Dezynfekcja Góra Kalwaria

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Wieloletnia praktyka i zdobyta wiedza teoretyczna z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji sprawiają, że fachowcy są w stanie szybko i skutecznie wypędzić z Twojego domu niepożądane szkodniki i wirusy, które nie należą przecież do ...
Usługi Deratyzacji, Dezynsekcji i Dezynfekcji DDD Protect
4.8
Liczba opinii: 63
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebowaliśmy specjalistów, którzy byliby w stanie usunąć mikroorganizmy z płaskich powierzchni, a ci panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze. Z dojazdem na miejsce nie mieli najmniejszego problemu, do tego okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi i kulturalnymi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści i na pewno w przyszłości będziemy polecać ich fachowe usługi."
Góra Kalwaria
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Revival Krzysztof Wojciechowski
4.9
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Zwalczanie szkodników na własną rękę może się okazać mało skuteczne. Jeśli chcesz uniknąć rozczarowania, jak najszybciej skontaktuj się ze specjalistami, którzy mają doświadczenie w tej dziedzinie. Decydując się na usługi tej firmy nie musisz obawiać ...
Zwalczanie Szkodników i Dezynfekcja Radosław Rek
4.8
Liczba opinii: 102
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Praca wykonana została nawet lepiej niż powinna, a panowie z serwisu dezynfekcji okazali się wykwalifikowanymi technikami, dla których nie ma pracy, z którą nie byliby w stanie dobie poradzić. Cena była ok, a panowie chętnie dzielili się z nami naszą wiedzą. Polecamy, a telefon do fachowców zapisujemy sobie na przyszłość i sami również będziemy do nich wracać."
Wybrane zlecenia

2021-08-15 Góra Kalwaria
Czy moglibyśmy się umówić na usunięcie pleśni na ścianie? Zajmujecie się tym prawda? Potrzebuję pomocy bo coś powoduje że ciągle ten grzyb się powiększa. Oprócz tego przydałoby się wykonać działania bakteriobójcze w moim mieszkaniu. Kiedy jesteście dyspozycyjni? I czy mógłby mi ktoś przedstawić takie koszta mniej więcej?

2021-06-07 Góra Kalwaria
Dzień dobry. Kiedy i w jakiej cenie mielibyście możliwość wykonania odkażania i usunięcia zapachu w moim domu? Kupiłem go pare dni temu i już wtedy było to czuć więc ugrałem coś na cenie. Chyba mieszkał tu ktoś strasznie zaniedbany bo był ostry syf w paru miejscach. Kto wie jakie bakterie się tutaj zebrały.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502