Dezynfekcja Grodzisk Mazowiecki

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja pomieszczeń przebiegła szybko i solidnie, a panowie wykazali się ogromną wiedzą w zakresie stosowania oprysków. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za okazaną pomoc, krótki czas realizacji oraz przystępny cennik i na pewno w przyszłości będziemy korzystać jeszcze z ich usług. Numer telefonu przekazaliśmy już znajomemu w potrzebie."
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Revival Krzysztof Wojciechowski
4.9
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten zakład dezynfekcji z problemem poradził sobie bardzo dobrze. Panowie dali się poznać jako osoby sumienne, rzetelne i odpowiedzialne, które pracę wykonują z uśmiechem na twarzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi wykonanej w mieszkaniu. Dziękujemy i na pewno jeszcze skorzystamy w przyszłości z ich kompleksowego wsparcia. Usługa przeprowadzona została solidnie i skutecznie."
Zwalczanie Szkodników i Dezynfekcja Radosław Rek
4.8
Liczba opinii: 102
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa dezynfekcji przebiegła solidnie i sumiennie, a cena okazała się przystępna. Panowie byli sumienni i rzetelni oraz wykorzystali najnowsze metody, które przyniosły w niedługim czasie oczekiwany efekt. Telefon do panów zapisujemy i na pewno jeszcze skorzystamy z ich fachowej pomocy w przyszłości. My odzyskaliśmy spokój, a osobom przerażonym niechcianymi lokatorami polecamy z całego serca!"
Wybrane zlecenia

2021-06-28 Grodzisk Mazowiecki
Jestem zainteresowana dezynfekcją łóżek i materacy, ponieważ jakoś nieprzyjemnie one pachną i nie do końca wiem, jak mogłabym temu zaradzić. Próbowałam już czyszczenia różnymi środkami chemicznymi, jednak zupełnie nic to nie dało. Możecie mi pomóc w tym problemie? Będę wdzięczna za szybką usługę wjednym z moich pomieszczeń.

2021-06-10 Grodzisk Mazowiecki
Czy zajmują się Państwo również usuwaniem drobnoustrojów? Potrzebuję usługi w Naszym biurze, ponieważ doszło do bardzo nieprzyjemnej sytuacji i teraz nie obejdzie się bez profesjonalnego czyszczenia pomieszczeń po wybiciu kanalizacji, bo sama niestety sobie z tym problemem nie poradzę. Mogę liczyć na Wasze skuteczne wsparcie?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502