Dezynfekcja Legionowo

Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Revival Krzysztof Wojciechowski
4.9
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Fachowość, solidność i doskonała znajomość metod i technik oraz środków - tak w skrócie można ocenić ten serwis DDD. Widać, że panowie nie pierwszy raz wykonują tego typu prace. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy i na pewno będziemy polecać ich usługi znajomym w potrzebie."
Skorzystaj z usług sprawdzonej firmy DDD i ciesz się komfortem w swoim domu. Specjaliści zajmują się zwalczaniem szkodników takich jak insekty, owady i gryzonie, a także odkażaniem i ozonowaniem – usługą polegającą na wprowadzeniu do pomieszczenia ...
Wybrane zlecenia

2021-08-07 Legionowo
Poszukuję sprawdzonego oraz dobrego fachowca do dezynfekcji łóźek i materacy. Do mojego biura dostało się szambo, po wybiciu kanalizacji. Czy podjęliby się Państwo skutecznego oraz fachowego czyszczenia i dezynfekcji tych rzeczy?

2021-07-23 Legionowo
Czy zajmują się Państwo zamgławianiem pomieszczeń? Potrzebuję wykonania takiej usługi w moim gospodarstwie, ponieważ od jakiegoś czasu czuję stęchliznę, przez którą nie mogę normalnie żyć oraz funkcjonować. Czy podeją się Państwo wspomnianego zamgławiania? Jaka jest orientacyjna cena takiej usługi? Czekam na kontakt z niecierpliwością.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502