Dezynfekcja Kielce

ZAKŁAD DDD PATRON
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługa dezynfekcji wykonana została starannie i dokładnie, panowie zadbali o każdy szczegół. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że trafiliśmy na takich specjalistów, zwłaszcza że panowie byli nie z polecenia. Dziękujemy i na pewno jeszcze tu kiedyś wrócimy."
DDD Protect
4.8
Liczba opinii: 63
Sprawdź szczegóły

DDD Protect

Dezynfekcja Kielce
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Praca na miejscu wykonana została solidnie i fachowo. Generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż cena za usługę zamgławiania ULV mogła być nieco niższa. Serdecznie polecamy każdemu, pełen profesjonalizm i do tego świetne podejście do klienta, a przy tym niezwykle konkurencyjne ceny na rynku. Telefon oczywiście zachowujemy sobie na przyszłość."
Hubert Karbownik Deztigo
4.8
Liczba opinii: 41
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Najlepszy serwis dezynfekcji, z jakim kiedykolwiek mieliśmy do czynienia. Panowie już podczas rozmowy przez telefon dali się poznać jako osoby sumienne, odpowiedzialne, dla których nie ma pracy nie do wykonania. Polecamy z całego serca, a kontakt zapisujemy i na pewno jeszcze skorzystamy z ich wsparcia, bo innego zakładu szukać nie zamierzamy."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Po dobrej rekomendacji znajomego, nie zawahaliśmy się, by skorzystać z pomocy tego zakładu. Praca wykonana została bardzo dobrze, wyniki były zadowalające, do tego zaskoczył nas również rachunek, który był naprawdę niski. Polecamy gorąco, a kontakt do panów zachowujemy i będziemy polecać ich usługi dekontaminacji wszystkim w potrzebie."
Szkodniki to poważny i również denerwujący problem. Nie musimy jednak walczyć z nimi sami – są firmy, które doskonale orientują się w temacie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji i mogą skutecznie nas przed nimi obronić. Jeśli jesteś
Wybrane zlecenia

Kielce, Wojska Polskiego, Ostra Górka

Ozonowanie w bloku
Szukamy fachowca, który dokonałby dezynfekcji naszego apartamentu z wykorzystaniem ozonu. Sąsiad wczoraj wieczorem miał awarię hydrauliczną w swojej łazience i niestety my ją także w dużym stopniu odczuliśmy.

Kielce, herby

Odkażanie w bloku
Chciałbym zamówić dezynfekcję mieszkania na trzecim piętrze. Dziś rano po wybiciu kanalizacji, mam wrażenie, że we wszystkich pokojach, szczególnie w łazience, jest pełno bakterii w powietrzu i na meblach. Koniecznie trzeba to oczyścić.

Piaski, Magazynowa, Kielce

Ile trwa osuszanie ścian w biurze?
Po ostatniej nawałnicy przechodącej przez nasz rejon, upadające drzewo wybiło szyby w oknach naszego biura. Zalało zalało cały lokal! Szyby zostały już wstawione lecz ściany nadal są mokrę. Ile kosztuje u Państwa osuszanie ścian? Ile czasu zajmuje takie osuszanie ścian? Zależy nam na szybkim powrocie do pracy, ale przez wilgoć nie możemy tam długo przebywać.

Zagórze, Kielce

Chciałbym zamówić dezynfekcję gazową
Czy tutaj można umówić się z jakimś fachowcem od dezynfekcji, który wykonuje odkażanie pomieszczeń za pomocą gazu? Potrzeba wynikła w naszym mieszkaniu po wybiciu kanalizacji w łazience.

Kielce, Popiełuszki

Jaki czas czeka się na odkażanie gospodarstwa?
Po wylaniu szamba chcielibyśmy zdezynfekować nasz dom jednorodzinny. Budynek liczy 160m2 i ma dwa piętra. Mieszkamy na wsi, czy nie będzie problemu z dojazdem do klienta poza miasto jakieś 10 km? Kiedy macie Państwo jakieś wolne terminy? I ile by to kosztowało razem z dojazdem?

Zakładowa, Niewachlów

Usługa odgrzybiania ścian w biurze
Dzień dobry, kontaktuję się z Państwem, ponieważ jestem zainteresowana usługą usuwania pleśni z pomieszczenia biurowego. Grzyb pojawił się pod sufitem jakieś pięć dni temu i chyba z dnia na dzień robi się coraz większy. Potrzebujemy fachowca, który mógłby do nas podjechać jeszcze dziś, ewentualnie jutro i go usunąć.

Kielce, Batalionów Chłopskich, Niewachlów

Potrzebna dezynfekcja gazowa mieszkania
Proszę o informację, jakie macie sposoby na skuteczne pozbycie się pleśni na ścianie? Czy usuwacie ją za pomocą gazu, czy też stosujecie inne rozwiązania? Chiałbym umówić się na wizytę.

Kielce, Warszawska

Jaki koszt zamgławiania lokalu?
Witam, poszukuję firmy zajmującej się zamgławianiem lokalu, a dokładnie magazynu. Czytałem Waszopis na stronie internetowej i jesteście jedyną firmą, która zajmuje się takimi dużymi powierzchniami. Pojawił się na ścianach spory grzyb. Jaki byłby koszt dezynfekcji 250 m2? Zależy mi na szybkiej realizacji ponieważ magazyn stoi pusty i mam postój w zleceniach co wiąże się z brakiem zarobków.

Dzielnice Kielc, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Baranówek
 2. Barwinek
 3. Białogon
 4. Bocianek
 5. Bukówka
 6. Cedro Mazur
 7. Centrum
 8. Czarnów
 9. Dąbrowa
 10. Dobromyśl
 11. Domaszowice Wikaryjskie
 12. Dyminy
 13. Głęboczka
 14. Herby
 15. os. Jagiellońskie
 16. os. Jana Czarneckiego
 17. os. Jana Kochanowskiego
 18. Karczówka
 19. Kawetczyzna
 20. Łazy
 21. Na Stoku
 22. Niewachlów
 23. Nowy Folwark
 24. os. Świętokrzyskie
 25. Ostra Górka
 26. Pakosz
 27. Piaski
 28. Pietraszki
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502