skalista

2020-07-15 Ile wyniesie odgrzybianie ścian w lokalu
Jestem właścicielką salonu fryzjerskiego. W zeszły wtorek mieliśmy awarię. Wybiło kanalizację po wylaniu szamba. Wilgoć spowodowała, że na ścianach pojawił się grzyb. Chciałabym zapytać o cenę usługi usunięcia grzyba. W jakim terminie mogłby pojawić się wasz pracownik?

Śródmieście, Lipowa

2020-07-15 Jaki jest czas oczekiwania na działanie bakteriobójcze w pomieszczeniu?
Dzień dobry. Znalazłam ofertę w internecie. Chciałabym profesjonalnie zdezynfekować dwa pomieszczenia w biurze. Jakiś czas temu mieliśmy nieprzyjemną sytuację z wybiciem kanalizacji. Interesuje mnie wycena dezynfekcji tych pomieszczeń. Zależy mi na tym, aby usługa została wykonana solidnie i w możliwie bliskim terminie. Czy mogę liczyć na waszą pomoc?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502