Dezynfekcja Lublin

Mamy dostępnych 2 fachowców od dezynfekcji w Lublinie
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Usług DDD oraz Pranie Dywanów i Tapicerki DDDKowalski
Sprawdź szczegóły

Zakład Usług DDD oraz Pranie Dywanów i Tapicerki DDDKowalski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Ceny od 150 zł
Lublin
Sprawdź szczegóły
...
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja Piotr Radkowiak
Sprawdź szczegóły

Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja Piotr Radkowiak

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowa diagnoza Ceny od 100 zł Diagnoza od 70 zł
Lublin
Sprawdź szczegóły
...
Wybrane pytania od klientów
Lublin 13.06.2022
Cena za odgrzybianie ścian.
Zwalczanie szkodników bez specjalistycznej wiedzy i praktyki nie przyniesie oczekiwanych przez Ciebie rezultatów. Zaoszczędź sporą ilość czasu i jeszcze dzisiaj zostaw zgłoszenie specjalistom z zakładu DDD – poradzą sobie oni nawet ...
serwis niedostępny
Pytania od klientów

Tatary, Lublin

26.02.2021
Kontaktuje się ponieważ znalazłam panstwa ofertę w internecie i nie ukrywam ze wydala się bardzo interesująca. Od pewnego czasu w jednym z pomieszczeń w moim domu wyczuwalny jest dośc przykry zapach. Potrzebuję profesjonalnej firmy dezynfekcyjnej ponieważ usuwanie zapachu na własną rękę nie przyniosło oczekiwanych efektów.

Narutowicza, Śródmieście

02.02.2021
Jakiś czas temu w domku letniskowym miałam wyciek wody. Okazało się, że zalało pomieszczenie pod ziemią. W pomieszczeniu śmierdzi stęchlizną, a z rur wyciekły różne zanieczyszczenia. Zorientowałam się dopiero w weekend kiedy przyjechalam na miejsce. Czy da się coś z tym zrobić?

Lublin, Poniatowskiego

04.01.2021
Witam. Kontaktuje się z państwem ponieważ zbieram oferty firm dezynfekcyjnych. Interesuje mnie koszt usługi sprzatania po zalaniu. W siedzibie firmy była awaria hydrauliczna i potrzebna jesy usługa osuszania ścian. Czy możecie udzielić mi wiecej informacji na ten temat? Proszę o kontakt.

Abramowice, Zemborzycka

30.11.2020
Witam serdecznie. Piszę ze spółdzielni mieszkaniowej. Poszukuję informacji na temat dezynfekcji w dwóch klatkach schodowych. Chodzi o pozbycie się nieprzyjemnego zapachu,na który skarżą się lokatorzy. Zapach pojawił się niedawno i wszelkie działania, które próbowalismy sami podejmować nie przynosiły efektów. Trzeba powierzyć to profesjonalnej firmie. Proszę o wycene takiej uslugi oraz wysłanie dostępnych terminów

Lublin, Sławin, Urocza

28.11.2020
Witam serdecznie. Prowadzę sezonowo apartamenty na wynajem. Przed rozpoczeniem sezonu wakacyjnego zawsze robię generalne sprzatanie. Poszukuję firmy, która zajmuje się usuwaniem nieprzyjemnych zapachów. W jednym z moim apartamentów unosi sie nieprzyjemny zapach stęchlizny. Interesuje mnie cena wykonania takiej usługi. Czy moge liczyc na pomoc państwa pracownika?

Aleje Racławickie, Lublin

29.09.2020
Dzień dobry. Kupiłam mieszkanie w starej kamienicy po jakiejś babci. Cena była dość korzystna, ale co się dziwić. Niestety poprzedni lokator dość zaniedbał sprzątanie i chciałabym skorzystać z usług dezynfekcji aby pozbyć się przykrego zapachu.Zauważyłam w waszej ofercie, że zajmujecie się takimi usługami dlatego chciałam zapytać o terminy i ceny.

Lublin, Sławin, Skalista

15.07.2020
Jestem właścicielką salonu fryzjerskiego. W zeszły wtorek mieliśmy awarię. Wybiło kanalizację po wylaniu szamba. Wilgoć spowodowała, że na ścianach pojawił się grzyb. Chciałabym zapytać o cenę usługi usunięcia grzyba. W jakim terminie mogłby pojawić się wasz pracownik?

Śródmieście, Lipowa

15.07.2020
Dzień dobry. Znalazłam ofertę w internecie. Chciałabym profesjonalnie zdezynfekować dwa pomieszczenia w biurze. Jakiś czas temu mieliśmy nieprzyjemną sytuację z wybiciem kanalizacji. Interesuje mnie wycena dezynfekcji tych pomieszczeń. Zależy mi na tym, aby usługa została wykonana solidnie i w możliwie bliskim terminie. Czy mogę liczyć na waszą pomoc?

Przydatne informacje

Jakie usługi z zakresu dezynfekcji świadczycie?

Specjaliści polecani w serwisie Naprawek.pl oferują kompleksowe usługi z zakresu dezynfekcji i odkażania pomieszczeń. Ich oferta zawiera następujące usługi:

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat interesującej Cię usługi, skontaktuj się z wybranym wykonawcą, który chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania, a także wskaże najlepsze dla Ciebie rozwiązanie problemu. Fachowcy stale poszerzają swoje kwalifikacje i biorą udział w cyklicznych szkoleniach, by móc sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów.

Ile trzeba czekać na wizytę fachowca?

Specjaliści od dezynfekcji zawsze starają się, by usługi przez nich wykonywane były nie tylko skuteczne i profesjonalne, ale również szybkie. W przypadku pilnych zgłoszeń są w stanie dojechać do Klienta niezwłocznie po otrzymaniu informacji o całej sytuacji.

Na czym polega usługa ozonowania?

Celem ozonowania jest zabicie bakterii, wirusów i grzybów oraz usunięcie niepożądanych zapachów. Ten zabieg wykonuje się w celu uzyskania czystego, świeżego powietrza. Ozonowanie pomieszczeń polega na dostarczeniu gazowego ozonu i wymieszaniu go z powietrzem zawartym w pomieszczeniu. Efekt ozonowania jest długotrwały, jednak jeśli chcesz cieszyć się najbardziej zadowalającymi rezultatami, musisz zadbać o odpowiednią profilaktykę na co dzień.

Jakie są dostępne formy płatności?

Klient ma do wyboru wiele rodzajów płatności. Może zapłacić gotówką bądź dokonać płatności kartą. Fachowcy od dezynfekcji polecani w serwisie Naprawek.pl mogą także wystawić fakturę VAT za wykonane usługi. Wystarczy tylko zgłosić taką potrzebę odpowiednio wcześniej, przed przystąpieniem do realizacji usługi.

Czy środki do dezynfekcji stosowane przez fachowców są bezpieczne?

Preparaty przeznaczone do dezynfekcji stosowane przez fachowców są skuteczne i w pełni bezpieczne do użytku, a także zatwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia. Specjaliści dysponują również profesjonalnym sprzętem do dezynfekcji, dzięki czemu mogą pochwalić się licznymi udanymi interwencjami.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502