Dezynfekcja Inowrocław

Skoczylas Karol PUH Termit
4.8
Liczba opinii: 32
Sprawdź szczegóły
Firma Termit to zespół wysoko wyspecjalizowanych fachowców, którzy od wielu lat z powodzeniem realizują zlecenia z zakresu dezynfekcji, ozonowania oraz odkażania pomieszczeń. Nasi specjaliści wiedzą, że każdy przypadek wymaga indywidualnego
Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 110
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługę dezodoryzacji zleciliśmy tych fachowcom i jesteśmy pod wrażeniem podejścia tych panów do pracy. Widać było, że nie pierwszy raz wykonują tego typu zlecenia. Od razu wiedzieli, jak zająć się problemem, który rozwiązali bardzo szybko. Dziękujemy i polecamy serdecznie."
Zakład Zwalczania Szkodników OZONMEDIC.PL PAWEŁ TRZECIAK
4.8
Liczba opinii: 64
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługa odkażania w domu przebiegła szybko i skutecznie, a panowie zastosowali nowoczesne metody, które okazały się naprawdę dobre. Jesteśmy zadowoleni z wyniku końcowego, a także z ceny, która w naszej ocenie była bardzo dobra. Polecamy gorąco, a telefon oczywiście zapisujemy i na pewno w przyszłości skorzystamy z ich fachowego wsparcia."
Szkodniki to poważny i również denerwujący problem. Nie musimy jednak walczyć z nimi sami – są firmy, które doskonale orientują się w temacie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji i mogą skutecznie nas przed nimi obronić. Jeśli jesteś

CLEAN GREEN IZABELA PIETRZAK

Dezynfekcja Inowrocław
DezynfekcjaWalczysz z nieprzyjemnym zapachem w swoim domu a sprzątanie i tradycyjne środki czyszczące nie są skuteczne? Problem może być poważniejszy niż początkowo mogło Ci się wydawać i konieczne jest zlecenie dezodoryzacji fachowcom, którzy zadbają

RECOVERS Sp. z o.o.

Dezynfekcja Inowrocław
Firma Recovers oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Specjalizujemy się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Wybrane zlecenia

Inowrocław

Jaka jest cena odkażanie domu?
Poszukuję serwisu, który wykonuje takie usługi jak dezynfekcja. Jakiś czas temu doszło do zalania mojego domu i od tamtej pory nie możemy z mężem pozbyć się zapachu stęchlizny. Boimy się, że niedługo może pojawić się jakiś grzyb. Czy możemy na Państwa liczyć w tej sprawie?

Inowrocław, Dworcowa

Odgrzybianie ścian w biurze
Dzień dobry, w biurze na suficie wyrósł u nas grzyb, co poskutkowało tym, że w pomieszczeniu ulatnia się przykry zapach. Potrzebujemy skutecznej firmy, która byłaby w stanie się z tym rozprawić. Czy można liczyć na Państwa pomoc?

Inowrocław, Kruśliwiecka

Jaki jest koszt dezynfekcji metodą UV w bloku?
Witam. Moja babcia zmarła z przyczyn naturalnych kilka dni temu. Babcia leżała przez długi czas w jednym pomieszczeniu, dlatego myślimy o dezynfekcji tego pokoju, łóżka, jak i innych mebli. Czy wykonują Państwo taką usługę jak sprzątanie po zmarłym? Proszę o kontakt zwrotny.

Inowrocław, Droga do Lotniska

Ile wyniesie odgrzybianie klimatyzacji w piwnicy?
Witam, w mojej piwnicy pojawiła się pleśń na ścianie i doszliśmy z mężem do wniosku, że przyczyna najpewniej tkwi w niesprawnej klimatyzacji. Czy możemy na Państwo liczyć w kwestii pozbycia się tego grzyba? Proszę o informację na temat kosztów oraz wolnego terminu wykonania tej usługi.

Najświętszej Marii Panny, Inowrocław

Czy ktoś w pobliżu zajmuje się osuszaniem ścian w domach?
Witam serdecznie, pod koniec marca tego roku sąsiadka zalała mi mieszkanie. Udało nam się dojść do porozumienia w kwestii kosztów, ale poszukuję firmy, która świadczy takie usługi jak osuszanie ścian w blokach mieszkalnych. Ile by to mogło mniej więcej kosztować i kiedy mają Państwo najbliższy wolny termin?

Dzielnice Inowrocławia, w których możesz zgłosić usługę dezynfekcji

 1. Kruśliwiec
 2. Mątwy
 3. Nowe Osiedle
 4. Piastowskie
 5. Rąbin
 6. os. Toruńskie
 7. Szymborze
 8. Śródmieście
 9. os. Bajka
 10. os. Bydgoskie
 11. os. Kolejowe
 12. os. Miechowiczki
 13. os. Okrężek
 14. Rąbinek
 15. Stare Miasto
 16. os. Zdrojowe
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502