Dezynfekcja Jelenia Góra

Zakład Usług DDD Protect Paweł Matuszewicz
4.9
Liczba opinii: 120
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Poszukiwaliśmy firmy, która wykonałaby dla nas dezynfekcję pomieszczenia po zmarłym i w końcu trafiliśmy na tych fachowców. Panowie rzetelnie i uczciwie podeszli do zlecenia, które nie zajęło im wiele czasu. Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze skorzystamy z ich wsparcia w przyszłości."
Rozważasz przeprowadzenie dezynfekcji w całym domu? A może chcesz odkazić biuro lub inne pomieszczenie? Nie próbuj szukać niesprawdzonych środków wątpliwego pochodzenia. Zleć usługę sprawdzonej firmie. Ten serwis działa na rynku od lat i każdego dnia ...
serwis niedostępny
Pytania od klientów

05.09.2021
Mam piwnicę po zalaniu i syna alergika. Chciałabym zapytać państwa o to- Jaki byłby czas oczekiwania na usunięcie przez państwa alergenów? Piwnica jest dość mała, ale dość mocno zapełniona. Czy trzeba powynosić z niej wszystkie rzeczy, czy jednak mogą one pozostać w środku? Kiedy mogliby się państwo najwcześniej u mnie zjawić?

25.08.2021
Witam państwa serdecznie. Wynająłem właśnie lokal, w którym chcę otworzyć małą burgerownię, po konsultacji z sanepidem wiem, że konieczne będzie usunięcie drobnoustrojów z owego lokalu. Jest to konieczność więc chciałbym zlecić tą usługę jakiejś porządnej firmie- która wykona tą usługę w profesjonalny sposób za niewielkie pieniądze bo i tak dużo kosztował mnie zakup sprzętów . Ile zapłacę za usuwanie drobnoustrojów w waszej firmie?

06.08.2021
Dzień dobry. Szukam firmy do dezynfekcji biura, po osobie zmarłej- jedna z pracownic naszego biura zmarła wczoraj podczas wykonywanej pracy. Kiedy fachowcy najszybciej mogliby przyjechać? Ile kosztuje takie sprzątanie po osobach zmarłych? Ile czasu trwa takie sprzątanie?

30.06.2021
Przed chwilą znalazłam na moim strychu martwego, rozkładającego kota no śmierdzi strasznie zauważyłam też że na ścianie przy której leżał martwy kot pojawił się grzyb. Teraz niestety nie mam czasu się tym zająć bo muszę już iść do pracy ale chciałabym by na jutro ktoś z państwa od utylizacji zwierząt przyjechał i zabrał kotka.

Dzielnice Jeleniej Góry, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Cieplice Śląskie
 2. Czarne
 3. Jagniątków
 4. Sobieszów
 5. Śródmieście
 6. Zatorze
 7. Goduszyn
 8. Grabary
 9. Maciejowa
 10. Strupice
 11. Zabobrze
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502