Dezynfekcja Kołobrzeg

Zwalczanie Szkodników i Dezynfekcja Grupa Strycharz Anna Łupandzin-Strycharz
4.8
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten zakład dezynfekcji swoją pracę wykonał najlepiej, jak mógł. Poprawki nie były konieczne, a cena z dojazdem w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Dawno nie widzieliśmy tak fachowo wykonanej pracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i na pewno będziemy korzystać w dalszym ciągu z ich usług, bo lepszych i tańszych w okolicy z pewnością nie znajdziemy."
Usługi DDD Universal Service Robert Goszczycki
4.8
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pełen profesjonalizm i solidność, jakiej inni specjaliści mogą im tylko pozazdrościć. Panowie pracę wykonali solidnie i uczciwie, do tego ceny mieli naprawdę atrakcyjne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z fachowo przeprowadzonej dezynfekcji pomieszczeń w mieszkaniu. Usługi tych panów będziemy polecać każdemu, sami również będziemy do nich wracać."

Usługi Dezynfekcji Recovers

Dezynfekcja Kołobrzeg
Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Wybrane zlecenia

2021-07-05 Kołobrzeg
Czy używane przez fachowców z waszego serwisu środki mają działanie bakteriobójcze? Bo chciałabym zamówić fachowców do sprzątania po osobach zmarłych niestety w jednym z moich mieszkań doszło do strasznego wypadku i chciałabym by fachowcy je uprzątneli.

2021-06-10 Kołobrzeg
Witam państwa. Chciałbym zamowić u państwa taką usługę jak usuwanie drobnoustrojów w bloku po wybiciu kanalizacji, usługa miałaby być wykonana na parterze. Jaki to jest mniej więcej koszt? Jak długo sie czeka na przyjazd fachowców, czy jest szansa by wykonali państwo usługę dzisiaj?

Dzielnice Kołobrzegu, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Solne Zdroje
  2. Zamoście
  3. Lęborskie
  4. Ogrody
  5. Podczele
  6. Śródmieście
  7. Radzikowo
  8. Radzikowo II
  9. Rzemieślnicze
  10. Nowa Starówka
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502