Dezynfekcja Gdańsk

Usługi DDD Fumis Remigiusz Falk
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Dekontaminacja przebiegła bez większych problemów - widać, że w tym zakładzie pracują wykwalifikowani pracownicy, którzy usługi DDD opanowali do perfekcji. Jesteśmy w 100% zadowoleni z wykonanej przez nich pracy i na pewno będziemy polecać ich znajomym i rodzinie. Numer telefonu oczywiście zapisujemy i na pewno w przyszłości skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia."
Olszynka
Serwis Klimatyzacji Hvac Service Paweł Miszczak
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bardzo rzetelnie i w pełni profesjonalnie wykonana usługa odkażania. Panowie fachowo i rzeczowo podeszli do sprawy, co zaowocowało szybko i spawanie wykonaną pracą. Z dojazdem nie mieli problemu, a cena była ok. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu zapisujemy i na pewno będziemy polecać usługi innym."
Krakowiec
Zakres usług
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Polvapor
4.7
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ozonowanie pomieszczeń inwentarskich przyniosło oczekiwane efekty, a my jesteśmy zadowoleni zarówno z końcowego rezultatu, jak i z ceny, która w naszej ocenie do najwyższych nie należała. Dziękujemy za szybko i sprawnie wykonaną pracę na miejscu i na pewno w przyszłości będziemy korzystać ze wparcia tych panów."
Chełm
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Pco Solutions Daniel Sacewicz
4.7
Liczba opinii: 48
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"W jednym z pomieszczeń gospodarczych na terenie mojej posesji nieprzyjemnie pachniało, dlatego postanowiłem wezwać na pomoc specjalistę od dezodoryzacji. Ten z pracą poradził sobie znakomicie, a cena była do przyjęcia. Polecam z całego serca, kontakt oczywiście sobie zachowuję!"
Kokoszki
Ta firma to zespół wykwalifikowanych pracowników, dla których ogromne znaczenie ma skuteczność przeprowadzanych czynności. Kompleksowe zwalczanie owadów i insektów? Zadzwoń, a fachowcy zajmą się każdym zagrożeniem! Skuteczność, ...
W Twoim domu pojawiły się mrówki lub karaluchy? Konieczne będzie usunięcie bakterii? Nie zwlekaj i jak najszybciej skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego zakładu DDD. Zaproponowane przez specjalistów rozwiązania pozwolą skutecznie i w możliwie ...
Szukasz rzetelnej firmy, która przeprowadzi ozonowanie w Twoim mieszkaniu? Jesteś w dobrym miejscu! Ta firma to specjaliści w tej dziedzinie. Z łatwością pozbędą się zapachu psa, papierosów oraz innych nieprzyjemnych woni, dzięki czemu będziesz ...

Usługi Dezynfekcji Recovers

Dezynfekcja Gdańsk
Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Wybrane zlecenia

Gdańsk, Jasień

2021-01-24 Poszukuje firmy do dezynfecji piwnicy.
Otrzymałem dziś w końcu klucze do piwnicy przynależnej do mojego mieszkania. Gdy tam wszedłem odrzucił mnie okropny zapach stęchlizny. Nie mam pojęcia co tam było przechowywane bo piwnica jest wysprzątana. Poszukuję więc firmy, która podjeła by się dezynfekcji.

Gdańsk, Brzegi

2021-01-18 Potrzebuję ozonowania pomieszczeń
Posiadam mieszkanie, które wynajmowałam małżeństwu. Jakiś czas temu opuścili mieszkanie lecz pozostawili je w tragicznym stanie. Z opisu sąsiadów dowiedziałam się, że nie byli zbyt higieniczni. Dlatego potrzebuję ozonowania wszytskich pomieszczeń by móc ponownie udostępnić mieszkanie następnym lokatorom. Jaki jest termin oczekiwania na usługę?

Gdańsk, Kartuska

2021-01-04 Jaki jest czas ozonowania domu?
Witam, jestem zainteresowany ozonowaniem całego domu. Wyjeżdzamy na cały tydzień po mojej ciężkiej chorobie. W tym czasie chciałbym przekazać dom do dezynfekcji. Ile trwa taka usługa? Czy można zostawić Państwu klucze do domu i zajmiecie się tym? Czy musi być ktoś obecny przy wykonywaniu usługi? Poproszę o wstępny kosztorys.

Zaspa, Dywizjonu 303

2020-10-21 Czy usuwacie drobnoustroje w domu jednorodzinnym?
Poszukuję fachowca, który zajmie się usuwaniem takich zanieczyszczeń. Chciałabym się dowiedzieć jak by wyglądało takie usuwanie. Ile będzie trwał taki proces? Czy używane będą środki chemiczne czy ozonowanie? Po ilu godzinach można ponownie wrócić do domu? Jaki jest koszt? Dom jest mały ma 4 pokoje, kuchnie i łązienkę. Około 80m2, bez podpiwniczenia.

Gdańsk, Ujeścisko, Warszawska

2020-10-13 Poszukuję firmy w pobliżu do usunięcia alergenów w mieszkaniu.
Odziedziczyłam po dziadkach mieszkanie. Od momentu ich śmierci nikt nie zglądał do tego mieszkania. Poszukuję firmy, która zajełaby się oczyszczeniem i dezynfekcją takiego mieszkania. Chciała bym jak najszybciej zacząć wynajmować to mieszkanie by nie stało puste.

Oliwa, Spacerowa

2020-09-14 Pilnie odkażanie metodą UV w domu.
Mam dziś pecha. Pierw zgubiłam dokumenty, a teraz wracając do domu zauważyłm, że wybiła kanalizacja! Jest ogromy fetor, dodatkowo obawiam się, że czymś mogę się zarazić! Dom wysprzątałam ale chciałabym jeszcze go odkazić metodą UV. Jak długo trwa takie odkażanie? Jaka jest cena usługi? Dom ma ok 150 m2. Wiem, że to duży metrarz ale mam nadzieję, że przyjmą Państwo zlecenie.

Gdańsk, Źródlana, Jasień

2020-08-29 Czy zajmujecie się utylizacją zwierząt domowych?
Odkupiłem w okazyjnej cenie dom z lat 70. Nikt tam nie mieszkał od kilkunastu lat. Wchodząc tam zauwżyłem grzyb na ścianach oraz kilka martw kotów. Chciałbym aby Państwa firma zajęła się wywozem i utylizacją zwierząt oraz odgrzybianiem tych ścian. Dom według planów ma 100 m2, a kotów jest 5 tyle na raie naliczyłem. Jaki będzie przybliżony koszt i termin usługi?

Gdańsk, Rybitwy, Letnica

2020-08-09 Ile wyniesie zamgławianie w gospodarstwie?
Witam, interesuje mnie zamgławianie ultradźwiękowe, które odkazi pomieszczenie po trzodzie chlewnej oraz odkomarzy przyległe pola. Czy posiadacie Państwo taki sprzęt? Jaki jest koszt usługi? Czy podać ilość hektarów?

Gdańsk, Wodnika

2020-08-05 Pilnie na jutro dezynfekcja gazowa w lokalu!
Sąsiadowi pękła rura kanalizacyjna i zalała cały mój lokal fekaliami. Potrzebuje na jutro dezynfecji gazowej! Słyszałem, że jest ona najlepsza na takie zalania. Nie chce by ktoś z moich klientów czy pracowników zachorował. Proszę, znajdźcie czas dla mnie jutro. Zapłacę każdą cenę. Nie mogę sobie pozwolić na postój mojej firmy! Słyszałem, że jesteście jedną z najlepszych firm na rynku!

Dzielnice Gdańska, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Chełm
 2. Przymorze Wielkie
 3. Śródmieście
 4. Wrzeszcz Dolny
 5. Piecki-Migowo
 6. Wrzeszcz Górny
 7. Żabianka
 8. Oliwa
 9. Orunia
 10. Przymorze Małe
 11. Osowa
 12. Siedlce
 13. Zaspa Młyniec
 14. Brzeźno
 15. Zaspa-Rozstaje
 16. Stogi
 17. Jasień
 18. Suchanino
 19. Nowy Port
 20. Kokoszki
 21. Brętowo
 22. Matarnia
 23. Strzyża
 24. Aniołki
 25. Przeróbka
 26. VII Dwór
 27. Wyspa Sobieszewska
 28. Olszynka
 29. Młyniska
 30. Wzgórze Mickiewicza
 31. Krakowiec-Górki Zachodnie
 32. Rudniki
 33. Letnica
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502