Dezynfekcja Kalisz

PHU
5
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
23.03.2021 Szczypiorno
"Fachowo, uczciwie, sumiennie i odpowiedzialnie - tak w skrócie możemy opisać pracę, jaką wykonali w nas w domu jakiś czas temu panowie z zakładu dezynfekcji. Do zadania podeszli odpowiedzialnie, do tego ceny mieli naprawdę przystępne. Dziękujemy za okazaną pomoc i na pewno w przyszłości będziemy korzystać z ich kompleksowych usług. Dziękujemy, bo lepszych fachowców w okolicy na pewno nie znajdziecie."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 30
Sprawdź szczegóły
23.01.2021 Śródmieście II, Kalisz
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej przez tego specjalistę usługi dezynfekcji, chociaż na początku byliśmy przerażeni. Praca, choć do przyjemnych nie należała, przeprowadzona została bardzo profesjonalnie i skutecznie. Dawno nie widzieliśmy tak fachowo wykonanego zlecenia, do tego w tak atrakcyjnej cenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno będziemy polecać usługi tego zakładu każdemu w potrzebie. Dziękujemy."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Zwalczania Szkodników i Dezynfekcji Jakub Szwed
4.6
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Wieloletnie doświadczenie i rozległa wiedza ma zasadniczy wpływ na skuteczność realizowanych usług. W ofercie naszego zakładu znajdziesz zwalczanie szkodników i odkażanie pomieszczeń. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym wysokim kwalifikacjom uda nam się zlikwidować wszystkie utrudniające codzienne życie szkodniki, bakterie czy grzyby. Zobacz jak pracują nasi eksperci i jeszcze dzisiaj zostaw zgłoszenie!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Kalisz, Władysława Łokietka

2021-02-13 Ozonowanie mieszkania
Dzień dobry. Poszukuję ekipy, która podjęłaby się cyklicznego wykonywania takiego czegoś, najlepiej co około 2 dni. Ja sie kontaktuje w sprawie sąsaidki, która jest ciężko chora i uparła się że musi dezynfekować całą chatę przynajmniej 3 razy w tygodniu żeby nic więcej jej nie złapało.

Kalisz

2020-09-15 Odgrzybianie ścian w bloku
Znalazłem wasze ogłoszenie w internecie bo potrzebuje majstra, który się na tym dobrze zna. Sąsiad z góry zapomniał ostatnio wyłączyć kran i wyszedł a nam zalało cały salon. Teraz widać tego skutki bo wychodzą jakieś rzeczy na ścianie po tym incydencie i pomimo użycia jakichś spreji nie bardzo to schodzi.

Cyprysowa, Kalisz

2020-09-13 Jaka jest cena wykonania działań bakteriobójczych w mieszkaniu?
Witam, chciałbym zamówić serwis który potrafi usuwać przykre zapachy z mieszkania. Z wentylacji wydobywa mi się okropny odór i nie wiem jak sobie z nim poradzić. Ktoś musiałby tam zajrzeć i to sprawdzić. Czy mają państwo takich techników?

Kalisz, Wyjazdowa

2020-09-08 Utylizacja zwierząt
Dzień dobry, mam poważny kłopot z grzybem na ścianie w mojej piwnicy. Z jakiegoś powodu porasta on niemal całą jedną stronę pomieszczenia i nie wiem zupełnie co z tym zrobić. Chciałbym skorzystać z usług jakiegoś wykwalifikowanego serwisu.

Racławicka, Kalisz

2020-07-29 Ozonowanie biura
Dzień dobry, mieliśmy ostatnio w pracy inwazję szczurów. Skądś powyłaziło ich pełno, ale na szczeście udało się ogarnąć serwis który się nimi zajął. Problem jest taki, że teraz wyczuwana jest dość solidnie stęchlizna, podejrzewamy że gdzieś leżą zwłoki jakiegoś szczura i się rozkładają. Pomogą państwo?

Smrekowa, Kalisz

2020-07-11 Firma do dezynfekcji pomieszczeń
Witam, potrzebuję państwa pomocy z pozbyciem się pleśni z moich ścian. Zalało nam ostatnio połowę mieszkania przez zniszczoną rurę zza ściany i niestety teraz pleśń pojawia się w różnych miejscach idąc od podłogi w strone sufitu. Macie terminy jeszcze na ten tydzień?

Zobacz również inne usługi w mieście Kalisz

732 080 502