Dezynfekcja Łódź

ZAKŁAD DDD PATRON
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Panowie z dezynfekcją poradzili sobie jak prawdziwi specjaliści. Pracę wykonali sumiennie i uczciwie, a cena była naprawdę przystępna. Dziękujemy za fachowo wykonaną pracę i na pewno będziemy polecać usługi tych wykonawców przyszłości, choć mamy nadzieję, że tak szybko to nie nastąpi."
Skoczylas Karol PUH Termit
4.8
Liczba opinii: 32
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis dezynfekcji będziemy miło wspominać. Już dawno nie mieliśmy okazji oglądać tak dobrze wykonanej pracy, do tego panowie dali się poznać jako osoby sumienne, fachowe i odpowiedzialne. Dziękujemy za znakomicie wykonaną usługę i na pewno będziemy polecać ich usługi, bo rzetelnych ludzi trzeba wspierać. Niech inni uczą się od nich, bo naprawdę panowie mają smykałkę do tej pracy."
Insectum Jacek Brzuska
4.9
Liczba opinii: 34
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z usługą odkażania jednego z pomieszczeń sklepowych na terenie naszej posesji panowie nie mieli większego problemu. Jesteśmy pod wrażaniem szybko i solidnie wykonanej pracy. Polecamy serdecznie każdemu i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia. Telefon do panów zapisujemy. Warto wspomnieć, że stawka, jaką zaoferowali za pracę z dojazdem, była naprawdę dobra."
Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 110
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z usługą dezodoryzacji panowie poradzili sobie świetnie. W mieszkaniu zjawili się jeszcze tego samego dnia, do tego dali się poznać jako osoby sumienne i rzetelne. Nieprzyjemny zapach zniknął, a cena była naprawdę przystępna. Polecamy ich fachowe i kompleksowe usługi, bo warto mieć zawsze pod ręką takich dobrych fachowców. Dziękujemy!!"
Piomar
4.9
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły

Piomar

Dezynfekcja Łódź
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługa dezynfekcji od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie. Panowie do pracy podeszli odpowiedzialnie, już następnego dnia po otrzymaniu wezwania, a cena w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy gorąco, a numer telefony sobie zapisujemy i na pewno jeszcze skorzystamy z ich wsparcia w razie konieczności."
PUH RADOSŁAW REK
4.8
Liczba opinii: 102
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Profesjonalnie, bez zwłoki. Polecamy serdecznie usługi dekontaminacji tego zakładu deratyzacyjnego, bo te stały na bardzo wysokim poziomie. Panowie pracę wykonali sumiennie i rzetelnie, a cena także okazała się przystępna. W domu byli punktualnie, do tego mieli poczucie humoru. Polecamy serdecznie, a telefon zapisujemy sobie na przyszłość."
Usługi Zwalczania Szkodników i Dezynfekcji Jakub Szwed
4.7
Liczba opinii: 55
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Bardzo miły i solidny wykonawca, który nie miał najmniejszego problemu z wykonaniem dezodoryzacji jednego z pomieszczeń sklepowych na terenie naszej posesji. Jego praca przyniosła oczekiwany efekt, a cena usługi w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Jeszcze raz dziękujemy za okazaną nam pomoc oraz wsparcie i polecamy gorąco każdemu w potrzebie."
Zwalczanie szkodników, które osiedliły się w firmie, mieszkaniu lub w ogrodzie nie należy do łatwych zadań. Na pewno zależy Ci na czasie, dlatego nie zwlekaj i jak najszybciej przekaż zlecenie naszej firmie! Zapewniamy, że nasze wysokie kwalifikacje ...
Results ADRIAN SZCZODRY
4.8
Liczba opinii: 36
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z ozonowaniem naszego nowo zakupionego mieszkania ci panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z jakości usługi, jak i z podejścia do klienta. Kontakt z wykonawcą bardzo dobry, do tego szczegółowe informacje. Polecamy z całego serca, a telefon do kontaktu oczywiście zapisujemy i na pewno jeszcze skorzystamy ze wsparcia tego fachowca niejeden raz."

RECOVERS Sp. z o.o.

Dezynfekcja Łódź
Firma Recovers oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Specjalizujemy się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Łódź, Bałuty

Szukam kogoś do utylizacji zwierząt w pomieszczeniu
Posiadam domek letniskowy nad jeziorem. Ostatnio spotkało mnie coś strasznego, nie dość, że zapchała się toaleta, to jeszcze po wybiciu kanalizacji z muszli wyleciały dwa szczury! Są one nieżywe, ale ja sama ich się nie pozbędę.

Konstantynowska, Polesie

Jaki jest koszt ozonowania?
Odbyliśmy z mężem 2-tygodniową kwarantannę, a obecnie poszukujemy serwisu zajmującego się ozonowaniem mieszkań. Czy świadczą Państwo takie usługi, jeśli w mieszkaniu wcześniej przebywały osoby zarażone koronawirusem?

Wujaka, Augustow

Firma do dezynfekcji domu na jutro
Czy znają Państwo jakieś sprawdzony sposób na usunięcie pleśni z mieszkania? Jakiś czas temu robiliśmy z mężem remont i odkryliśmy, że pleśń wychodzi na ścianie po każdym malowaniu. Farba była rozrabiana z wodą. Ile kosztowałoby pozbycie się tego i w jakim czasie mogłaby zostać wykonana taka usługa?

Łódź, Liściasta, Julianów

Firma do dezynfekcji lokalu pilnie potrzeba
Jestem właścicielem restauracji indyjskiej na starym mieście. Aktualnie poszukuję fachowców do przeprowadzenia kompleksowego i profesjonalnego odkażania pomieszczenia ze wzglęgu na stęchliznę, która pojawiła się u nas z niewiadomego powodu. Kiedy mieliby Państwo wolne terminy na taką usługę oraz ile by to mniej więcej kosztowało? Szukam najlepszej oferty.

Łódź, Śródmieście, Zachodnia

Dezodoryzacja biura
Ostatnio mnie to zastanawiało i nie wiem, na jakie usług warto się zdecydować, dlatego nie ukrywam, że liczę na Państwa pomoc w tej kwestii. Interesuje mnie usunięcie przykrego zapachu z pomieszczenia, konkretniej chodzi o biuro. Jakiś czas temu była awaria kanalizacji i wszystko już działa tak jak trzeba, ale niestety brzydki zapach pozostał. Jaki byłby koszt?

Łódź

Ile wyniesie odgrzybianie ścian w mieszkaniu?
Witam serdecznie. Mam problem z grzybem w pomieszczeniach mieszkalnych. Pomieszczenia te znajdują się zaraz pod dachem. Grzyb pojawił się w złączeniu ścian z dachem. Interesuje mnie przede wszystkim koszt takiej usługi oraz najbliższy termin jej wykonania.

Łódź, Zielona

Szukam ekipy do odgrzybiania ścian w pobliżu bloku
Od razu przy naszych blokach mamy działki rekreacyjne, wlicza się w to mały domek i wychodek. Niestety sąsiad obok miał ostatnio jakąś awarię, zalał mi pół działki i chyba przez to w środku pojawiła się u mnie pleśń. Czy ktoś by mógł nasz domek jakoś odkazić po tym zalaniu?

Henrykowska, Widzew, Łódź

Ozonowanie domu
W łazience mam na ścianie okropny, wręcz czarny grzyb! Był zbijany z tynkiem aż do cegły, smarowany preparatami do usuwania grzyba, stosowałam farby przeciwko grzybowi... Niestety wszystkie te metody okazały się nieskuteczne. Jestem już całkowicie bezsilna, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc do profesjonalisty. Jaka byłaby cena usunięcia tego problemu?

Retkinia

Konieczne działanie bakteriobójcze w bloku
Czy Wasi pracownicy są w stanie usunąć przykry zapach z mieszkania na drugim piętrze? Ostatnio nawiedziła nas plaga pluskiew, nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie, czy to one przyczyniły się do tego, ale koniecznie trzeba coś z tym zrobić.

Łódź, Mickiewicza

Jaka jest cena usunięcia alergenów w piwnicy?
Pech chciał, że pierwszą noc w nowym, świeżo wykończonym mieszkaniu spędziliśmy z mężem obserwując wodę lejącą się wartkimi strumieniami znad okien po obu stronach. Okazało się, że sprawcą jest sąsiad z mieszkania położonego piętro wyżej. Administrator budynku sporządził protokół, a obecnie szukamy firmy, która zajęłaby się sprzątaniem po zalaniu. Czy mogliby się Państwo tego podjąć?

Dzielnice Łodzi, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Bałuty
  2. Górna
  3. Polesie
  4. Widzew
  5. Śródmieście
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502