Dezynfekcja Łódź

ZAKŁAD DDD PATRON
4.8
Liczba opinii: 44
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Przeprowadzenie dezynfekcji domu, mieszkania, czy jakiegokolwiek pomieszczenia użytkowego wymaga specjalistycznej wiedzy, sprzętu, a także doświadczenia. Ozonowanie, odgrzybianie ścian, odkażanie to zabiegi, których przeprowadzanie domowymi sposobami nie jest zalecane. Na
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Skoczylas Karol PUH Termit
4.5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Firma Termit to zespół wysoko wyspecjalizowanych fachowców, którzy od wielu lat z powodzeniem realizują zlecenia z zakresu dezynfekcji, ozonowania oraz odkażania pomieszczeń. Nasi specjaliści wiedzą, że każdy przypadek wymaga indywidualnego
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Insectum Jacek Brzuska
4.9
Liczba opinii: 18
Sprawdź szczegóły
Szukasz firmy specjalizującej się w dezynfekcji? Łódź leży w obszarze działania firmy Insectum, której jakość usług spełni nawet najbardziej wygórowane wymagania. Nasza oferta obejmuje nie tylko odkażanie pomieszczeń i powierzchni użytkowych,
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Firma Limit to profesjonalne usługi dezynfekcyjne w przystępnych cenach. We Włocławku oferujemy odkażanie pomieszczeń mieszkalnych i firmowych, a także miejsc użyteczności publicznej. W zakresie naszych usług znajduje się również sprzątanie po zmarłym,
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Piomar
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły

Piomar

Dezynfekcja Łódź
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Dezynfekcja Są rodzaje niebezpieczeństw, które nie są dostrzegalne gołym okiem. Grzyby, wirusy i bakterie - choć niewidoczne - istnieją, a namnażając się stanowią realne zagrożenie dla zdrowia ludzi i zwierząt. Dlatego warto przeprowadzać dezynfekcję
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Darmowa diagnoza
Klimatyzacja wymaga regularnego serwisowania, by bezpiecznie spełniała swoje podstawowe zadanie, nie szkodząc przy tym naszemu zdrowiu. Wybierając HVAC SERVICE Paweł Miszczak zyskasz pewność, że naprawa lub serwis klimatyzacji zostaną wykonane na najwyższym poziomie. Mieszkasz ...
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
PUH RADOSŁAW REK
4.8
Liczba opinii: 46
Sprawdź szczegóły
Jeśli szukasz profesjonalnego serwisu zajmującego się odstraszaniem i zwalczaniem szkodników, właśnie trafiłeś pod właściwy adres. Firma świadczy usługi z zakresu dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji. Nie czekaj i zgłoś się po pomoc sprawdzonego fachowca na terenie swojej miejscowości!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Kompleksowe usługi sprzątające, czyszczące i dezynsekcyjne tylko z firmą Results! Zleć profesjonalne wyczyszczenie dywanu albo mycie elewacji. Nowoczesny sprzęt, specjalistyczne środki czyszczące i fachowa obsługa klienta. Postaw na sprawdzony serwis!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Łódź, Bałuty

2021-01-19 Szukam kogoś do utylizacji zwierząt w pomieszczeniu
Posiadam domek letniskowy nad jeziorem. Ostatnio spotkało mnie coś strasznego, nie dość, że zapchała się toaleta, to jeszcze po wybiciu kanalizacji z muszli wyleciały dwa szczury! Są one nieżywe, ale ja sama ich się nie pozbędę.

Konstantynowska, Polesie

2021-01-18 Jaki jest koszt ozonowania?
Odbyliśmy z mężem 2-tygodniową kwarantannę, a obecnie poszukujemy serwisu zajmującego się ozonowaniem mieszkań. Czy świadczą Państwo takie usługi, jeśli w mieszkaniu wcześniej przebywały osoby zarażone koronawirusem?

Wujaka, Augustow

2020-11-14 Firma do dezynfekcji domu na jutro
Czy znają Państwo jakieś sprawdzony sposób na usunięcie pleśni z mieszkania? Jakiś czas temu robiliśmy z mężem remont i odkryliśmy, że pleśń wychodzi na ścianie po każdym malowaniu. Farba była rozrabiana z wodą. Ile kosztowałoby pozbycie się tego i w jakim czasie mogłaby zostać wykonana taka usługa?

Łódź, Liściasta, Julianów

2020-10-10 Firma do dezynfekcji lokalu pilnie potrzeba
Jestem właścicielem restauracji indyjskiej na starym mieście. Aktualnie poszukuję fachowców do przeprowadzenia kompleksowego i profesjonalnego odkażania pomieszczenia ze wzglęgu na stęchliznę, która pojawiła się u nas z niewiadomego powodu. Kiedy mieliby Państwo wolne terminy na taką usługę oraz ile by to mniej więcej kosztowało? Szukam najlepszej oferty.

Łódź, Śródmieście, Zachodnia

2020-09-13 Dezodoryzacja biura
Ostatnio mnie to zastanawiało i nie wiem, na jakie usług warto się zdecydować, dlatego nie ukrywam, że liczę na Państwa pomoc w tej kwestii. Interesuje mnie usunięcie przykrego zapachu z pomieszczenia, konkretniej chodzi o biuro. Jakiś czas temu była awaria kanalizacji i wszystko już działa tak jak trzeba, ale niestety brzydki zapach pozostał. Jaki byłby koszt?

Łódź

2020-09-05 Ile wyniesie odgrzybianie ścian w mieszkaniu?
Witam serdecznie. Mam problem z grzybem w pomieszczeniach mieszkalnych. Pomieszczenia te znajdują się zaraz pod dachem. Grzyb pojawił się w złączeniu ścian z dachem. Interesuje mnie przede wszystkim koszt takiej usługi oraz najbliższy termin jej wykonania.

Łódź, Zielona

2020-08-12 Szukam ekipy do odgrzybiania ścian w pobliżu bloku
Od razu przy naszych blokach mamy działki rekreacyjne, wlicza się w to mały domek i wychodek. Niestety sąsiad obok miał ostatnio jakąś awarię, zalał mi pół działki i chyba przez to w środku pojawiła się u mnie pleśń. Czy ktoś by mógł nasz domek jakoś odkazić po tym zalaniu?

Henrykowska, Widzew, Łódź

2020-08-09 Ozonowanie domu
W łazience mam na ścianie okropny, wręcz czarny grzyb! Był zbijany z tynkiem aż do cegły, smarowany preparatami do usuwania grzyba, stosowałam farby przeciwko grzybowi... Niestety wszystkie te metody okazały się nieskuteczne. Jestem już całkowicie bezsilna, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc do profesjonalisty. Jaka byłaby cena usunięcia tego problemu?

Retkinia

2020-07-27 Konieczne działanie bakteriobójcze w bloku
Czy Wasi pracownicy są w stanie usunąć przykry zapach z mieszkania na drugim piętrze? Ostatnio nawiedziła nas plaga pluskiew, nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie, czy to one przyczyniły się do tego, ale koniecznie trzeba coś z tym zrobić.

Łódź, Mickiewicza

2020-07-15 Jaka jest cena usunięcia alergenów w piwnicy?
Pech chciał, że pierwszą noc w nowym, świeżo wykończonym mieszkaniu spędziliśmy z mężem obserwując wodę lejącą się wartkimi strumieniami znad okien po obu stronach. Okazało się, że sprawcą jest sąsiad z mieszkania położonego piętro wyżej. Administrator budynku sporządził protokół, a obecnie szukamy firmy, która zajęłaby się sprzątaniem po zalaniu. Czy mogliby się Państwo tego podjąć?

Dzielnice Łodzi, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Bałuty
  2. Górna
  3. Polesie
  4. Widzew
  5. Śródmieście

Zobacz również inne usługi w mieście Łódź

732 080 502