Dezynfekcja Jasło

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń
4.8
Liczba opinii: 93
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Dezynfekcja Jasło
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Potrzebny nam był serwis dezynfekcji, który profesjonalnie zająłby się odkażaniem pomieszczeń w domu po przebytej przez jednego z członków naszej rodziny chorobie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten specjalista i na pewno jeszcze kiedyś w przyszłości skorzystamy z jego fachowej pomocy. Szczerze polecamy!"
Zwalczanie szkodników nie należy do łatwych zadań. Niezbędna w tym przypadku będzie nie tylko specjalistyczna wiedza, ale również doświadczenie i cierpliwość. Jeśli chcesz uniknąć stresu, jak najszybciej zgłoś się do tego zakładu usług DDD ...
Popularne usługi
Pytania od klientów

24.08.2021 Jasło
Chciałabym, żebyście wykonali usługę odgrzybiania klimatyzacji w moim mieszkaniu na parterze w centrum miasta. Jakiego rzędu są to koszty? Przy okazji zapytam jeszcze o to, czy podejmujecie się także sprzątania po zmarłych? W mojej piwnicy jakoś dziwnie pachnie i nie wiem co jest tego powodem. Sprawdzicie to?

15.08.2021 Jasło
Ile kosztuje w Waszym serwisie dezynfekcja gazowa? No i przede wszystkim, czy w ogóle posiadacie takową usługę w swoim zakresie? Ja chciałabym urządzić to w bloku, byłaby taka możliwość? Jeszcze jedno - czy ta metoda jest skuteczna także jeśli chodzi o grzyb na ścianie, czy raczej muszę szukać czegoś innego?

Dzielnice Jasła, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Bryły
 2. Brzyszczki
 3. Błonie
 4. Gądki
 5. Gamrat
 6. Gliniczek
 7. Górka
 8. Hankówka
 9. Kaczorowy
 10. Kowalowy
 11. Krajowice
 12. Niegłowice
 13. Nowy Żółków
 14. Podzamcze
 15. Sobniów
 16. Ulaszowice
 17. Warzyce
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502