Dezynfekcja Kutno

Usługi DDD Termit Karol Skoczylas
4.8
Liczba opinii: 32
Sprawdź szczegóły
Ta firma to zespół wysoko wyspecjalizowanych fachowców, którzy od wielu lat z powodzeniem realizują zlecenia z zakresu dezynfekcji, deratyzacji oraz dezynsekcji. Pracujący tu specjaliści wiedzą, że każdy przypadek wymaga indywidualnego rozpatrzenia ...
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Marcin Graczyk
4.9
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Realizowana przez firmę dezynfekcja pomieszczeń wystarczyła, by zniszczyć drobnoustroje, wirusy oraz bakterie. Usługa realizowana była w oparciu o sprawdzone środki chemiczne o wysokiej skuteczności, które nie wywoływały efektów ubocznych. Widać, że w tym zakładzie pracują wyłącznie wykwalifikowani i znający się na rzeczy fachowcy, dla których żadna praca nie jest wyzwaniem. Polecamy serdecznie!"
Zwalczanie Szkodników i Dezynfekcja Radosław Rek
4.8
Liczba opinii: 102
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ci panowie dołożyli wszelkich starań, by raz na zawsze pozbyć się nieoproszonych gości - usługa dezynfekcji była pilna, a panowie dali się poznać jako osoby sumienne i rzetelne, dla których na pierwszym miejscu jest zawsze dobro klienta. Polecamy, a telefon kontaktowy zapisujemy."
Szkodniki to poważny i również denerwujący problem. Nie musimy jednak walczyć z nimi sami – są firmy, które doskonale orientują się w temacie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji i mogą skutecznie nas przed nimi obronić. W każdej ...
Usługi Porządkowe i Dezynfekcji Results Adrian Szczodry
4.8
Liczba opinii: 36
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja przebiegła szybko i sprawnie, a panowie dali się poznać jako osoby sumienne, rzeczowe, słowne i terminowe. Pracę wykonali zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, a praca nie okazała się dla nich żadnym wyzwaniem. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, a my śmiało możemy polecać ich usługi znajomym i rodzinie, bo lepszych na pewno w najbliższej okolicy nie znajdą. Cena również była w porządku."
Wybrane zlecenia

2021-08-29 Kutno
Szukam firmy do dezynfekcji mojego domu, ponieważ zauważyłam że od kilku dni na ścianach wychodzi pleśń. Czy podejmą się Państwo usunięcia tej pleśni ze ścian? Jeżeli tak to jaka byłaby cena takiej usługi? Czy trwałaby ona długo?

2021-06-20 Kutno
Mieszkam na parterze bloku w centrum miasta. Dwa dni temu w moje mieszkanie zalało doszczętnie, dlatego poszukuję serwisanta, który zajmuje się dezynfekcją metodą UV i który podjąłby się tej usługi po wspomnianym zalaniu. Pomoga mi Państwo usunąć ten problem?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502