Dezynfekcja Kwidzyn

Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Polvapor
4.7
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Serwis dezynfekcji z prawdziwego zdarzenia. Profesjonalizm widać było na każdy kroku, do tego panowie okazali się osobami sumiennymi i rzetelnymi. Jesteśmy zadowoleni z wykonanej przez nich pracy i na pewno będziemy polecać ich kompleksowe usługi znajomym oraz rodzinie, bo są nie tylko profesjonalistami z górnej półki, ale mają również bardzo przystępne ceny, które znacznie odbiegają od cen konkurencji."
Kwidzyn
Wybrane zlecenia

2021-08-13 Kwidzyn
Jaki jest orientacyjny koszt ozonowania wykonanego w bloku? Nie wiem jak zabrać się za sprzątanie piwnicy po wybiciu kanalizacji, ale uważam, że ta usługa mogłaby nieco pomóc ogarnąć ten bałagan i wszędzie unoszący się nieprzyjemny zapach. Możecie udzielić mi szczegółowych informacji z tego zakresu? Proszę o kontakt i pomoc!

2021-07-23 Kwidzyn
Kiedy najwcześniej mogłabym liczyć na odkażanie domu za pośrednictwem Waszej firmy dezynfekcyjnej? Niestety od jakiegoś czasu w moim mieszkaniu unosi się dość cieżki i niezbyt przyjemny zapach. Nie mam pojęcia co jest tego powodem, ani jak się go pozbyć. Czy moglibyście mi jakoś pomóc w tym kłopocie? Serdecznie proszę o Wasze wsparcie!
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502