Dezynfekcja Lublin

Zwalczanie szkodników bez specjalistycznej wiedzy i praktyki nie przyniesie oczekiwanych przez Ciebie rezultatów. Zaoszczędź sporą ilość czasu i jeszcze dzisiaj zostaw zgłoszenie specjalistom z zakładu DDD – poradzą sobie oni nawet ...
serwis niedostępny
Pytania od klientów

Tatary, Lublin

26.02.2021
Kontaktuje się ponieważ znalazłam panstwa ofertę w internecie i nie ukrywam ze wydala się bardzo interesująca. Od pewnego czasu w jednym z pomieszczeń w moim domu wyczuwalny jest dośc przykry zapach. Potrzebuję profesjonalnej firmy dezynfekcyjnej ponieważ usuwanie zapachu na własną rękę nie przyniosło oczekiwanych efektów.

Narutowicza, Śródmieście

02.02.2021
Jakiś czas temu w domku letniskowym miałam wyciek wody. Okazało się, że zalało pomieszczenie pod ziemią. W pomieszczeniu śmierdzi stęchlizną, a z rur wyciekły różne zanieczyszczenia. Zorientowałam się dopiero w weekend kiedy przyjechalam na miejsce. Czy da się coś z tym zrobić?

Lublin, Poniatowskiego

04.01.2021
Witam. Kontaktuje się z państwem ponieważ zbieram oferty firm dezynfekcyjnych. Interesuje mnie koszt usługi sprzatania po zalaniu. W siedzibie firmy była awaria hydrauliczna i potrzebna jesy usługa osuszania ścian. Czy możecie udzielić mi wiecej informacji na ten temat? Proszę o kontakt.

Abramowice, Zemborzycka

30.11.2020
Witam serdecznie. Piszę ze spółdzielni mieszkaniowej. Poszukuję informacji na temat dezynfekcji w dwóch klatkach schodowych. Chodzi o pozbycie się nieprzyjemnego zapachu,na który skarżą się lokatorzy. Zapach pojawił się niedawno i wszelkie działania, które próbowalismy sami podejmować nie przynosiły efektów. Trzeba powierzyć to profesjonalnej firmie. Proszę o wycene takiej uslugi oraz wysłanie dostępnych terminów

Lublin, Sławin, Urocza

28.11.2020
Witam serdecznie. Prowadzę sezonowo apartamenty na wynajem. Przed rozpoczeniem sezonu wakacyjnego zawsze robię generalne sprzatanie. Poszukuję firmy, która zajmuje się usuwaniem nieprzyjemnych zapachów. W jednym z moim apartamentów unosi sie nieprzyjemny zapach stęchlizny. Interesuje mnie cena wykonania takiej usługi. Czy moge liczyc na pomoc państwa pracownika?

Aleje Racławickie, Lublin

29.09.2020
Dzień dobry. Kupiłam mieszkanie w starej kamienicy po jakiejś babci. Cena była dość korzystna, ale co się dziwić. Niestety poprzedni lokator dość zaniedbał sprzątanie i chciałabym skorzystać z usług dezynfekcji aby pozbyć się przykrego zapachu.Zauważyłam w waszej ofercie, że zajmujecie się takimi usługami dlatego chciałam zapytać o terminy i ceny.

Lublin, Sławin, Skalista

15.07.2020
Jestem właścicielką salonu fryzjerskiego. W zeszły wtorek mieliśmy awarię. Wybiło kanalizację po wylaniu szamba. Wilgoć spowodowała, że na ścianach pojawił się grzyb. Chciałabym zapytać o cenę usługi usunięcia grzyba. W jakim terminie mogłby pojawić się wasz pracownik?

Śródmieście, Lipowa

15.07.2020
Dzień dobry. Znalazłam ofertę w internecie. Chciałabym profesjonalnie zdezynfekować dwa pomieszczenia w biurze. Jakiś czas temu mieliśmy nieprzyjemną sytuację z wybiciem kanalizacji. Interesuje mnie wycena dezynfekcji tych pomieszczeń. Zależy mi na tym, aby usługa została wykonana solidnie i w możliwie bliskim terminie. Czy mogę liczyć na waszą pomoc?

Zobacz również

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502