Dezynfekcja Jastrzębie-Zdrój

Usługi DDD Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 162
Sprawdź szczegóły
Szukasz rzetelnego serwisu DDD? Wybierz tę firmę. Skuteczność, bezpieczeństwo i ekologia – to najważniejsze dla pracujących tutaj specjalistów wartości, którymi kierują się, wykonując swoje obowiązki. Ich metody i środki są niegroźne ...
Dezynsekcja, Dezynfekcja i Deratyzacja Stop-Insekt Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 237
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ozonowanie przebiegło szybko i bez większych problemów, a panowie okazali się osobami sumiennymi i rzetelnymi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci fachowcy, bo widać, że z niejednego pieca chleb już jedli. Polecamy gorąco, a kontakt pozostawiamy na przyszłość i na pewno jeszcze skorzystamy z ich pomocy."
Zakres usług
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Zamgławianie ULV pozwoliło szybko i skutecznie odgrzybić wszystkie pomieszczenia znajdujące się w mieszkaniu. Praca przyniosła zamierzony efekt, a cena usługi na szczęście nie odbiła się na naszym domowym budżecie. Z efektu jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy z ręką na sercu każdemu, kto znajdzie się w podobnej sytuacji. "
Zakład DDD Aqua-Tox Grzegorz Wisełka
4.8
Liczba opinii: 136
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści z zakładu dezynfekcji. Panowie do zadania podeszli bardzo poważnie, dokładnie przygotowani. Na miejscu byli jeszcze tego samego dnia, pracę wykonali jak należy, a usługę naszym zdaniem wycenili bardzo uczciwie. Polecamy gorąco, a telefon zapisujemy i chętnie skorzystamy z ich pomocy w przyszłości."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolona z usługi wykonanej przez ten serwis dezynfekcji. Wykonawca dokładnie i starannie odkaził wszystkie powierzchnie w domu, likwidując groźne drobnoustroje. Praca wykonana została błyskawicznie i przyniosła zamierzony efekt. Polecam gorąco każdemu w potrzebie, kontakt oczywiście zapisuję."
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Insekto-Flit Leszek Kozieł
4.8
Liczba opinii: 48
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Polecam w 100% za profesjonalnie przeprowadzoną dezynfekcję pomieszczeń. Usługa od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie, a wykonawca okazał się prawdziwym specjalistą z bogatą wiedzą i odpowiednimi umiejętnościami. Dziękuję bardzo za szybki czas realizacji zlecenia i niezwykle niskie ceny."
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Jeśli masz już dość uporczywych insektów lub gryzoni, jak najszybciej przekaż zgłoszenie doświadczonym ekspertom z zakładu DDD. Podczas wieloletniej praktyki w zawodzie specjaliści nie spotkali się z zadaniami, które mogłyby przerosnąć ich ...
Wybrane zlecenia

Okręgliki, Jastrzębie-Zdrój

2021-02-25 Ozonowanie pomieszczenia
Witam serdecznie. Mój szefl zlecił mi znależć dobrą firmę, która ma doświadczenie i jest profejsonalna jeżeli chodzi o wykonanie usługi ozonowania. Nasze biuro ma około 100 metrów i musi być całe w tej usłudze. Oczywiście szukam najatrakcyjniejszej oferty tej usługi. Czy mogliby Państwo wysłać taką oferę do mnie na maila? Będę bardzo wdzięczna za informację zwrotną. Pozdrawiam.

Jastrzębie-Zdrój

2020-12-04 Ile kosztuje dezynfekcja łóżek i materacy?
Dzień dobry, jestem właścicielem mieszkania, które wynajmuję na doby i miałem ostatnio bardzo nieprzyjemną sytuację. Zarezerwowało je trzech gości niby w sprawach biznesowych. W teorii wszystko w porządku, ale to co zastałem po ich wyjeździe mnie zamurowało. Już wszystko ktoś poczyścił tylko pozostało ogarnięcie wszystkich łóżek.

Wojska Polskiego, Jastrzębie-Zdrój

2020-11-08 Na jutro potrzebuję odgrzybiania klimatyzacji
Posiadam problem, który mnie bardzo obrzydza. Chodzi o to, że w mojej piwnicy czuć zapach stęchlizny. W ogóle nie wiem skąd wziął się ten smród. Czy mają Państwo jakieś sprawdzone domowe sposoby, aby pozbyć się tego? Już mam takike obrzydzenie, że nie wchodzę w ogóle do tego pomieszczenia. Proszę o pilny kontakt w tej sprawie.

Wierzbowa, Jastrzębie-Zdrój

2020-09-14 Usuwanie drobnoustrojów w bloku
Witam, poszukuję sprawdzonej firmy zajmującej się szeroko pojętą dezynfekcją. Do obsłużenia są dwa budynki naszej wspólnoty. Była straszna awaria kanalizacji i wylało szambo w każdym z nich, tak że połowa piwnic była pozalewana. Po wstępnym usunięciu brudu należałoby to jeszcze porządnie odkazić. Możecie to wykonać?

Jastrzębie-Zdrój, Dubielec

2020-08-27 Odkażanie biura
Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć jakie są koszty odkażania pomieszczeń? Chodzi o to, że musimy przeprowadzić w pracy w pokojach taką usługę i najpierw musimy się dowiedzieć jakie są ceny, aby poinformować prezesa. Będę wdzięczna za szybką odpowiedź w tej sprawie. Pozdrawiam.

Dzielnice Jastrzębia-Zdroju, w których możesz zamówić dezynfekcję

 1. Os. Arki Bożka
 2. Os. Barbary
 3. Os. Bogoczowiec
 4. Os. Chrobrego
 5. Os. Gwarków
 6. Os. Jastrzębie Górne
 7. Os. Jastrzębie Dolne
 8. Os. Morcinka
 9. Os. Pionierów
 10. Os. Przyjaźń
 11. Os. Staszica
 12. Os. Tuwima
 13. Os. 1000-lecia
 14. Os. Szeroka
 15. Os. Zdrój
 16. Os. Złote Łany
 17. Os. Zofiówka
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502