Dezynfekcja Legnica

Zakład Usług DDD Protect Paweł Matuszewicz
4.9
Liczba opinii: 117
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa ozonowania na terenie naszej posesji przebiegła bez większych problemów - panowie byli świetnie przygotowani, do tego okazali się życzliwymi fachowcami o nienagannej kulturze pracy. Polecamy gorąco ich kompleksowe oraz przystępne cenowo usługi, bo lepszych wykonawców na miejscu nie znajdziecie."
Osiedle Zosinek
Rozważasz przeprowadzenie dezynfekcji w całym domu? A może chcesz odkazić biuro lub inne pomieszczenie? Nie próbuj szukać niesprawdzonych środków wątpliwego pochodzenia. Zleć usługę sprawdzonej firmie. Ten serwis działa na rynku od lat i każdego dnia ...
Serwis będzie dostępny od dnia 19.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Legnica

2021-02-14 Zamgławianie w lokalu użytkowym
Mąż dzwonił do mnie rano że miał niesamowitą awarię kanalizacji w mieszkaniu. Wybiła i toaleta i odpływ w kuchni i dużo szamba się wylało. Poradził sobie z uprzątnięciem tego, ale kto wie ile tam zarazków i bakterii się wylało przy okazji więc chcielibyśmy zatrudnić kogoś do oczyszczenia tego

Legnica, Modrzewiowa

2020-11-16 Dezynfekcja gazowa w bloku
Wynajmuję mieszkanie w jednym z budynków na przedmieściach i chciałbym prosić o pomoc. Zauawżyliśmy że w pokoju u córki pojawiły się pluskwy pod łóżkiem, jest ich na prawdę bardzo dużo. Proszę o skontaktowanie się ze mną firmy, która mogłaby się ich pozbyć gazem.

Kasztanowa, Legnica

2020-09-18 Firma do dezynfekcji piwnicy
Jestem zainteresowany majstrem, który ma możliwość wykonania takiej usługi. Po zalaniu pierwszego piętra i parteru część wody zleciała też do naszej komórki lokatorskiej i zrobiła tam małe spustoszenie. Zależy nam przede wszystkim na pozbyciu się wszystkich bakterii i zanieczyszczeń.

Legnica

2020-08-16 Usuwanie drobnoustrojów w bloku
Dzień dobry. Znalazłem wasze ogłoszenie w internecie i chciałbym was zamówić do mnie do domu w celu wykonania takiej usługi. Po wylaniu szamba na trzecim piętrze schodami pomknęły na dół odpady i trzeba po ich usunięciu to wszystko odkazić.

Legnica, Wędkarska

2020-07-11 Odkażanie domu
Witam państwa. Kontaktuję się w związku z bardzo przykrą sytuacją, która miała miejsce w remontowanym przeze mnie domu pod miastem. Jeden z lokatorów miał zawał i niestety zmarł, natomiast najbliźsi są w bardzo ciężkim stanie i poprosili mnie o znalezienie firmy, która mogłaby zdezynfekować wszystko.

Dzielnice Legnicy, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Białe Sady
 2. os. Asnyka
 3. Bielany
 4. os. Zosinek
 5. Piątnica
 6. Piekary Wielkie
 7. os. Kopernika
 8. Kartuzy
 9. Ludwikowo
 10. Tarninów
 11. Stare Miasto
 12. Fabryczna
 13. Przybków
 14. Pawice
 15. Stare Piekary
 16. os. Ptasie
 17. os. Sienkiewicza
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502