Dezynfekcja Jaworzno

Dzielnice Jaworzna, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Bory
 2. Góra Piasku
 3. Byczyna
 4. Cezarówka
 5. Ciężkowice
 6. Dąbrowa
 7. Narodowa
 8. Długoszyn
 9. Dobra
 10. Jeleń
 11. Jeziorki
 12. Koźmin
 13. Niedzieliska
 14. Pieczyska
 15. Stara Huta
 16. Stare Miasto
 17. Szczakowa
 18. Śródmieście
 19. Wilkoszyn
Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 161
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Szukaliśmy od dłuższego czasu fachowców, którzy wykonaliby zamgławianie ULV jednego z pomieszczeń gospodarczych na terenie posesji. Ci panowie zaproponowali najkorzystniejsze dla nas terminy i przystępną cenę. Zadanie wykonali na medal, a my jesteśmy zadowoleni z ich pracy."
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 237
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja pomieszczeń wykonana została na najwyższym poziomie. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania oraz fachowego i odpowiedzialnego podejścia do sprawy. Dziękujemy za sprawie i szybko wykonaną pracę, ponadto cieszymy się, że cena z dojazdem okazała się przyjazna dla naszej kieszeni. Dziękujemy i na pewno będziemy jeszcze korzystać z usług tego pana."
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 179
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dekontaminacja wykonana została solidnie i sumiennie. Panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, a cena w żaden sposób nie wpłynęła na nasz budżet. Teraz w mieszkaniu jest sterylnie, a my jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi i będziemy polecać ten zakład DDD wszystkim znajomym i rodzinie."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa dezynfekcji stała na najwyższym poziomie, a panowie dali się poznać jak osoby sumienne i rzetelne. Pracę wykonali na medal, a cena za usługę była naprawdę przystępna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej przez nich pracy i na pewno będziemy korzystać z ich usług w razie potrzeby."
WISEŁKA GRZEGORZ AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ
4.8
Liczba opinii: 136
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Dezynfekcję pomieszczeń po osobie zmarłej powinien wykonać profesjonalista, który zna się na rzeczy. Przy tym zabiegu często warto postawić dodatkowo na dezodoryzację lub ozonowanie. Tego typu usługi na Śląsku wykona dla Ciebie AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ.
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja wykonana została znakomicie. Usługa miała miejsce w domu, z użyciem bezpiecznych dla otoczenia środków, które przyniosły natychmiastowy efekt. Polecam gorąco za fachowość, rzetelność, solidność i przystępny cennik. Telefon zapisuję sobie oczywiście na przyszłość."
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Insekto-Flit Leszek Kozieł
4.8
Liczba opinii: 48
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy zespołem, dla którego największe znaczenie ma wysoka skuteczność przeprowadzanych czynności. Zapewniamy, że sprawnie przeprowadzimy dezynfekcję pomieszczeń, deratyzację lub odrobaczanie. Dzięki nam zapomnisz o wszystkich uciążliwych szkodnikach i nieprzyjaznych drobnoustrojach, a także pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu z danego pomieszczenia. Zadzwoń właśnie teraz i zostaw nam swoje zgłoszenie!
Stanisław Górecki PHU Prosta
4.8
Liczba opinii: 84
Sprawdź szczegóły
Szukasz sprawdzonej firmy hydraulicznej? Zależy Ci na czasie, ale nie chcesz wydawać majątku na hydraulika? Skorzystaj z doświadczonego serwisu PUH Prosta, który z powodzeniem działa od wielu lat w tej branży. W swojej ofercie posiada udrażnianie rur
Serwis będzie dostępny od dnia 04.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Mazur Marek P.U.H. Deratyzator
4.8
Liczba opinii: 93
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Panowie byli bardzo mili, przyjechali o umówionej godzinie (usługa była na potrzeba bardzo pilnie) i fachowo zajęli się problemem. Usługa dezodoryzacji przebiegła szybko i bardzo sprawnie, do tego doszła jeszcze kompleksowa obsługa klienta. Polecamy gorąco każdemu, kto ma problem z drobnoustrojami, a telefon zapisujemy i na pewno jeszcze będziemy do nich wracać."
Serwis będzie dostępny od dnia 10.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Szkodniki to poważny i również denerwujący problem. Nie musimy jednak walczyć z nimi sami – są firmy, które doskonale orientują się w temacie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji i mogą skutecznie nas przed nimi obronić. Jeśli jesteś
Likwidacja szkodników, które zadomowiły się w domu lub innym pomieszczeniu nie należy do prostych czynności. Bez odpowiednich kwalifikacji nie jesteś w stanie dobrać odpowiedniej metody, która przyniesie pożądane efekty. Zaoszczędź sporą
Jeśli od dłuższego czasu Twoje próby zwalczenia szkodników nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z zakładu „Inserat”. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje nam
Wybrane zlecenia

Bożeny, Jaworzno

Potrzebna w pobliżu utylizacja zwierząt
Dziś zauważyłam przed domem zdechłego kota. Czy zajmujecie się sprzątaniem po zmarłych zwierzetach? Nie wiem co mogę zrobić, jest to dzikie zwierze boje się sama ruszać bo może miało wściekliznę albo inną chorobę. Czy możecie mi pomóc?

Szarych Szeregów, Jaworzno

Dezodoryzacja domu
Witam, poszukuję kontaktu do firmy, która zajmuje się dezynfekcją. Potrzebuję usługi usuwania brzydkiego zapachu stęchlizny ze starej kamienicy. Czy zajmujecie się takimi usługami? Jaki jest czas oczekiwania na przyjazd fachowca?

Jaworzno, Bażantów

Ile wyniesie usunięcie alergenów w mieszkaniu?
Dobry wieczór, zależy mi na państwa usługach na jutro lub pojutrze najdalej ponieważ dzisiaj byliśmy z dzieckiem u alergologa i okazało się że młody jest uczulony na całą listę rzeczy. Pomijając produkty spożywcze to jest cała masa jakichś pyłków itd także zaczniemy od usunięcia ich z domu.

Jaworzno, Kolejarzy

Dezynfekcja łóżek i materacy w bloku
Chciałbym zamówić państwa do jednego z akademików, ponieważ będziemy gościć studentów zza granicy. Mamy kilkanaście nieużywanych od dawna pokoi ale wszystkie posłania tam strasznie cuchną stęchlizną. Nie możemy ich tak przywitać więc potrzeba kogoś kto się tym zajmie.

Jaworzno, Graniczna

Dezynfekcja metodą UV
Jestem właścicielem trzech piekarni i mieliśmy ostatnio kontrolę, która wykazała że we wszystkich pomieszczeniach jest bardzo duża ilość bakterii i zanieczyszczeń. Przyznam że nie kontrolowałem tego wystarczająco, teraz jednak proszę o pomoc w pozbyciu się ich abym mógł dalej prowadzić swoją działalność w spokoju.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502