Dezynfekcja Kluczbork

Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Z ozonowaniem pomieszczeń panowie nie mieli najmniejszego problemu. Pracę wykonali jeszcze tego samego dnia, do tego okazali się osobami sumiennym i odpowiedzialnymi, które pracę wykonują z przyjemnością, a nie z przymusu. Polecamy serdecznie, a kontakt zachowujemy na przyszłość."
Usługi Porządkowe oraz Zakład DDD S.O.S. Sylwia Szczepanik
4.8
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja pomierzenia gospodarczego przebiegła szybko i solidnie, a panowie okazali się osobami sumiennymi, dla których nie ma chyba pracy, z którą by sobie nie poradzili. Podziwiamy za dociekliwość i zaangażowanie, a polecać od tej pory będziemy każdemu."
Wybrane zlecenia

2021-07-21 Kluczbork
Potrzebny jest skuteczny fachowiec od odkażania. Mam problem w piwnicy, ponieważ po wybiciu kanalizacji wszystkie niecystości rozlały się po piwnicy. Smród jest nie do zniesienia ale bardziej martwią mnie bakterie. Możecie mi pomóc?

2021-06-15 Kluczbork
Szukam kogoś od przeprowadzania dezodoryzacji w bloku. Od pewnego czasu w całym bloku czuć nieprzyjemny zapach i nie jesteśmy w stanie zmaleźć jego źródła. Wszyscy mieszkańcy zaangażowali się w poszukiwania ale nic nie znaleźli. Czy możecie nam pomóc?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502