Dezynfekcja Kwidzyn

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Polvapor
4.8
Liczba opinii: 40
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Polvapor

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Dezynfekcja Kwidzyn
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia
"Serwis dezynfekcji z prawdziwego zdarzenia. Profesjonalizm widać było na każdy kroku, do tego panowie okazali się osobami sumiennymi i rzetelnymi. Jesteśmy zadowoleni z wykonanej przez nich pracy i na pewno będziemy polecać ich kompleksowe usługi znajomym oraz rodzinie, bo są nie tylko profesjonalistami z górnej półki, ale mają również bardzo przystępne ceny, które znacznie odbiegają od cen konkurencji."
Kwidzyn
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Roman Namiel Sprawdź szczegóły

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Roman Namiel

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Dezynfekcja Kwidzyn
Sprawdź szczegóły
Ceny od 200 zł Diagnoza od 200 zł
W Twoim mieszkaniu zagnieździły się pluskwy? W ogrodzie roi się od szerszeni i os, a w garażu pojawiły się myszy lub szczury? Postaw na wyspecjalizowany serwis DDD, który oferuje kompleksowe usługi zabezpieczania przed szkodnikami. Fachowcy kierują swoją ofertę ...
Pytania od klientów

13.08.2021
Jaki jest orientacyjny koszt ozonowania wykonanego w bloku? Nie wiem jak zabrać się za sprzątanie piwnicy po wybiciu kanalizacji, ale uważam, że ta usługa mogłaby nieco pomóc ogarnąć ten bałagan i wszędzie unoszący się nieprzyjemny zapach. Możecie udzielić mi szczegółowych informacji z tego zakresu? Proszę o kontakt i pomoc!

23.07.2021
Kiedy najwcześniej mogłabym liczyć na odkażanie domu za pośrednictwem Waszej firmy dezynfekcyjnej? Niestety od jakiegoś czasu w moim mieszkaniu unosi się dość cieżki i niezbyt przyjemny zapach. Nie mam pojęcia co jest tego powodem, ani jak się go pozbyć. Czy moglibyście mi jakoś pomóc w tym kłopocie? Serdecznie proszę o Wasze wsparcie!
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502