Dezynfekcja Jawor

Mamy dostępnego jednego fachowca od dezynfekcji w Jaworze
  • Ozonowanie
  • Odgrzybianie Ścian

  • Sprzątanie Po Zgonach
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Usług DDD Protect Paweł Matuszewicz
4.9
Liczba opinii: 120
Sprawdź szczegóły

Zakład Usług DDD Protect Paweł Matuszewicz

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Jawor
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Odkażanie przebiegło bez większych zarzutów, a my jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści. Dziękujemy za kompleksową pomoc - jak dotąd to najlepszy zakład, z jakim przyszło nam współpracować, do tego zaoferowali przystępne ceny. Usługi panów będziemy polecać wszystkim znajomym, a sami także chętnie skorzystamy z ich fachowego wsparcia."
Walczysz z nieprzyjemnym zapachem w swoim domu, a sprzątanie i tradycyjne środki czyszczące nie są skuteczne? Problem może być poważniejszy, niż początkowo mogło Ci się wydawać i konieczne jest zlecenie dezodoryzacji fachowcom, którzy zadbają ...
Rozważasz przeprowadzenie dezynfekcji w całym domu? A może chcesz odkazić biuro lub inne pomieszczenie? Nie próbuj szukać niesprawdzonych środków wątpliwego pochodzenia. Zleć usługę sprawdzonej firmie. Ten serwis działa na rynku od lat i każdego dnia ...
serwis niedostępny
Pytania od klientów

23.06.2021
Szukam niedrogiej firmy, która podejmie się dezynfekcji bloku, w którym mieszkają starsi ludzie. Wylało szambo z kanalizacją, szukam kogoś kto przyjedzie i wykona dezynfekcje klatki schodowej i mieszkań w tym bloku. Prosze o infromacje na temat ceny takiej usługi.

02.06.2021
Witam. Czy świadczycie usługi dezynfekcji również metodą UV? Czytałem w internecie, że jest to bardzo skuteczna metoda jeśli chodzi o usuniecie zapachu stęchlizny. Czy w zakresie usług macie też ozonowanie? Zależy mi na solidnie i fachowo wykonanej dezynfekcji.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502