Dezynfekcja Jarosław

Mamy dostępnego jednego fachowca od dezynfekcji w Jarosławiu
  • Ozonowanie
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń
4.8
Liczba opinii: 93
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Jarosław
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Korzystaliśmy z usług tego zakładu deratyzacyjnego od dłuższego czasu i za każdym razem do niego wracamy. Panowie usługę wykonują zawsze na czas, a my nie mamy żadnych problemów z komunikacją. Ostatnio wykonywali dla nas ozonowanie pomieszczeń i również nas nie zawiedli. Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że lepszych specjalistów od DDD w okolicy nie znajdziemy."
Zwalczanie szkodników nie należy do łatwych zadań. Niezbędna w tym przypadku będzie nie tylko specjalistyczna wiedza, ale również doświadczenie i cierpliwość. Jeśli chcesz uniknąć stresu, jak najszybciej zgłoś się do tego zakładu usług DDD ...
serwis niedostępny
Pytania od klientów

17.08.2021
Chciałbym jak najszybciej zorganizować osuszanie ścian w mojej piwnicy, ponieważ chyba weszła mi tam wilgoć. Nie umiem samodzielnie pozbyć się tego problemu. Możecie mi jakoś szybko i skutecznie pomóc?

02.08.2021
Witam Państwa serdecznie. Nie wiem co mam robić, bo mam na ścianie pleśń! Nie mam pojęcia jak do tego doszło, ale pilnie potrzebuję pomocy! Chciałabym jak najszybciej zażegnać ten problem i dokonać usunięcia alergenów! To niebezpieczne. Pomóżcie! Kiedy najwcześniej możecie podjechać?! Czekam na infromację!
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502