Dezynfekcja Katowice

Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 161
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis dezynfekcji będziemy od tej pory polecać każdemu, komu zależy na fachowo i solidnie przeprowadzonej usłudze odkażania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy tych specjalistów, którzy na miejscu byli punktualnie i błyskawicznie zajęli się problemem. Polecamy gorąco, a telefon zapisujemy sobie w razie potrzeby i na pewno będziemy jeszcze korzystać z ich usług."
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 237
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Solidnie i sprawnie wykonana usługa odkażania w mieszkaniu, bez żadnego marudzenia i w umówionym wcześniej terminie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy tego wykonawcy i na pewno jeszcze skorzystamy z jego wsparcia w przyszłości. Dziękujemy i polecamy gorąco, kontakt zapisujemy."
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 179
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Odkażanie przebiegło bez większego problemu, za to efekt widoczny jest do dziś. Cena z dojazdem była naprawdę przystępna - nasza kieszeń nawet jej nie odczuła, natomiast panowie dali się poznać jako osoby sumienne i odpowiedzialne. Dziękujemy i na pewno będziemy polecać w przyszłości ich kompleksowe usługi innym."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługę ozonowania można przeprowadzać w pomieszczeniach, w których znajdują się produkty spożywcze oraz żywność - bez obaw o ich skażenie. Ci panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, do tego okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno w przyszłości skorzystamy jeszcze wiele razy z ich solidnego wsparcia."
HVAC SERVICE Paweł Miszczak
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Dekontaminacja przyniosła oczekiwany efekt - drobnoustroje zniknęły, a my możemy spokojnie spać, bez obaw o swoje zdrowie. Profesjonalizm w każdym calu, do tego fachowo i solidnie wykonana usługa. Polecamy gorąco usługi tych specjalistów od DDD, a telefon do kontaktu oczywiście zapisujemy sobie na przyszłość."
WISEŁKA GRZEGORZ AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ
4.8
Liczba opinii: 136
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zapach w naszym mieszkaniu był nie do zniesienia, a domowe sposoby pozbycia się go nie przyniosły zamierzonych efektów. Dopiero pomoc tych specjalistów przyniosła zamierzony cel. Panowie już podczas rozmowy telefonicznej zaproponowali dezodoryzację, którą przeprowadzili niemal z zamkniętymi oczami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku i od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z ich usług."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"To specjalista z bogatą wiedzą, wieloletnim doświadczeniem i wieloma certyfikatami. Usługę dezynfekcji pomieszczenia po zmarłym wykonał solidnie, sumiennie i odpowiedzialnie. Był bardzo miły i sympatyczny, do tego miał niezwykle konkurencyjne ceny. Polecam każdemu za solidność, sumienność, rzetelność, odpowiedzialność oraz bardzo dobry kontakt z klientem."
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Insekto-Flit Leszek Kozieł
4.8
Liczba opinii: 48
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja przyniosła oczekiwany efekt. Panowie bardzo szybko poradzili sobie z problemem, za co jestem im bardzo wdzięczny. Zastosowali sprawdzone metody i środki, które okazały się bardzo skuteczne. Jeszcze raz dziękuję i polecam za ogromną wiedzę, fachowość, rzetelność, sumienność i atrakcyjny cennik usług, który nie uszczuplił znacząco mojego portfela. "
Stanisław Górecki PHU Prosta
4.8
Liczba opinii: 84
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa wykonana profesjonalnie, szybko i skutecznie, do tego w przystępnej cenie, której nawet nie odczuł nasz portfel. Okazało się, że zabieg metodą zamgławiania ULV wykonuje się szybciej w porównaniu z tradycyjnym opryskiem. Dziękujemy za tak dobrze wykonaną pracę i z pewnością będziemy polecać na przyszłość również innym."
Serwis będzie dostępny od dnia 04.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Mazur Marek P.U.H. Deratyzator
4.8
Liczba opinii: 93
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jesteśmy w 100% zadowoleni z usługi ozonowania pomieszczeń, jaką wykonywali dla nas ci panowie z okolicznego zakładu DDD. Na miejscu docelowym pojawili się w następnym dniu od wezwania, pracę wykonali sumiennie, a cena za usługę okazała się nawet niższa niż początkowo zakładaliśmy. Dziękujemy za błyskawiczną reakcję i polecamy gorąco każdemu. Widać, że panowie nie pierwszy raz wykonywali tego typu pracę."
Serwis będzie dostępny od dnia 10.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ozonowanie przyniosło oczekiwany efekt, za co jestem bardzo wdzięczny tej firmie DDD i od tej pory będę korzystał wyłącznie z ich usług. Widać, że to prawdziwi specjaliści, a nie wykonawcy z przypadku. Dali się poznać jako osoby sumienne, rzetelne, dokładne i uczciwe, z bogatą wiedzą i szerokimi umiejętnościami. Polecam za szybką obsługę, bardzo dobre podejście do klienta oraz specjalistyczny sprzęt. "

PHU Overland Joanna Karkoszka

Dezynfekcja Katowice
Firma Overland jest niekwestionowanym specjalistą w zakresie zabezpieczania różnego rodzaju obiektów przed szkodnikami oraz zwalczania szkodników, przede wszystkim tam, gdzie stanowią szczególne zagrożenie. Oferuje usługi takie jak dezynfekcja,
Szkodniki to poważny i również denerwujący problem. Nie musimy jednak walczyć z nimi sami – są firmy, które doskonale orientują się w temacie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji i mogą skutecznie nas przed nimi obronić. Jeśli jesteś
Likwidacja szkodników, które zadomowiły się w domu lub innym pomieszczeniu nie należy do prostych czynności. Bez odpowiednich kwalifikacji nie jesteś w stanie dobrać odpowiedniej metody, która przyniesie pożądane efekty. Zaoszczędź sporą
Jeśli od dłuższego czasu Twoje próby zwalczenia szkodników nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z zakładu „Inserat”. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje nam

RECOVERS Sp. z o.o.

Dezynfekcja Katowice
Firma Recovers oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Specjalizujemy się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Wybrane zlecenia

Katowice, Kępowa, Brynów

Na jutro potrzebuję odgrzybiania klimatyzacji w piwnicy
Mam małą piwniczkę, w której posiadam urządzenie do chodzenia, które zawiesza się na ścianie. Przez ostatnie lata nie było w ogóle używane i potrzebuję, aby je odgrzybić. Wykonujecie takie usługi?

1-go Maja

Jaki jest koszt usuwania drobnoustrojów?
Witam serdeczine. Czy mają Państwo jakieś sprawdzony sposób na usunięcie pleśni, która jest na ścianie w mieszkaniu? Rok temu z mężem sami malowaliśmy wszystkie ściany. Dopiero niedawno wyszła ta pleśń. Co mogło się stać, że coś takiego nam wyszło? W jakim terminie moglibyście mi się tego pozbyć? Dobrze, gdybyście mieli wolny termin jeszcze w tym miesiącu bo już nie mogę patrzeć na tą pleśń.

Katowice, Ziołowa, Ochojec

Poszukuje specjalisty, który wykona metodą UV w moim gpospodarstwie
Niestety przychodzę do Państwa ze śmierdzącym problemem. Mam gospodarstwo rolne i przy domu jest szambo. Kilka razy w tygodniu je wybija i wszystkie dodatki wychodzą na wierzch. Czy w ogóle Państwo zajmują się takimi sprawami? Czy w ogóle jest możliwość jakoś wyczyścić w okolicy tego szamba ten teren? Jeżęli tak to jaki byłby koszt?

Piotrowice, Armii Krajowej

Zamgławianie w domu
W nowym domu wydarzyła się sytuacja, że wybiło szambo. Miałam zalaną całą łazienkę. Czy zajmują się Państwo takimi usługami jak sprzątanie po wylaniu? Jakie są koszty za takie usługi?

Katowice, Połomińska, Brynów

Dezodoryzacja lokalu
Poszukuję oferty od firmy, która niedaleko mojego miejsca zamieszkania zajmie się małym problemem. W moim domu, w łazience wyszedł grzyb na ścianie. Interesuje mnie wykonanie usługi w tym tygodniu, ponieważ później szykuje mi się wyjazd służowy i nie będę miała jak Was wpuścić do domu,

Giszowiec, Katowice, Górniczego Stanu

Ozonowanie pomieszczenia
Witam. Mam stare łóżko z którgo wydobywa się nie przyjemny zapach stęchlizny. Chciałabym się jak najszybciej pozbyć tego problemu i nie wiem czy mnie na to stać. Jaki jest koszt takiej dezynfecji?

Kocura, Katowice, Szopienice

Odgrzybianie ścian w biurze
Mam wynajęte biuro w kamienicy, gdzie jest bardzo wilgotno i na ścianach kest bardzo dużo grzyba. Jest to niebezpieczne dla zrdrowia i jest to rakotwórcze. Jak mogółbym się tego pozbyć? Czy dam sobie radę sam, czy będę zmuszony wezwać ekipę?

Katowice, Załęże, Bocheńskiego

Pilnie potrzebuję utylizacji zwierząt w mieszkaniu
Witam. Mieszkam w kawalerce, gdzie często wybija kanalizacja. To jest jakiś koszmar w moim życiu. Czy można jakoś usunąć ten problem raz na zawsze? Czy Państwo wykonują sprzątanie po takim wybiciu? Jakie są koszty takiej usługi? Dodam, że ta kawalerka jest wynajmowana i pewnie były wrzucane do toalety różne "niespodzianki".

Dzielnice Katowic, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Bogucice
 2. Brynów
 3. Dąb
 4. Dąbrówka Mała
 5. Wełnowiec-Józefowiec
 6. Janów-Nikiszowiec
 7. Kostuchna
 8. Koszutka
 9. Ligota-Panewniki
 10. Murcki
 11. Tysiąclecia
 12. Muchowiec
 13. Piotrowice-Ochojec
 14. Podlesie
 15. Śródmieście
 16. Szopienice-Burowiec
 17. Giszowiec
 18. Załęska Hałda-Brynów
 19. Witosa
 20. Załęże
 21. Zarzecze
 22. Zawodzie
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502