Dezynfekcja Kielce

Mamy dostępnych 4 fachowców od dezynfekcji w Kielcach
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 328
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Jesteśmy dostępni 24/7
Kielce
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Po dobrej rekomendacji znajomego, nie zawahaliśmy się, by skorzystać z pomocy tego zakładu. Praca wykonana została bardzo dobrze, wyniki były zadowalające, do tego zaskoczył nas również rachunek, który był naprawdę niski. Polecamy gorąco, a kontakt do panów zachowujemy i będziemy polecać ich usługi dekontaminacji wszystkim w potrzebie."
Nowy Folwark
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 123
Sprawdź szczegóły

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Kielce
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Usługa dezynfekcji wykonana została starannie i dokładnie, panowie zadbali o każdy szczegół. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że trafiliśmy na takich specjalistów, zwłaszcza że panowie byli nie z polecenia. Dziękujemy i na pewno jeszcze tu kiedyś wrócimy."
Wielkopole, Kielce
Pytania od klientów
Dezynfekcja Zagnańsk 19.05.2022
Dzień dobry. Mam pytanie w sprawie ceny i terminu ozonowania samochodu Audi Q5. Proszę o kontakt Dziękuję Karolina
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Deztigo Hubert Karbownik
4.8
Liczba opinii: 47
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Deztigo Hubert Karbownik

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Kielce
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Najlepszy serwis dezynfekcji, z jakim kiedykolwiek mieliśmy do czynienia. Panowie już podczas rozmowy przez telefon dali się poznać jako osoby sumienne, odpowiedzialne, dla których nie ma pracy nie do wykonania. Polecamy z całego serca, a kontakt zapisujemy i na pewno jeszcze skorzystamy z ich wsparcia, bo innego zakładu szukać nie zamierzamy."
Głęboczka, Kielce
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zwalczanie Szkodników Insektclean Bartłomiej Kołakowski
4.9
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły

Zwalczanie Szkodników Insektclean Bartłomiej Kołakowski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Kielce
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Gorąco polecam, szybkie terminy, niewygórowane ceny, a do tego bardzo sympatyczny pan fachowiec, który poinstruował mnie, jak zabezpieczyć mieszkanie przed powrotem podobnego problemu. Po dezynfekcji ani śladu po nieprzyjemnych zapach. Bardzo dziękuję za pomoc!"
Opinia
"Dziękuję wam za pomoc, ostatnio zleciłam wam usługę dezynfekcji mieszkania po wirusie. Profesjonalizm, przystępne ceny, szybkie terminy realizacji. Jestem pod wrażeniem. Panowie, jesteście niesamowici!"
serwis niedostępny
Pytania od klientów

25.08.2021
Jaki koszt dezynfekcji 2 pokoje 2 łóżka?

Kielce, Wojska Polskiego, Ostra Górka

13.01.2021
Szukamy fachowca, który dokonałby dezynfekcji naszego apartamentu z wykorzystaniem ozonu. Sąsiad wczoraj wieczorem miał awarię hydrauliczną w swojej łazience i niestety my ją także w dużym stopniu odczuliśmy.

Kielce, herby

02.12.2020
Chciałbym zamówić dezynfekcję mieszkania na trzecim piętrze. Dziś rano po wybiciu kanalizacji, mam wrażenie, że we wszystkich pokojach, szczególnie w łazience, jest pełno bakterii w powietrzu i na meblach. Koniecznie trzeba to oczyścić.

Piaski, Magazynowa, Kielce

20.11.2020
Po ostatniej nawałnicy przechodącej przez nasz rejon, upadające drzewo wybiło szyby w oknach naszego biura. Zalało zalało cały lokal! Szyby zostały już wstawione lecz ściany nadal są mokrę. Ile kosztuje u Państwa osuszanie ścian? Ile czasu zajmuje takie osuszanie ścian? Zależy nam na szybkim powrocie do pracy, ale przez wilgoć nie możemy tam długo przebywać.

Zagórze, Kielce

16.11.2020
Czy tutaj można umówić się z jakimś fachowcem od dezynfekcji, który wykonuje odkażanie pomieszczeń za pomocą gazu? Potrzeba wynikła w naszym mieszkaniu po wybiciu kanalizacji w łazience.

Kielce, Popiełuszki

28.08.2020
Po wylaniu szamba chcielibyśmy zdezynfekować nasz dom jednorodzinny. Budynek liczy 160m2 i ma dwa piętra. Mieszkamy na wsi, czy nie będzie problemu z dojazdem do klienta poza miasto jakieś 10 km? Kiedy macie Państwo jakieś wolne terminy? I ile by to kosztowało razem z dojazdem?

Zakładowa, Niewachlów

21.08.2020
Dzień dobry, kontaktuję się z Państwem, ponieważ jestem zainteresowana usługą usuwania pleśni z pomieszczenia biurowego. Grzyb pojawił się pod sufitem jakieś pięć dni temu i chyba z dnia na dzień robi się coraz większy. Potrzebujemy fachowca, który mógłby do nas podjechać jeszcze dziś, ewentualnie jutro i go usunąć.

Kielce, Batalionów Chłopskich, Niewachlów

26.07.2020
Proszę o informację, jakie macie sposoby na skuteczne pozbycie się pleśni na ścianie? Czy usuwacie ją za pomocą gazu, czy też stosujecie inne rozwiązania? Chiałbym umówić się na wizytę.

Kielce, Warszawska

15.07.2020
Witam, poszukuję firmy zajmującej się zamgławianiem lokalu, a dokładnie magazynu. Czytałem Waszopis na stronie internetowej i jesteście jedyną firmą, która zajmuje się takimi dużymi powierzchniami. Pojawił się na ścianach spory grzyb. Jaki byłby koszt dezynfekcji 250 m2? Zależy mi na szybkiej realizacji ponieważ magazyn stoi pusty i mam postój w zleceniach co wiąże się z brakiem zarobków.

Dzielnice Kielc, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Baranówek
 2. Barwinek
 3. Białogon
 4. Bocianek
 5. Bukówka
 6. Cedro Mazur
 7. Centrum
 8. Czarnów
 9. Dąbrowa
 10. Dobromyśl
 11. Domaszowice Wikaryjskie
 12. Dyminy
 13. Głęboczka
 14. Herby
 15. os. Jagiellońskie
 16. os. Jana Czarneckiego
 17. os. Jana Kochanowskiego
 18. Karczówka
 19. Kawetczyzna
 20. Łazy
 21. Na Stoku
 22. Niewachlów
 23. Nowy Folwark
 24. os. Świętokrzyskie
 25. Ostra Górka
 26. Pakosz
 27. Piaski
 28. Pietraszki

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest zakres usług firm zajmujących się dezynfekcją?

Specjaliści polecani w naszym serwisie internetowym oferują kompleksowe usługi z zakresu dezynfekcji. Zabieg ten polega na niszczeniu za pomocą środków dezynfekujących takich drobnoustrojów jak bakterie, wirusy, grzyby i pasożyty. W ofercie polecanych fachowców znajdziesz takie działania jak:

Skontaktuj się z wybranym wykonawcą, by zapytać o szczegóły danej usługi. Fachowiec odpowie na wszystkie Twoje pytania, a także zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Ile trwa realizacja usługi?

Jeśli potrzebujesz usługi dezynfekcji, która wymaga niezbędnej pomocy fachowca, możesz liczyć na to, że Twoje zlecenie zostanie zrealizowane w niedługim czasie od pozostawienia zgłoszenia w naszym serwisie internetowym. Specjaliści zawsze starają się, by wykonywane przez nich usługi były nie tylko profesjonalne, ale też szybkie.

W jaki sposób przebiega usługa dezynfekcji?

Fachowiec na miejscu sprawdza najpierw przygotowanie mieszkania do zabiegu, a w razie potrzeby i w miarę możliwości poprawia i pomaga przygotować odpowiednio mieszkanie. Następnie przystępuje do dezynfekcji, która ma za zadanie wyeliminować szkodliwe mikroorganizmy, w tym pleśnie i grzyby. Po zakończonym zabiegu należy odczekać około godziny i wywietrzyć zdezynfekowane pomieszczenie.

Jakie są dostępne formy płatności?

Klient ma do wyboru kilka rodzajów płatności – może zapłacić zarówno gotówką, jak i dokonać płatności kartą. Fachowcy polecani w serwisie Naprawek.pl mogą także wystawić fakturę VAT za wykonane usługi. Wystarczy tylko zgłosić taką potrzebę odpowiednio wcześniej, przed przystąpieniem do realizacji usługi. Faktura powinna zawierać niezbędne informacje na temat samej usługi, jak również dane Klienta i dane wykonawcy.

Czy dezynfekcja mieszkania jest zabiegiem bezpiecznym?

Fachowcy posiadają odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje, dzięki czemu wykonywane przez nich zabiegi dezynfekcji cieszą się uznaniem wśród Klientów. Powierzając swój problem w ręce profesjonalistów, możesz mieć pewność, że usługa zostanie przeprowadzona zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Dodatkowym atutem pracy specjalistów jest korzystanie wyłącznie z bezpiecznych środków, które zostały zatwierdzone i dopuszczone do użytku przez Ministerstwo Zdrowia.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502