Dezynfekcja Kalisz

Usługi Deratyzacji, Dezynsekcji i Dezynfekcji Epak Piotr Pakuła
4.8
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Fachowo, uczciwie, sumiennie i odpowiedzialnie - tak w skrócie możemy opisać pracę, jaką wykonali w nas w domu jakiś czas temu panowie z zakładu dezynfekcji. Do zadania podeszli odpowiedzialnie, do tego ceny mieli naprawdę przystępne. Dziękujemy za okazaną pomoc i na pewno w przyszłości będziemy korzystać z ich kompleksowych usług. Dziękujemy, bo lepszych fachowców w okolicy na pewno nie znajdziecie."
Usługi DDD Termit Karol Skoczylas
4.8
Liczba opinii: 32
Sprawdź szczegóły
Ta firma to zespół wysoko wyspecjalizowanych fachowców, którzy od wielu lat z powodzeniem realizują zlecenia z zakresu dezynfekcji, deratyzacji oraz dezynsekcji. Pracujący tu specjaliści wiedzą, że każdy przypadek wymaga indywidualnego rozpatrzenia ...
Zakres usług
Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 110
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej przez tego specjalistę usługi dezynfekcji, chociaż na początku byliśmy przerażeni. Praca, choć do przyjemnych nie należała, przeprowadzona została bardzo profesjonalnie i skutecznie. Dawno nie widzieliśmy tak fachowo wykonanego zlecenia, do tego w tak atrakcyjnej cenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno będziemy polecać usługi tego zakładu każdemu w potrzebie. Dziękujemy."
Usługi Zwalczania Szkodników i Dezynfekcji Jakub Szwed
4.7
Liczba opinii: 55
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Praca polegająca na odkażaniu pomieszczeń garażowych od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie. Wykonawca na miejscu był punktualnie. Z usługi jestem bardzo zadowolony, chociaż przyznam, że cena mogła być odrobinę niższa, jednak i tak tragedii nie było. Polecam za fachowość, sumienność, odpowiedzialne i indywidualne podejście do problemu, a także za bardzo przystępne ceny. "
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Każdy przynajmniej raz w życiu znalazł się w sytuacji, w której jedynym rozwiązaniem było zgłoszenie się do firmy oferującej usługi DDD. Jeśli szukasz specjalistów, którzy z powodzeniem zlikwidują gromadzące się w wilgotnych ...
Firma specjalizuje się w profesjonalnych usługach DDD (dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja). Wieloletnia działalność specjalistów przynosi im ogromne doświadczenie w rozwiązywaniu problemów lokalnych klientów. Dziesiątki wykonanych zleceń takich jak ...

Usługi Dezynfekcji Recovers

Dezynfekcja Kalisz
Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Wybrane zlecenia

Kalisz, Władysława Łokietka

2021-02-13 Ozonowanie mieszkania
Dzień dobry. Poszukuję ekipy, która podjęłaby się cyklicznego wykonywania takiego czegoś, najlepiej co około 2 dni. Ja sie kontaktuje w sprawie sąsaidki, która jest ciężko chora i uparła się że musi dezynfekować całą chatę przynajmniej 3 razy w tygodniu żeby nic więcej jej nie złapało.

Kalisz

2020-09-15 Odgrzybianie ścian w bloku
Znalazłem wasze ogłoszenie w internecie bo potrzebuje majstra, który się na tym dobrze zna. Sąsiad z góry zapomniał ostatnio wyłączyć kran i wyszedł a nam zalało cały salon. Teraz widać tego skutki bo wychodzą jakieś rzeczy na ścianie po tym incydencie i pomimo użycia jakichś spreji nie bardzo to schodzi.

Cyprysowa, Kalisz

2020-09-13 Jaka jest cena wykonania działań bakteriobójczych w mieszkaniu?
Witam, chciałbym zamówić serwis który potrafi usuwać przykre zapachy z mieszkania. Z wentylacji wydobywa mi się okropny odór i nie wiem jak sobie z nim poradzić. Ktoś musiałby tam zajrzeć i to sprawdzić. Czy mają państwo takich techników?

Kalisz, Wyjazdowa

2020-09-08 Utylizacja zwierząt
Dzień dobry, mam poważny kłopot z grzybem na ścianie w mojej piwnicy. Z jakiegoś powodu porasta on niemal całą jedną stronę pomieszczenia i nie wiem zupełnie co z tym zrobić. Chciałbym skorzystać z usług jakiegoś wykwalifikowanego serwisu.

Racławicka, Kalisz

2020-07-29 Ozonowanie biura
Dzień dobry, mieliśmy ostatnio w pracy inwazję szczurów. Skądś powyłaziło ich pełno, ale na szczeście udało się ogarnąć serwis który się nimi zajął. Problem jest taki, że teraz wyczuwana jest dość solidnie stęchlizna, podejrzewamy że gdzieś leżą zwłoki jakiegoś szczura i się rozkładają. Pomogą państwo?

Smrekowa, Kalisz

2020-07-11 Firma do dezynfekcji pomieszczeń
Witam, potrzebuję państwa pomocy z pozbyciem się pleśni z moich ścian. Zalało nam ostatnio połowę mieszkania przez zniszczoną rurę zza ściany i niestety teraz pleśń pojawia się w różnych miejscach idąc od podłogi w strone sufitu. Macie terminy jeszcze na ten tydzień?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502