Dezynfekcja Kozienice

Mamy dostępnego jednego fachowca od dezynfekcji w Kozienicach
  • Odgrzybianie Ścian

  • Sprzątanie Po Zgonach
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 123
Sprawdź szczegóły

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Kozienice
Sprawdź szczegóły
Wieloletnia praktyka i zdobyta wiedza teoretyczna z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji sprawiają, że fachowcy są w stanie szybko i skutecznie wypędzić z Twojego domu niepożądane szkodniki i wirusy, które nie należą przecież do ...

Specjalistyczny Zakład DDD Insekt-Dom Sebastian Wierzchowski

Płatność kartą Darmowy dojazd Ceny od 50 zł
Kozienice
Sprawdź szczegóły
Masz w domu niechcianego lokatora? Ta firma na pewno będzie w stanie Ci z nim pomóc. Pracujący w niej fachowcy mają w swojej ofercie szeroki zakres zasług związanych z dezynsekcją, dezynfekcją i deratyzacją. Poradzą sobie z każdym ...
Usługi Deratyzacji, Dezynsekcji i Dezynfekcji DDD Protect
4.8
Liczba opinii: 63
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Usługa ozonowania na terenie naszej posesji wykonana została terminowo, fachowo, solidnie, sumiennie i odpowiedzialnie, przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, do tego ceny również mieli atrakcyjne. Polecamy, a telefon do kontaktu zapisujemy i na pewno będziemy w przyszłości z niego korzystać."
Pytania od klientów

22.08.2021
Chciałbym zapytać o średnią cenę osuszenia ścian

28.07.2021
W naszym lokalu na ścianie pojawiła się pleśń chcielibyśmy się jej koniecznie pozbyć i pomalować ścianę, ale majster powiedział że przed malowaniem konieczne będzie osuszanie ścian. Czy świadczą państwo tego typu usługi bo byłbym zainteresowany ?

10.07.2021
Dzień dobry. Chciałbym umówić się z państwem na dezynfekcję kilku łóżek i materacy, oraz będzie tu jeszcze tak dodatkowo do dezynfekcji jeszcze jedno pomieszczenie. Czy jutro tak po 14 mają państwo wolny termin? Jak to wygląda z rozliczeniem czy są państwo już teraz w stanie oszacować ile dokładnie zapłacę za tą usługę? Czy jest to może dopiero na miejscu ustalane?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502