Dezynfekcja Łowicz

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Wieloletnia praktyka i zdobyta wiedza teoretyczna z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji sprawiają, że fachowcy są w stanie szybko i skutecznie wypędzić z Twojego domu niepożądane szkodniki i wirusy, które nie należą przecież do ...
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Marcin Graczyk
4.9
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Firma specjalizuje się w zwalczaniu pluskiew z budynków mieszkalnych, użytkowych, a także przedsiębiorstw. Każdego dnia klienci powierzają fachowcom zadania polegające na usunięciu szkodników, mając nadzieję na szybkie i terminowe realizacje zleceń. Wielu ...
Zwalczanie Szkodników i Dezynfekcja Radosław Rek
4.8
Liczba opinii: 102
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z odkażaniem w domu panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Pracę wykonali należycie, wszystko przebiegło zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, a metoda okazała się w 100% skuteczna. Widać, że panowie do perfekcji opanowali metody zwalczania tych groźnych dla naszego zdrowia drobnoustrojów. Polecamy serdecznie, a telefon do kontaktu zapisujemy i na pewno jeszcze z niego skorzystamy."
Usługi Porządkowe i Dezynfekcji Results Adrian Szczodry
4.8
Liczba opinii: 36
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja wykonana została fachowo, rzetelnie i dokładnie, bez konieczności powtarzania zabiegu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści i na pewno będziemy polecać ich usługi znajomym, bo lepszych w okolicy na pewno nie znajdziemy. Panowie, jak sami stwierdzili, od wielu lat stosują skuteczne oraz wyłącznie sprawdzone metody fizyczne, chemiczne oraz termiczno-chemiczne."
Łowicz
Wybrane zlecenia

2021-08-04 Łowicz
Dzień dobry. Potrzebuję jak najszybciej kogoś od ozonowania. Mieszkam w domu, które jest podzielone na dwa mieszkania i niestety jedno z nich jest zanieczyszczone po wylaniu szamba. Bardzo proszę o pilną pomoc bo są tam małe dzieci. Kiedy możecie przyjechać i jaka będzie cena? Będę wdzięczna za błyskawiczną odpowiedź.

2021-06-01 Łowicz
Witam Państwa serdecznie. Czy zajmujecie się usuwaniem drobnoustrojów z biura? Dzisiaj okazało się, że jedna osoba jest chora i chcielibyśmy oczyścić biuro, żeby nikt inny się nie zaraził. Całe szczęście była tam sama i nigdzie nie wychodziła. Bardzo porszę o pomoc oraz podanie kosztów i czasu dojazdu. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502