Dezynfekcja Jawor

Zakład Usług DDD Protect Paweł Matuszewicz
4.9
Liczba opinii: 117
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Odkażanie przebiegło bez większych zarzutów, a my jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści. Dziękujemy za kompleksową pomoc - jak dotąd to najlepszy zakład, z jakim przyszło nam współpracować, do tego zaoferowali przystępne ceny. Usługi panów będziemy polecać wszystkim znajomym, a sami także chętnie skorzystamy z ich fachowego wsparcia."
Rozważasz przeprowadzenie dezynfekcji w całym domu? A może chcesz odkazić biuro lub inne pomieszczenie? Nie próbuj szukać niesprawdzonych środków wątpliwego pochodzenia. Zleć usługę sprawdzonej firmie. Ten serwis działa na rynku od lat i każdego dnia ...
Serwis będzie dostępny od dnia 19.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

2021-06-23 Jawor
Szukam niedrogiej firmy, która podejmie się dezynfekcji bloku, w którym mieszkają starsi ludzie. Wylało szambo z kanalizacją, szukam kogoś kto przyjedzie i wykona dezynfekcje klatki schodowej i mieszkań w tym bloku. Prosze o infromacje na temat ceny takiej usługi.

2021-06-02 Jawor
Witam. Czy świadczycie usługi dezynfekcji również metodą UV? Czytałem w internecie, że jest to bardzo skuteczna metoda jeśli chodzi o usuniecie zapachu stęchlizny. Czy w zakresie usług macie też ozonowanie? Zależy mi na solidnie i fachowo wykonanej dezynfekcji.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502