Dezynfekcja Łódź

Mamy dostępnych 5 fachowców od dezynfekcji w Łodzi
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Termit Karol Skoczylas
4.8
Liczba opinii: 34
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Termit Karol Skoczylas

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Łódź
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Ten serwis dezynfekcji będziemy miło wspominać. Już dawno nie mieliśmy okazji oglądać tak dobrze wykonanej pracy, do tego panowie dali się poznać jako osoby sumienne, fachowe i odpowiedzialne. Dziękujemy za znakomicie wykonaną usługę i na pewno będziemy polecać ich usługi, bo rzetelnych ludzi trzeba wspierać. Niech inni uczą się od nich, bo naprawdę panowie mają smykałkę do tej pracy."
Górna, Łódź
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Deratyzacji, Dezynsekcji i Dezynfekcji DDD Control Damian Rek
4.9
Liczba opinii: 16
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Bardzo profesjonalnie przeprowadzona dezynfekcja. Najpierw szkolenie BHP, zapoznanie z procedurami po usłudze, potem praca. Uprzejmość i precyzja. Terminowość i pełna dyspozycyjność dla klienta. Polecam z czystym sumieniem."
Widzew
Wybrane pytania od klientów
Łódź 11.02.2022
Jestem zainteresowana usługą dezynfekcji/zamgławiania mieszkania 80m2 po infekcji świerzbu. Kończymy leczenie, ale chcemy upewnić się, że nic nigdzie nie zostało. Jak wygląda taka usługa, jaka jest cena?
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Usług DDD Insectum Jacek Brzuska
4.9
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły

Zakład Usług DDD Insectum Jacek Brzuska

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Łódź
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Z usługą odkażania jednego z pomieszczeń sklepowych na terenie naszej posesji ten pan poradził sobie doskonale! Jesteśmy pod wrażaniem szybko i solidnie wykonanej pracy. Polecamy serdecznie każdemu i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia. Warto wspomnieć, że stawka, jaką zaoferowano za pracę z dojazdem, była naprawdę dobra."
Widzew, Łódź
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 115
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Łódź
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Miałam tylko trzy dni żeby znaleźć idealną firmę dezynfekcyjną i na szczęście się udało. Panowie są bardzo profesjonalni. W mieszkaniu zjawili się jeszcze tego samego dnia, do tego dali się poznać jako osoby sumienne i rzetelne. Nieprzyjemny zapach zniknął, a cena była naprawdę przystępna. Polecamy ich fachowe i kompleksowe usługi, bo warto mieć zawsze pod ręką takich dobrych fachowców. Dziękujemy!!"
Bałuty, Łódź
Wybrane pytania od klientów
Łódź 02.12.2021
Witam chciałabym wiedzieć jaka jest cena za dezynfekche mieszkania...
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Marcin Graczyk
4.9
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły

Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Marcin Graczyk

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Łódź
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Miałem duży problem, potrzebowałem na już pomocy fachowej i profesjonalnej firmy dezynfekcyjnej. Musiałem pozbyć się drobnoustrojów po zalaniu. Ta firma okazała się strzałem w dziesiątkę. Polecam gorąco, jeśli zależy Wam na niedrogiej, a profesjonalnej usłudze."
Widzew, Łódź
Opinia
"Bardzo miły i solidny wykonawca, który nie miał najmniejszego problemu z wykonaniem dezodoryzacji jednego z pomieszczeń sklepowych na terenie naszej posesji. Jego praca przyniosła oczekiwany efekt, a cena usługi w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Jeszcze raz dziękujemy za okazaną nam pomoc oraz wsparcie i polecamy gorąco każdemu w potrzebie."
Widzew, Łódź
serwis niedostępny
Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
serwis niedostępny
Opinia
"Profesjonalnie, bez zwłoki. Polecamy serdecznie usługi tego zakładu od dezynfekcji. Usługę wykonano na bardzo wysokim poziomie. Panowie pracę wykonali sumiennie i rzetelnie, a cena także okazała się przystępna. W domu byli punktualnie, do tego mieli poczucie humoru. Polecamy serdecznie, a telefon zapisujemy sobie na przyszłość."
Górna, Łódź
serwis niedostępny
Opinia
"Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z jakości usługi, jak i z podejścia do klienta. Kontakt z wykonawcą bardzo dobry, do tego szczegółowe informacje. Pan dokładnie opowiedział o metodach dezynfekcji i wybraliśmy wspólnie najbardziej korzystną dla nas."
Górna, Łódź
serwis niedostępny
Pytania od klientów

13.11.2021
Witam jaka będzie cena odgrzybienia pomieszczenia wielkości 18m2 oraz osuszenie i ozonowanie 61 m2. Grzyb na wylewce betonowej.

04.08.2021
Ul Grota Roweckiego Łódź powierzchnia 28 m2 Prosze o najblizszy termin I cene

Łódź, Bałuty

19.01.2021
Posiadam domek letniskowy nad jeziorem. Ostatnio spotkało mnie coś strasznego, nie dość, że zapchała się toaleta, to jeszcze po wybiciu kanalizacji z muszli wyleciały dwa szczury! Są one nieżywe, ale ja sama ich się nie pozbędę.

Konstantynowska, Polesie

18.01.2021
Odbyliśmy z mężem 2-tygodniową kwarantannę, a obecnie poszukujemy serwisu zajmującego się ozonowaniem mieszkań. Czy świadczą Państwo takie usługi, jeśli w mieszkaniu wcześniej przebywały osoby zarażone koronawirusem?

Wujaka, Augustow

14.11.2020
Czy znają Państwo jakieś sprawdzony sposób na usunięcie pleśni z mieszkania? Jakiś czas temu robiliśmy z mężem remont i odkryliśmy, że pleśń wychodzi na ścianie po każdym malowaniu. Farba była rozrabiana z wodą. Ile kosztowałoby pozbycie się tego i w jakim czasie mogłaby zostać wykonana taka usługa?

Łódź, Liściasta, Julianów

10.10.2020
Jestem właścicielem restauracji indyjskiej na starym mieście. Aktualnie poszukuję fachowców do przeprowadzenia kompleksowego i profesjonalnego odkażania pomieszczenia ze wzglęgu na stęchliznę, która pojawiła się u nas z niewiadomego powodu. Kiedy mieliby Państwo wolne terminy na taką usługę oraz ile by to mniej więcej kosztowało? Szukam najlepszej oferty.

Łódź, Śródmieście, Zachodnia

13.09.2020
Ostatnio mnie to zastanawiało i nie wiem, na jakie usług warto się zdecydować, dlatego nie ukrywam, że liczę na Państwa pomoc w tej kwestii. Interesuje mnie usunięcie przykrego zapachu z pomieszczenia, konkretniej chodzi o biuro. Jakiś czas temu była awaria kanalizacji i wszystko już działa tak jak trzeba, ale niestety brzydki zapach pozostał. Jaki byłby koszt?

Łódź

05.09.2020
Witam serdecznie. Mam problem z grzybem w pomieszczeniach mieszkalnych. Pomieszczenia te znajdują się zaraz pod dachem. Grzyb pojawił się w złączeniu ścian z dachem. Interesuje mnie przede wszystkim koszt takiej usługi oraz najbliższy termin jej wykonania.

Łódź, Zielona

12.08.2020
Od razu przy naszych blokach mamy działki rekreacyjne, wlicza się w to mały domek i wychodek. Niestety sąsiad obok miał ostatnio jakąś awarię, zalał mi pół działki i chyba przez to w środku pojawiła się u mnie pleśń. Czy ktoś by mógł nasz domek jakoś odkazić po tym zalaniu?

Henrykowska, Widzew, Łódź

09.08.2020
W łazience mam na ścianie okropny, wręcz czarny grzyb! Był zbijany z tynkiem aż do cegły, smarowany preparatami do usuwania grzyba, stosowałam farby przeciwko grzybowi... Niestety wszystkie te metody okazały się nieskuteczne. Jestem już całkowicie bezsilna, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc do profesjonalisty. Jaka byłaby cena usunięcia tego problemu?

Retkinia

27.07.2020
Czy Wasi pracownicy są w stanie usunąć przykry zapach z mieszkania na drugim piętrze? Ostatnio nawiedziła nas plaga pluskiew, nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie, czy to one przyczyniły się do tego, ale koniecznie trzeba coś z tym zrobić.

Łódź, Mickiewicza

15.07.2020
Pech chciał, że pierwszą noc w nowym, świeżo wykończonym mieszkaniu spędziliśmy z mężem obserwując wodę lejącą się wartkimi strumieniami znad okien po obu stronach. Okazało się, że sprawcą jest sąsiad z mieszkania położonego piętro wyżej. Administrator budynku sporządził protokół, a obecnie szukamy firmy, która zajęłaby się sprzątaniem po zalaniu. Czy mogliby się Państwo tego podjąć?

Dzielnice Łodzi, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Bałuty
  2. Górna
  3. Polesie
  4. Widzew
  5. Śródmieście

Przydatne informacje

Jakie usługi z zakresu dezynfekcji wykonujecie?

Dezynfekcja obejmuje wszelkie czynności związane z likwidacją szkodliwych drobnoustrojów takich jak bakterie, wirusy czy grzyby. Specjaliści polecani w serwisie Naprawek.pl oferują kompleksowe usługi z tego zakresu. W ich ofercie znajdziesz takie działania jak:

Jeśli potrzebujesz usługi dezynfekcyjnej i zależy Ci na wykwalifikowanym fachowcu, skorzystaj z pomocy polecanych wykonawców.

Jaki jest czas oczekiwania na wizytę fachowca?

Serwisanci zdają sobie sprawę, że obecność szkodliwych drobnoustrojów bywa niezwykle uciążliwa, dlatego ich działania w zakresie dezynfekcji zawsze są szybkie, trwałe i skuteczne. W skrajnych sytuacjach, wymagającej niezbędnej interwencji fachowca, usługa może odbyć się tego samego dnia, kiedy zostanie zgłoszony problem.

Jak wygląda usługa dezynfekcji?

Specjaliści najpierw dobierają metodę w zależności od skali problemu, wilgotności pomieszczenia, a także metrażu powierzchni. Następnie przechodzą do czynności dezynfekcyjnych. Dezynfekcja może odbyć się za pomocą silnych preparatów chemicznych lub odkurzacza parowego, dzięki której pozbędziesz się mikroorganizmów bez konieczności korzystania z chemii. Po przeprowadzonym zabiegu należy opuścić zdezynfekowane pomieszczenie na jakiś czas, zgodnie z zaleceniami fachowca.

Czy środki do dezynfekcji stosowane przez fachowców są bezpieczne?

Fachowcy polecani w serwisie Naprawek.pl posiadają odpowiednie pozwolenia i środki dopuszczone do stosowania w Polsce, dlatego możesz mieć pewność, że wykonywane przez nich działania są w pełni bezpieczne. Wykwalifikowani pracownicy, niezawodny sprzęt i bezwonne preparaty to gwarancja najwyższego standardu wykonania usługi i zachowania wszelkich norm bezpieczeństwa.

Czy fachowcy przyznają gwarancję na wykonane usługi dezynfekcji?

Usługi dezynfekcji zostają objęte gwarancją. Klient ma prawo złożyć reklamację, jeśli tylko uzna, że fachowiec nie wywiązał się ze świadczenia w zadowalającym stopniu. O szczegóły udzielenia gwarancji, włącznie z okresem jej trwania, należy zapytać serwisanta jeszcze przed przystąpieniem do realizacji zlecenia.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502