Dezynfekcja Kraśnik

Zwalczanie szkodników bez specjalistycznej wiedzy i praktyki nie przyniesie oczekiwanych przez Ciebie rezultatów. Zaoszczędź sporą ilość czasu i jeszcze dzisiaj zostaw zgłoszenie specjalistom z zakładu DDD – poradzą sobie oni nawet ...
serwis niedostępny
Opinia
"Realizowana usługa odkażania przebiegła solidnie i fachowo, a panowie dali się poznać jako osoby sumienne i rzetelne. Odkażanie przyniosło oczekiwany efekt, a cena była naprawdę atrakcyjna. Polecamy gorąco, a telefon zapisujemy i na pewno będziemy jeszcze korzystać z usług."
Kraśnik
serwis niedostępny
Pytania od klientów

19.07.2021
Dzień dobry państwu. Kupiłem jakiś czas temu mieszkanie które ma jeden bardzo duży defekt- panuje w nim bardzo specyficzny zapach którego nie potrafię tak jednoznacznie określić słowami taka jakby stechlizna i zapach takiej starośći. Niestety świece zapachowe, kadzidełka czy nawet odświeżacze powietrza nie dają sobie rady z tym zapachem. Dlatego zdecydowałem się na skorzystanie z państwa usług i dezodoryzacje mieszkania. Na kiedy mogę się z państwem umówić?

17.06.2021
Kontaktuje się z państwem ponieważ chciałabym sie dowiedzieć jaką metodą wykonują państwo dezynfekcję pomieszczeń? Czy jest to może ta słynna i bardzo skuteczna metoda UV? Bo po wylaniu szamba chciałabym zdezynfekować toaletę i łazienkę w moim domu.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502