Dezynfekcja Gdynia

Usługi DDD Fumis Remigiusz Falk
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Z dezynfekcją panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Pracę wykonali na piątkę z plusem, a cena również do najwyższych nie należała, zwłaszcza że konkurencja oferowała znacznie niższe stawki. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu zapisujemy i będziemy polecać na przyszłość, bo takich wykwalifikowanych i odpowiedzialnych specjalistów w dzisiejszych czasach ze świeczką szukać."
Karwiny
Serwis Klimatyzacji Hvac Service Paweł Miszczak
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Serwis dezynfekcji z prawdziwego zdarzenia. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, do tego atrakcyjne stawki i miła oraz konkretna obsługa. Jesteśmy bardzo zadowoleni - panowie w mieszkaniu zjawili się jeszcze tego samego dnia, do pracy przystąpili od razu i bardzo szybko się uwinęli. Efekty widać było już następnego dnia. Polecamy serdecznie, a telefon zapisujemy."
Dąbrowa
Zakres usług
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Polvapor
4.7
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Panowie przyjechali do nas o umówionej wcześniej godzinie (nie ukrywaliśmy, że zależy nam na pilnie wykonanej usłudze). Dezodoryzacja przebiegła szybko i sprawnie, a panowie dali się poznać jako osoby sumienne, rzetelne, fachowe, odpowiedzialne, którym warto zaufać. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy na przyszłość ich usługi, bo lepszych w najbliższej okolicy nie znajdziecie."
Pogórze
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Pco Solutions Daniel Sacewicz
4.7
Liczba opinii: 48
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"To niewątpliwie serwis dezynfekcji z prawdziwego zdarzenia. Sprawa była pilna, a ten wykonawca nie miał problemu z wolnym terminem. Na miejscu zjawił się jeszcze tego samego dnia, usługę wykonał sumiennie i odpowiedzialnie, a cena fachowo wykonanego zadania w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecam każdemu w potrzebie."
Grabówek
Ta firma to zespół wykwalifikowanych pracowników, dla których ogromne znaczenie ma skuteczność przeprowadzanych czynności. Kompleksowe zwalczanie owadów i insektów? Zadzwoń, a fachowcy zajmą się każdym zagrożeniem! Skuteczność, ...
W Twoim domu pojawiły się mrówki lub karaluchy? Konieczne będzie usunięcie bakterii? Nie zwlekaj i jak najszybciej skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego zakładu DDD. Zaproponowane przez specjalistów rozwiązania pozwolą skutecznie i w możliwie ...
Szukasz rzetelnej firmy, która przeprowadzi ozonowanie w Twoim mieszkaniu? Jesteś w dobrym miejscu! Ta firma to specjaliści w tej dziedzinie. Z łatwością pozbędą się zapachu psa, papierosów oraz innych nieprzyjemnych woni, dzięki czemu będziesz ...

Usługi Dezynfekcji Recovers

Dezynfekcja Gdynia
Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Wybrane zlecenia

Stolarska, Obłuże

2021-02-05 Ile kosztuje odkażanie w bloku?
Mieszkam w bloku na parterze. Kilka dni temu sąsiadowi wylatywała woda i mnie zalał. Szukam firmy, która wykonuje dezynfecje gazowe, niby jest najlepsza na zalania. Chciałabym wykonać tą usługę, ponieważ to zalanie było z toalety. W tej wodzie znajdowały się okrpone rzeczy. Proszę o pilny kontakt.

Gdynia Oksywie, Zielona

2021-02-05 Odkażanie mieszkania
Bardzo nie lubię sprzątać i doszło do tego, że w mojej piwnicy na każdym kroku zrobiła się pleśń. Piwnica jest bardzo wilgotna i tak się domyślam, że to pewnie od tego zrobiło się to dziadostwo. Jakie są u Państwa mniej więcej koszty za usunięcie takiego problemu?

Gdynia, Karwiny

2021-01-11 Jaki jest czas ozonowania biura?
Witam. W pomieszczeniu biurowym unosi się przykry zapach, który ciężko jest wyeliminować. Poczytałam trochę na ten temat i wyczytałam, że najlepszym rozwiązaniem będzie ozonowanie. Za jednym zamachem i odświeże biuro i usunę ten brzydki smród. Czekam na kontakt.

Oksywie, Dąbka

2020-12-03 Odkażanie domu
Dzień dobry. Mam taką nietypową sprawę. Odziedziczyłam po babci kawalerkę. Babcia zmarła w tym mieszkaniu i poszukuje firmy, która sprząta po zmarłych. Ja sama nie mogę tam zamieszkać bo się strasznie boje, ale chciałabym sprzedać to mieszkanie. Czy zajmuecie się również takimi problemami? Jakie są ceny za takie usługi?

Gdynia, Fregatowa

2020-12-02 Jaki czas czeka się na firmę do dezynfekcji w mieszkaniu?
Witam serdecznie. Wczoraj w mieszkaniu rozszczelniła się rura kanalizacyjna. Całość wylała mi się w łazience. Na pilnie potrzebuję wykonać dezynfeckję po tym zalaniu. Jaki będzie tego koszt?

Miętowa, Gdynia, Dąbrowa

2020-09-26 Ile kosztuje dezodoryzacja biura?
Wynajmuję biuro w starej kamienicy. Czasami jak wchodzi się do środka to bardzo mocno czuć zapach stęchlizny. Jest ten zapach tak intenstywny, że jak wracam do domu to czuje go na moich ubraniach. Proszę o pilną pomoc.

Gdynia, Słoneczna

2020-07-30 Ile wyniesie zamówienie firmy do dezynfekcji w bloku?
Dzień dobry. Poszukuje firmy, która wykona u nas w budynku mieszkalnym usługę dezynfekcji. Jestem członkiem zarządu naszej wspólnoty mieszkaniowej. Mam zająć się właśnie tym tematem. Dlatego byłbym wziączny za udziele mi wszystkich potrzebynch informacji, abym mógł przedstawić te informacje dalej. Chodzi przede wszystkim o dostępne terminy i koszty.

Gdynia, Chylonia, Gniewska

2020-07-17 Usuwanie metodą UV w bloku
Witam serdecznie. Chciałabym odświeżyć mieszkanie. Czytałam, że są takie lampy bakteriobójcze. Jest to skuteczna metoda do dezynfekcji powietrza. Czy to faktycznie prawda, że jest to skuteczna metoda? Będę wdzięczna za udziele porady i wtedy się zastanowie, czy wykonywać taką usługę.

Dzielnice Gdyni, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Babie Doły
 2. Chwarzno-Wiczlino
 3. Chylonia
 4. Cisowa
 5. Dąbrowa
 6. Działki Leśne
 7. Wzórze Św. Maksymiliana
 8. Kamienna Góra
 9. Karwiny
 10. Leszczynki
 11. Mały Kack
 12. Podgórze
 13. Pustki Cisowskie-Demptowo
 14. Redłowo
 15. Śródmieście
 16. Witomino-Leśniczówka
 17. Witomino Radiostacja
 18. Grabówek
 19. Oksywie
 20. Orłowo
 21. Obłuże
 22. Wielki Kack
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502