Dezynfekcja Gniezno

Pest Patrol Marcin Żychliński
4.9
Liczba opinii: 37
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z ozonowaniem pomieszczeń na terenie naszej posesji ci panowie nie mieli najmniejszego problemu. Pracę wykonali sumiennie i uczciwie, a cena za usługę z pewnością nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie w razie potrzeby."
Wybrane zlecenia

Gniezno
Witam, jaka średnia cena ozonowania mieszkania (30m kwadratowych). należało ono do palaczki przez wiele lat i pomimo pozbycia się mebli wszędzie czuć papierosy.

Konikowo
Dzień dobry. Wczoraj wybiła nam w mieszkaniu kanalizacja i to bardzo mocno aż ściany sa mokre, zalaliśmy też sąsiadów. Czy zajmują się państwo osuszaniem ścian w bloku? Do osuszenia jest kilka ścian w dwóch mieszkaniach. Kiedy mają państwo wolny termin? Bo bardzo zależy nam na tym by ta wilgoć nie weszła głębiej w ścianę.

Kustodia
Witam serdecznie. Szukam fachowca, najlepiej gdyby pan miał swoją firmę gdzieś w pobliżu bo nie chciałbym ponosić dodatkowych opłat za dojazd do mojej miejscowości. W moim gospodarstwie na ścianie pojawił sie grzyb i chciałbym by pan do mnie przyjechał i przeprowadził odgrzybianie ścian. Do odgrzybiania jest osiem ścian w czterech pomieszczeniach gospodarczych.

Osiedle Grunwaldzkie
Dziś stało się cos strasznego w naszym bloku a tak dokładniej to w moim mieszkaniu wylało się szambo. Wszystko w mieszkaniu teraz strasznie śmierdzi fekaliami, zapach wszedł również w materace i łóżka. Koniecznie musimy się tego zapachu pozbyć i to jak najszybciej. Ile kosztuje dezynfekcja łóżek i materacy?

Osiedle Jagiellońskie
Witam. Piszę do państwa bo chciałbym się zorientować jaka jest cena za wynajęcie usług firmy do dezynfekcji? Waham się nad wykonaniem dezynfekcji przed przeprowadzką do mieszkania które kupiłem- mieszkanie było w dość zaniedbanym stanie , już je co prawda wysprzątałem ale nadal panuje w nim dość specyficzny zapach.

Dzielnice Gniezna, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Stare Miasto
 2. Tysiąclecie
 3. Ustronie
 4. Grunwaldzkie
 5. Pustachowa-Kokoszki
 6. Skiereszewo
 7. Winiary
 8. Arkuszewo
 9. Kawiary-Osiniec
 10. Dalki
 11. Piekary
 12. Róża
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502