Dezynfekcja Katowice

Likwidacja szkodników, które zadomowiły się w domu lub innym pomieszczeniu, nie należy do prostych czynności. Bez odpowiednich kwalifikacji nie jesteś w stanie dobrać odpowiedniej metody, która przyniesie pożądane efekty. Zaoszczędź sporą ...
Usługi Elektryczne i Hydrauliczne oraz Zakład DDD Prosta Stanisław Górecki
4.8
Liczba opinii: 91
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa wykonana profesjonalnie, szybko i skutecznie, do tego w przystępnej cenie, której nawet nie odczuł nasz portfel. Okazało się, że zabieg metodą zamgławiania ULV wykonuje się szybciej w porównaniu z tradycyjnym opryskiem. Dziękujemy za tak dobrze wykonaną pracę i z pewnością będziemy polecać na przyszłość również innym."
Szopienice-Burowiec, Katowice
Zakres usług
Dezynsekcja, Dezynfekcja i Deratyzacja Stop-Insekt Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 237
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Solidnie i sprawnie wykonana usługa odkażania w mieszkaniu, bez żadnego marudzenia i w umówionym wcześniej terminie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy tego wykonawcy i na pewno jeszcze skorzystamy z jego wsparcia w przyszłości. Dziękujemy i polecamy gorąco, kontakt zapisujemy."
Bogucice, Katowice
Zakład Usług DDD Silesia-Pest Rafał Szram
4.8
Liczba opinii: 179
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Odkażanie przebiegło bez większego problemu, za to efekt widoczny jest do dziś. Cena z dojazdem była naprawdę przystępna - nasza kieszeń nawet jej nie odczuła, natomiast panowie dali się poznać jako osoby sumienne i odpowiedzialne. Dziękujemy i na pewno będziemy polecać w przyszłości ich kompleksowe usługi innym."
Brynów
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Usługę ozonowania można przeprowadzać w pomieszczeniach, w których znajdują się produkty spożywcze oraz żywność - bez obaw o ich skażenie. Ci panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, do tego okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno w przyszłości skorzystamy jeszcze wiele razy z ich solidnego wsparcia."
Załęże
Usługi DDD Deratyzator Marek Mazur
4.8
Liczba opinii: 93
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jesteśmy w 100% zadowoleni z usługi ozonowania pomieszczeń, jaką wykonywali dla nas ci panowie z okolicznego zakładu DDD. Na miejscu docelowym pojawili się w następnym dniu od wezwania, pracę wykonali sumiennie, a cena za usługę okazała się nawet niższa niż początkowo zakładaliśmy. Dziękujemy za błyskawiczną reakcję i polecamy gorąco każdemu. Widać, że panowie nie pierwszy raz wykonywali tego typu pracę."
Janów-Nikiszowiec, Katowice
Serwis Klimatyzacji Hvac Service Paweł Miszczak
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Dekontaminacja przyniosła oczekiwany efekt - drobnoustroje zniknęły, a my możemy spokojnie spać, bez obaw o swoje zdrowie. Profesjonalizm w każdym calu, do tego fachowo i solidnie wykonana usługa. Polecamy gorąco usługi tych specjalistów od DDD, a telefon do kontaktu oczywiście zapisujemy sobie na przyszłość."
Janów-Nikiszowiec, Katowice
Zakład DDD Aqua-Tox Grzegorz Wisełka
4.8
Liczba opinii: 136
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Zapach w naszym mieszkaniu był nie do zniesienia, a domowe sposoby pozbycia się go nie przyniosły zamierzonych efektów. Dopiero pomoc tych specjalistów przyniosła zamierzony cel. Panowie już podczas rozmowy telefonicznej zaproponowali dezodoryzację, którą przeprowadzili niemal z zamkniętymi oczami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku i od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z ich usług."
Załęże
Usługi Dezynfekcji oraz Sprzątanie i Mycie Vinatcom Vitalii Merezhko
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ozonowanie przyniosło oczekiwany efekt, za co jestem bardzo wdzięczny tej firmie DDD i od tej pory będę korzystał wyłącznie z ich usług. Widać, że to prawdziwi specjaliści, a nie wykonawcy z przypadku. Dali się poznać jako osoby sumienne, rzetelne, dokładne i uczciwe, z bogatą wiedzą i szerokimi umiejętnościami. Polecam za szybką obsługę, bardzo dobre podejście do klienta oraz specjalistyczny sprzęt. "
Zarzecze
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Jeśli masz już dość uporczywych insektów lub gryzoni, jak najszybciej przekaż zgłoszenie doświadczonym ekspertom z zakładu DDD. Podczas wieloletniej praktyki w zawodzie specjaliści nie spotkali się z zadaniami, które mogłyby przerosnąć ich ...
Zwalczanie szkodników to zadanie dla profesjonalistów. Lepiej nie podejmować się go na własną rękę, gdyż takie działania mogą być nie tylko nieskuteczne, ale przede wszystkim niebezpieczne. Jeśli chcesz mieć 100% pewności, że usługi takie jak ...
Płatność kartą
Potrzebna Ci skuteczna dezynfekcja mieszkania na już? A może masz dość kolejnego nawrotu grzyba na ścianie lub poszukujesz kogoś, kto fachowo wykona usługę dezodoryzacji? Postaw na fachowca, który będzie wiedzieć, jaką metodę należy wybrać w konkretnym przypadku. ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"To specjalista z bogatą wiedzą, wieloletnim doświadczeniem i wieloma certyfikatami. Usługę dezynfekcji pomieszczenia po zmarłym wykonał solidnie, sumiennie i odpowiedzialnie. Był bardzo miły i sympatyczny, do tego miał niezwykle konkurencyjne ceny. Polecam każdemu za solidność, sumienność, rzetelność, odpowiedzialność oraz bardzo dobry kontakt z klientem."
Wełnowiec-Józefowiec, Katowice
Serwis będzie dostępny od dnia 18.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi DDD Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 162
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis dezynfekcji będziemy od tej pory polecać każdemu, komu zależy na fachowo i solidnie przeprowadzonej usłudze odkażania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy tych specjalistów, którzy na miejscu byli punktualnie i błyskawicznie zajęli się problemem. Polecamy gorąco, a telefon zapisujemy sobie w razie potrzeby i na pewno będziemy jeszcze korzystać z ich usług."
Szopienice-Burowiec
Usługi DDD Overland Joanna Karkoszka
4.9
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły
Ta firma jest niekwestionowanym specjalistą w zakresie zabezpieczania różnego rodzaju obiektów przed szkodnikami oraz zwalczania szkodników, przede wszystkim tam, gdzie stanowią szczególne zagrożenie. Oferuje usługi takie jak dezynfekcja, dezynsekcja ...
Jeśli od dłuższego czasu Twoje próby zwalczenia szkodników nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z zakładu DDD. Z pewnością specjaliści spełnią Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje im motywacji – ...

Usługi Dezynfekcji Recovers

Dezynfekcja Katowice
Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Wybrane zlecenia

Katowice, Kępowa, Brynów

2021-01-29 Na jutro potrzebuję odgrzybiania klimatyzacji w piwnicy
Mam małą piwniczkę, w której posiadam urządzenie do chodzenia, które zawiesza się na ścianie. Przez ostatnie lata nie było w ogóle używane i potrzebuję, aby je odgrzybić. Wykonujecie takie usługi?

1-go Maja

2020-11-15 Jaki jest koszt usuwania drobnoustrojów?
Witam serdeczine. Czy mają Państwo jakieś sprawdzony sposób na usunięcie pleśni, która jest na ścianie w mieszkaniu? Rok temu z mężem sami malowaliśmy wszystkie ściany. Dopiero niedawno wyszła ta pleśń. Co mogło się stać, że coś takiego nam wyszło? W jakim terminie moglibyście mi się tego pozbyć? Dobrze, gdybyście mieli wolny termin jeszcze w tym miesiącu bo już nie mogę patrzeć na tą pleśń.

Katowice, Ziołowa, Ochojec

2020-11-12 Poszukuje specjalisty, który wykona metodą UV w moim gpospodarstwie
Niestety przychodzę do Państwa ze śmierdzącym problemem. Mam gospodarstwo rolne i przy domu jest szambo. Kilka razy w tygodniu je wybija i wszystkie dodatki wychodzą na wierzch. Czy w ogóle Państwo zajmują się takimi sprawami? Czy w ogóle jest możliwość jakoś wyczyścić w okolicy tego szamba ten teren? Jeżęli tak to jaki byłby koszt?

Piotrowice, Armii Krajowej

2020-09-27 Zamgławianie w domu
W nowym domu wydarzyła się sytuacja, że wybiło szambo. Miałam zalaną całą łazienkę. Czy zajmują się Państwo takimi usługami jak sprzątanie po wylaniu? Jakie są koszty za takie usługi?

Katowice, Połomińska, Brynów

2020-09-23 Dezodoryzacja lokalu
Poszukuję oferty od firmy, która niedaleko mojego miejsca zamieszkania zajmie się małym problemem. W moim domu, w łazience wyszedł grzyb na ścianie. Interesuje mnie wykonanie usługi w tym tygodniu, ponieważ później szykuje mi się wyjazd służowy i nie będę miała jak Was wpuścić do domu,

Giszowiec, Katowice, Górniczego Stanu

2020-08-21 Ozonowanie pomieszczenia
Witam. Mam stare łóżko z którgo wydobywa się nie przyjemny zapach stęchlizny. Chciałabym się jak najszybciej pozbyć tego problemu i nie wiem czy mnie na to stać. Jaki jest koszt takiej dezynfecji?

Kocura, Katowice, Szopienice

2020-07-07 Odgrzybianie ścian w biurze
Mam wynajęte biuro w kamienicy, gdzie jest bardzo wilgotno i na ścianach kest bardzo dużo grzyba. Jest to niebezpieczne dla zrdrowia i jest to rakotwórcze. Jak mogółbym się tego pozbyć? Czy dam sobie radę sam, czy będę zmuszony wezwać ekipę?

Katowice, Załęże, Bocheńskiego

2020-07-06 Pilnie potrzebuję utylizacji zwierząt w mieszkaniu
Witam. Mieszkam w kawalerce, gdzie często wybija kanalizacja. To jest jakiś koszmar w moim życiu. Czy można jakoś usunąć ten problem raz na zawsze? Czy Państwo wykonują sprzątanie po takim wybiciu? Jakie są koszty takiej usługi? Dodam, że ta kawalerka jest wynajmowana i pewnie były wrzucane do toalety różne "niespodzianki".

Dzielnice Katowic, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Bogucice
 2. Brynów
 3. Dąb
 4. Dąbrówka Mała
 5. Wełnowiec-Józefowiec
 6. Janów-Nikiszowiec
 7. Kostuchna
 8. Koszutka
 9. Ligota-Panewniki
 10. Murcki
 11. Tysiąclecia
 12. Muchowiec
 13. Piotrowice-Ochojec
 14. Podlesie
 15. Śródmieście
 16. Szopienice-Burowiec
 17. Giszowiec
 18. Załęska Hałda-Brynów
 19. Witosa
 20. Załęże
 21. Zarzecze
 22. Zawodzie
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502