Dezynfekcja Łódź

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Panowie z dezynfekcją poradzili sobie jak prawdziwi specjaliści. Pracę wykonali sumiennie i uczciwie, a cena była naprawdę przystępna. Dziękujemy za fachowo wykonaną pracę i na pewno będziemy polecać usługi tych wykonawców przyszłości, choć mamy nadzieję, że tak szybko to nie nastąpi."
Retkinia
Usługi DDD Termit Karol Skoczylas
4.8
Liczba opinii: 32
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis dezynfekcji będziemy miło wspominać. Już dawno nie mieliśmy okazji oglądać tak dobrze wykonanej pracy, do tego panowie dali się poznać jako osoby sumienne, fachowe i odpowiedzialne. Dziękujemy za znakomicie wykonaną usługę i na pewno będziemy polecać ich usługi, bo rzetelnych ludzi trzeba wspierać. Niech inni uczą się od nich, bo naprawdę panowie mają smykałkę do tej pracy."
Rokicie
Zakres usług
Zakład Usług DDD Insectum Jacek Brzuska
4.9
Liczba opinii: 34
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z usługą odkażania jednego z pomieszczeń sklepowych na terenie naszej posesji panowie nie mieli większego problemu. Jesteśmy pod wrażaniem szybko i solidnie wykonanej pracy. Polecamy serdecznie każdemu i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia. Telefon do panów zapisujemy. Warto wspomnieć, że stawka, jaką zaoferowali za pracę z dojazdem, była naprawdę dobra."
Chojny, Łódź
Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z usługą dezodoryzacji panowie poradzili sobie świetnie. W mieszkaniu zjawili się jeszcze tego samego dnia, do tego dali się poznać jako osoby sumienne i rzetelne. Nieprzyjemny zapach zniknął, a cena była naprawdę przystępna. Polecamy ich fachowe i kompleksowe usługi, bo warto mieć zawsze pod ręką takich dobrych fachowców. Dziękujemy!!"
Ruda
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Marcin Graczyk
4.9
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Usługa dezynfekcji od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie. Panowie do pracy podeszli odpowiedzialnie, już następnego dnia po otrzymaniu wezwania, a cena w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy gorąco, a numer telefony sobie zapisujemy i na pewno jeszcze skorzystamy z ich wsparcia w razie konieczności."
Julianów
Serwis Klimatyzacji Hvac Service Paweł Miszczak
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ozonowanie pomieszczenia inwentarskiego przebiegło bez większych komplikacji. Panowie zrobili swoje, do tego dali się poznać jako osoby sumienne, dokładne, słowne, ponadto mieli duże poczucie humoru. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu sobie zapisujemy."
Julianów
Usługi Zwalczania Szkodników i Dezynfekcji Jakub Szwed
4.7
Liczba opinii: 55
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Bardzo miły i solidny wykonawca, który nie miał najmniejszego problemu z wykonaniem dezodoryzacji jednego z pomieszczeń sklepowych na terenie naszej posesji. Jego praca przyniosła oczekiwany efekt, a cena usługi w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Jeszcze raz dziękujemy za okazaną nam pomoc oraz wsparcie i polecamy gorąco każdemu w potrzebie."
Marysin
Zwalczanie szkodników, które osiedliły się w firmie, mieszkaniu lub w ogrodzie nie należy do łatwych zadań. Na pewno zależy Ci na czasie, dlatego nie zwlekaj i jak najszybciej przekaż zlecenie tej firmie! Zapewniamy, że wysokie kwalifikacje ...
Zwalczanie Szkodników i Dezynfekcja Radosław Rek
4.8
Liczba opinii: 102
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Profesjonalnie, bez zwłoki. Polecamy serdecznie usługi dekontaminacji tego zakładu deratyzacyjnego, bo te stały na bardzo wysokim poziomie. Panowie pracę wykonali sumiennie i rzetelnie, a cena także okazała się przystępna. W domu byli punktualnie, do tego mieli poczucie humoru. Polecamy serdecznie, a telefon zapisujemy sobie na przyszłość."
Górna, Łódź

Usługi Dezynfekcji Recovers

Dezynfekcja Łódź
Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Usługi Porządkowe i Dezynfekcji Results Adrian Szczodry
4.8
Liczba opinii: 36
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z ozonowaniem naszego nowo zakupionego mieszkania ci panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z jakości usługi, jak i z podejścia do klienta. Kontakt z wykonawcą bardzo dobry, do tego szczegółowe informacje. Polecamy z całego serca, a telefon do kontaktu oczywiście zapisujemy i na pewno jeszcze skorzystamy ze wsparcia tego fachowca niejeden raz."
Łagiewniki, Łódź
Wybrane zlecenia

2021-08-04 Łódź
Ul Grota Roweckiego Łódź powierzchnia 28 m2 Prosze o najblizszy termin I cene

Łódź, Bałuty

2021-01-19 Szukam kogoś do utylizacji zwierząt w pomieszczeniu
Posiadam domek letniskowy nad jeziorem. Ostatnio spotkało mnie coś strasznego, nie dość, że zapchała się toaleta, to jeszcze po wybiciu kanalizacji z muszli wyleciały dwa szczury! Są one nieżywe, ale ja sama ich się nie pozbędę.

Konstantynowska, Polesie

2021-01-18 Jaki jest koszt ozonowania?
Odbyliśmy z mężem 2-tygodniową kwarantannę, a obecnie poszukujemy serwisu zajmującego się ozonowaniem mieszkań. Czy świadczą Państwo takie usługi, jeśli w mieszkaniu wcześniej przebywały osoby zarażone koronawirusem?

Wujaka, Augustow

2020-11-14 Firma do dezynfekcji domu na jutro
Czy znają Państwo jakieś sprawdzony sposób na usunięcie pleśni z mieszkania? Jakiś czas temu robiliśmy z mężem remont i odkryliśmy, że pleśń wychodzi na ścianie po każdym malowaniu. Farba była rozrabiana z wodą. Ile kosztowałoby pozbycie się tego i w jakim czasie mogłaby zostać wykonana taka usługa?

Łódź, Liściasta, Julianów

2020-10-10 Firma do dezynfekcji lokalu pilnie potrzeba
Jestem właścicielem restauracji indyjskiej na starym mieście. Aktualnie poszukuję fachowców do przeprowadzenia kompleksowego i profesjonalnego odkażania pomieszczenia ze wzglęgu na stęchliznę, która pojawiła się u nas z niewiadomego powodu. Kiedy mieliby Państwo wolne terminy na taką usługę oraz ile by to mniej więcej kosztowało? Szukam najlepszej oferty.

Łódź, Śródmieście, Zachodnia

2020-09-13 Dezodoryzacja biura
Ostatnio mnie to zastanawiało i nie wiem, na jakie usług warto się zdecydować, dlatego nie ukrywam, że liczę na Państwa pomoc w tej kwestii. Interesuje mnie usunięcie przykrego zapachu z pomieszczenia, konkretniej chodzi o biuro. Jakiś czas temu była awaria kanalizacji i wszystko już działa tak jak trzeba, ale niestety brzydki zapach pozostał. Jaki byłby koszt?

Łódź

2020-09-05 Ile wyniesie odgrzybianie ścian w mieszkaniu?
Witam serdecznie. Mam problem z grzybem w pomieszczeniach mieszkalnych. Pomieszczenia te znajdują się zaraz pod dachem. Grzyb pojawił się w złączeniu ścian z dachem. Interesuje mnie przede wszystkim koszt takiej usługi oraz najbliższy termin jej wykonania.

Łódź, Zielona

2020-08-12 Szukam ekipy do odgrzybiania ścian w pobliżu bloku
Od razu przy naszych blokach mamy działki rekreacyjne, wlicza się w to mały domek i wychodek. Niestety sąsiad obok miał ostatnio jakąś awarię, zalał mi pół działki i chyba przez to w środku pojawiła się u mnie pleśń. Czy ktoś by mógł nasz domek jakoś odkazić po tym zalaniu?

Henrykowska, Widzew, Łódź

2020-08-09 Ozonowanie domu
W łazience mam na ścianie okropny, wręcz czarny grzyb! Był zbijany z tynkiem aż do cegły, smarowany preparatami do usuwania grzyba, stosowałam farby przeciwko grzybowi... Niestety wszystkie te metody okazały się nieskuteczne. Jestem już całkowicie bezsilna, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc do profesjonalisty. Jaka byłaby cena usunięcia tego problemu?

Retkinia

2020-07-27 Konieczne działanie bakteriobójcze w bloku
Czy Wasi pracownicy są w stanie usunąć przykry zapach z mieszkania na drugim piętrze? Ostatnio nawiedziła nas plaga pluskiew, nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie, czy to one przyczyniły się do tego, ale koniecznie trzeba coś z tym zrobić.

Łódź, Mickiewicza

2020-07-15 Jaka jest cena usunięcia alergenów w piwnicy?
Pech chciał, że pierwszą noc w nowym, świeżo wykończonym mieszkaniu spędziliśmy z mężem obserwując wodę lejącą się wartkimi strumieniami znad okien po obu stronach. Okazało się, że sprawcą jest sąsiad z mieszkania położonego piętro wyżej. Administrator budynku sporządził protokół, a obecnie szukamy firmy, która zajęłaby się sprzątaniem po zalaniu. Czy mogliby się Państwo tego podjąć?

Dzielnice Łodzi, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Bałuty
  2. Górna
  3. Polesie
  4. Widzew
  5. Śródmieście
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502