Dezynfekcja Kalisz

Mamy dostępnych 4 fachowców od dezynfekcji w Kaliszu
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Deratyzacji, Dezynsekcji i Dezynfekcji Epak Piotr Pakuła
4.8
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Fachowo, uczciwie, sumiennie i odpowiedzialnie - tak w skrócie możemy opisać pracę, jaką wykonali w nas w domu jakiś czas temu panowie z zakładu dezynfekcji. Do zadania podeszli odpowiedzialnie, do tego ceny mieli naprawdę przystępne. Dziękujemy za okazaną pomoc i na pewno w przyszłości będziemy korzystać z ich kompleksowych usług. Dziękujemy, bo lepszych fachowców w okolicy na pewno nie znajdziecie."
Szczypiorno
Wybrane pytania od klientów
Kalisz 13.05.2022
Dzień dobry :) Mam problem z grzybem w pomieszczeniu, w którym kiedyś była toaleta oraz w niektórych miejscach zlokalizowanych w innych częściach domu. Proszę o informację czy jest możliwość umówić się z Państwem na jakieś oględziny i sprawdzenie czy uda się wgl rozwiązać problem.
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Termit Karol Skoczylas
4.8
Liczba opinii: 34
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Termit Karol Skoczylas

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Kalisz
Sprawdź szczegóły
Ta firma to zespół wysoko wyspecjalizowanych fachowców, którzy od wielu lat z powodzeniem realizują zlecenia z zakresu dezynfekcji, deratyzacji oraz dezynsekcji. Pracujący tu specjaliści wiedzą, że każdy przypadek wymaga indywidualnego rozpatrzenia ...
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 115
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Kalisz
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej przez tego specjalistę usługi dezynfekcji, chociaż na początku byliśmy przerażeni. Praca, choć do przyjemnych nie należała, przeprowadzona została bardzo profesjonalnie i skutecznie. Dawno nie widzieliśmy tak fachowo wykonanego zlecenia, do tego w tak atrakcyjnej cenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno będziemy polecać usługi tego zakładu każdemu w potrzebie. Dziękujemy."
Śródmieście II, Kalisz
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Zwalczania Szkodników i Dezynfekcja No Pest Noł Stres
4.9
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły

Usługi Zwalczania Szkodników i Dezynfekcja No Pest Noł Stres

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Kalisz
Sprawdź szczegóły
Każdy przynajmniej raz w życiu znalazł się w sytuacji, w której jedynym rozwiązaniem było zgłoszenie się do firmy oferującej usługi DDD. Jeśli szukasz specjalistów, którzy z powodzeniem zlikwidują gromadzące się w wilgotnych ...
Wybrane pytania od klientów
Kalisz 23.02.2022
Witam, mam problem z grzybem na suficie w łazience (niezbyt dużo, ale pomalutku się rozprzestrzenia), w rogach okien przy parapecie. Proszę o koszt odgrzybiania, ewentualny termin. Pozdrawiam, Monika.
Firma specjalizuje się w profesjonalnych usługach DDD (dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja). Wieloletnia działalność specjalistów przynosi im ogromne doświadczenie w rozwiązywaniu problemów lokalnych klientów. Dziesiątki wykonanych zleceń takich jak ...
serwis niedostępny
Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
serwis niedostępny
Opinia
"Praca polegająca na odkażaniu pomieszczeń garażowych od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie. Wykonawca na miejscu był punktualnie. Z usługi jestem bardzo zadowolony, chociaż przyznam, że cena mogła być odrobinę niższa, jednak i tak tragedii nie było. Polecam za fachowość, sumienność, odpowiedzialne i indywidualne podejście do problemu, a także za bardzo przystępne ceny. "
Śródmieście I, Kalisz
serwis niedostępny
Pytania od klientów

07.11.2021
Na suficie w łazience która jest do remontu jest prawdopodobnie grzyb na całej powierzchni.

Kalisz, Władysława Łokietka

13.02.2021
Dzień dobry. Poszukuję ekipy, która podjęłaby się cyklicznego wykonywania takiego czegoś, najlepiej co około 2 dni. Ja sie kontaktuje w sprawie sąsaidki, która jest ciężko chora i uparła się że musi dezynfekować całą chatę przynajmniej 3 razy w tygodniu żeby nic więcej jej nie złapało.

Kalisz

15.09.2020
Znalazłem wasze ogłoszenie w internecie bo potrzebuje majstra, który się na tym dobrze zna. Sąsiad z góry zapomniał ostatnio wyłączyć kran i wyszedł a nam zalało cały salon. Teraz widać tego skutki bo wychodzą jakieś rzeczy na ścianie po tym incydencie i pomimo użycia jakichś spreji nie bardzo to schodzi.

Cyprysowa, Kalisz

13.09.2020
Witam, chciałbym zamówić serwis który potrafi usuwać przykre zapachy z mieszkania. Z wentylacji wydobywa mi się okropny odór i nie wiem jak sobie z nim poradzić. Ktoś musiałby tam zajrzeć i to sprawdzić. Czy mają państwo takich techników?

Kalisz, Wyjazdowa

08.09.2020
Dzień dobry, mam poważny kłopot z grzybem na ścianie w mojej piwnicy. Z jakiegoś powodu porasta on niemal całą jedną stronę pomieszczenia i nie wiem zupełnie co z tym zrobić. Chciałbym skorzystać z usług jakiegoś wykwalifikowanego serwisu.

Racławicka, Kalisz

29.07.2020
Dzień dobry, mieliśmy ostatnio w pracy inwazję szczurów. Skądś powyłaziło ich pełno, ale na szczeście udało się ogarnąć serwis który się nimi zajął. Problem jest taki, że teraz wyczuwana jest dość solidnie stęchlizna, podejrzewamy że gdzieś leżą zwłoki jakiegoś szczura i się rozkładają. Pomogą państwo?

Smrekowa, Kalisz

11.07.2020
Witam, potrzebuję państwa pomocy z pozbyciem się pleśni z moich ścian. Zalało nam ostatnio połowę mieszkania przez zniszczoną rurę zza ściany i niestety teraz pleśń pojawia się w różnych miejscach idąc od podłogi w strone sufitu. Macie terminy jeszcze na ten tydzień?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502