Dezynfekcja Konin

Skoczylas Karol PUH Termit
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zakład dezynfekcji z odkażaniem pokoi w domu poradził sobie bardzo dobrze. Panowie okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi, dla których najważniejsze jest dobro klienta. Jesteśmy zadowoleni z pracy wykonanej przez tych fachowców i na pewno będziemy polecać ich usługi innym. Postanowiliśmy również zachować numer telefonu, bo lepszych wykonawców w okolicy nie znajdziemy."
Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 86
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z dezynfekcją pomieszczeń w domu ci panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić - kontakt od początku do końca był bardzo dobry, do tego panowie dali się poznać jako osoby sumienne i rzetelne. Dziękujemy za solidną usługę i polecamy dalej."
Pest Patrol Marcin Żychliński
4.9
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Za usługę zamgławiania ULV łącznie z dojazdem nie zapłaciliśmy wiele pieniędzy, a panowie okazali się osobami sumiennym i rzetelnymi, którzy doskonale wiedzieli, jaką metodę zastosować, by wyeliminować zagrożenie ze strony nieproszonych gości. Ich usługi będziemy polecać z ręką na sercu, a telefon do techników oczywiście zapisujemy sobie na przyszłość. Jeszcze raz dziękujemy!!!"
Usługi Zwalczania Szkodników i Dezynfekcji Jakub Szwed
4.8
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Wieloletnie doświadczenie i rozległa wiedza ma zasadniczy wpływ na skuteczność realizowanych usług. W ofercie naszego zakładu znajdziesz zwalczanie szkodników i odkażanie pomieszczeń. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym wysokim kwalifikacjom uda nam się zlikwidować wszystkie utrudniające codzienne życie szkodniki, bakterie czy grzyby. Zobacz jak pracują nasi eksperci i jeszcze dzisiaj zostaw zgłoszenie!

Dzielnice Konina, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Chorzeń
 2. Cukrownia Gosławice
 3. Czarków
 4. Gosławice
 5. Grójec
 6. Laskówiec
 7. Maliniec
 8. Marantów
 9. Morzysław
 10. Niesłusz
 11. Nowy Dwór
 12. Osiedle I
 13. Osiedle III
 14. Pątnów
 15. Przedmieście Kolskie
 16. Sulanki
 17. Wał Tarejwy
 18. Zatorze
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502