Dezynfekcja Końskie

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługa dekontaminacji wykonana została profesjonalnie i solidnie, a panowie dali się poznać jako osoby rzetelne, rzeczowe, fachowe, solidne i pracowite. Do pracy podeszli z ogromnym zaangażowaniem, a cena za usługę ustalana była indywidualnie i okazała się bardzo atrakcyjna. Dziękujemy za fachowo i sprawnie wykonaną pracę i polecamy gorąco każdemu w potrzebie."
Usługi Deratyzacji, Dezynsekcji i Dezynfekcji DDD Protect
4.8
Liczba opinii: 63
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ci panowie zaoferowali szeroką gamę profesjonalnych oraz najskuteczniejszych zabiegów odkażania. Wspólnie wybraliśmy najlepsze rozwiązanie, a za usługę dezynfekcji w mieszkaniu nie zapłaciliśmy majątku. Polecamy gorąco, bo bez wątpienia warto mieć kontakt do takich fachowców."
Końskie
Usługi DDD Deztigo Hubert Karbownik
4.8
Liczba opinii: 41
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z dezynfekcją panowie nie mieli najmniejszego problemu. Pracę wykonali w ciągu niecałych dwóch dni od otrzymania zgłoszenia - starannie i sumiennie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i na pewno będziemy rekomendować ich usługi wszystkim znajomym i rodzinie. Panowie zapewnili nam najwyższą jakość usług, do tego byli bardzo komunikatywni i uprzejmi."
Końskie
Wybrane zlecenia

2021-07-26 Końskie
Poszukuję w okolicy firmy, która w profesjonalny sposób będzie w stanie usunąć alergeny w domu jednorodzinnym. Mamy strasznie zanieczyszczone otoczenie po wylaniu szamba. Czy zajmujecie się Państwo takimi rzeczami? Będę wdzięczna za wstępne informacje.

2021-06-23 Końskie
Dzień dobry. Piszę do Państwa w takiej sprawie. Ile wyniesie osuszanie ścian w lokalu usługowym? Mieliśmy zalanie i niestety cały czas czuć stęchliznę ze ścian. Czy długo trzeba czekać na wykonanie takiej usługi? Bardzo proszę o podanie kosztorysu. Dziękuję za odpowiedź.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502