Dezynfekcja Lubin

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Lubin.
Wybrane zlecenia

2021-08-14 Lubin
Witam chciałam zapytać ile mniej więcej kosztuje odgrzybuanie mam problem w łazience w ciasnym miejscu nie mam tam czym dojść i w pokoju przy oknach. Chciałam zapytać o terminy i o cenę mniejwiecej

Budowniczych Lgom, Lubin

2021-02-18 Ozonowanie piwnicy
Pilnie proszę o pomoc! Chodzi o to, że potrzebuję usługi ozonowania. Najpierw oczywiście chcialabym się dowiedzieć o kwestii finansowej. Muszę najpierw przygotować się finansowo. Ciekawi mnie jakimi środkami wykonujecie takie usługi ozonowania. Czy mogłabym najpierw prosić o informacje zwrotną telefoniczną?

Lubin, Platynowa

2021-01-30 Jaka cena jest za odgrzybianie klimatyzacji
Dzień dobry. Szukam doświadczonej firmy, która mogłaby profesjonalnie zająć się moim problemem. A mianowicie chodzi o to, że mam klimatyzację w domu i bardzo dawno jej nie czyściłam. Dlatego postanowiłam, że odpowiednia firma się tym zajmie i odrzybymi mi moje urządzenie.

Nowogródzka, Lubin

2020-09-23 W pobliżu mojego domu potrzebuje odkażania piwnicy
Dzień dobry. W mieszkaniu mam bardzo dużą wilgoć w pomieszczeniach i pojawiła się pleśń na ścianie. Próbowałam jakoś załagodzić tą wilgoć, ale robię w tygodniu bardzo dużo prania i nie ma gdzie uciekać ta wilgoć. Muszę pozbyć się szybko tej pleśni bo wiem, że jest to niebezpieczne dla zdrowia. Czy moglibyście to pilnie szybko usunąć? Będę wdzięczna za szybki kontakt.

Słowiańska, Lubin

2020-09-11 Usunięcie alergenów w biurze
Witam. Mam pomieszczenie, które wynajmuje na biuro i od jakiegoś czasu zauważyłam, że w łazience jest grzyb na ścianie. Nawet próbowałam odmalować sufit, ale grzyb dalej wyszedł. Potrzebuję doświadczonej firmy, która moglaby się tego raz na zawsze pozbyć.

Jastrzębia, Lubin

2020-07-12 W pobliżu mojego domu chce dezynfekcji gazowej w gospodarstwie
Witam serdecznie. Niestety kilka dni temu zmarła moja babcia, która od mięsięcy chorwała. Lekarze już kazali się przygotować na najgorsze. Babcia ostatnie chwile chciała spędzić w swoim domu - i tak też się stało. Teraz potrzebuję firmy, która zajmuje się sprzątaniem po zmarłych. Zależy mi, aby szybko wykonać taką usługę bo chcemy dodatkowo przeprowadzić tam remont. Proszę o pilny kontakt.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502