Dezynfekcja Elbląg

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Polvapor
4.8
Liczba opinii: 40
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Polvapor

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Dezynfekcja Elbląg
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia
"Z dezynfekcją pomieszczeń ci panowie nie mieli najmniejszego problemu. Z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, a ceny również mieli bardzo przystępne. Dziękujemy za szybki i bardzo dobry kontakt od początku do końca współpracy oraz za przystępne ceny, które w żaden sposób nie uszczupliły naszego domowego budżetu. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu pozostawiamy."
Łasztownia, Elbląg
Popularne usługi
Pytania od klientów

Elbląg

27.01.2021 Usunięcie alergenów w domu
Czy wasza firma znajduje się w pobliżu? Mam duży problem w domu ponieważ po wybiciu kanalizacji w łazience moje dziecko ma znowu straszny nawrót alergii. Zależy mi na jak najszybszym wykonaniu usługi i usunięciu tego.

Elbląg, Grunwaldzka

19.01.2021 Usuwanie drobnoustrojów w gospodarstwie
Witam serdecznie, chciałbym zamówić państwa usługi na jutro w celu usunięcia stęchlizny w mojej szopie. Wydaje mi się że jakieś nieżywe zwierzątko się rozłożyło i dlatego taki odór się pojawił. Czy macie wolny termin? Godzina nie jest ważna

Pawia, Kamionka, Elbląg

20.10.2020 Szukam firmy do odkażania
Witam, mieliśmy w bloku ostatnio bardzo przykrą sytuację, ponieważ zmarli nasi drodzy sąsiedzi z trzeciego piętra. Wszyscy głęboko ubolewamy nad tą stratą. Jako zarządca poszukuję firmy, która zajmie się posprzątaniem mieszkania po zmarłych. Czy mogliby państwo się tego podjąć?

Elbląg, Zawada

24.09.2020 Jaki jest czas ozonowania?
Dzień dobry, mieszkam w kawalerce w bloku i nie wiem dlaczego ale od paru tygodni nęka mnie cały czas grzyb na ścianach. Jak się pojawi w kuchni i go usunę to potem jest w salonie, a jak tam usunę to w łazience i tak w kółko. Chciałbym znaleźć przyczynę problemu

Elbląg, Kamionka

28.08.2020 Ile kosztuje dezynfekcja metodą UV?
Proszę o kontakt telefoniczny w sprawie wykonania takiej usługi. Do oczyszczenia jest moja piwnica. Zalało ją ostatnio i nawet nie próbuję myśleć jakie bakterie się tam teraz gnieżdzą. Czytałem że jest to jedna z lepszych metod i bardzo mnie to zainteresowało.

Elbląg, Grunwaldzka

09.08.2020 Dezynfekcja gazowa w lokalu
Dzień dobry, przeczytałem ogłoszenie w internecie i świetne oceny państwa firmy. Byłbym zainteresowany usunięciem przykrego zapachu z kuchni w mojej restauracji. Otrzymaliśmy popsuty transport owoców i zanim zwróciliśmy uwagę to już się popsuły. Sprawa jest dość pilna, ponieważ w przyszłym tygodniu spodziewamy się inspekcji

Elbląg, Nowe Miasto, Giermków

11.07.2020 Firma do dezynfekcji w bloku
Poszukuję serwisu który podejmie się wykonania dezynfekcji na naszym osiedlu w każdym z budynków. Liczę że się dogadamy jakoś bo to bardzo kompleksowa usługa do zrobienia natomiast bardzo mi zalezy na wykonaniu tego w przyszłym tygodniu. Możecie polecić kogoś?

Dzielnice Elbląga, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Bielany
 2. Dąbrowa
 3. Dębica
 4. Drewnik
 5. Kamionka
 6. Kępa Północna
 7. Krasny Las
 8. Modrzewina
 9. Na Stoku
 10. Nad Jarem
 11. Nowe Miasto
 12. Nowe Pole
 13. Osiek
 14. Próchnik
 15. Przy Młynie
 16. Rakowo
 17. Rubno Wielkie
 18. Stagniewo
 19. Stare Miasto
 20. Śródmieście
 21. Warszawskie Przedmieście
 22. Winnica
 23. Wyspa Spichrzów
 24. Zakrzewo
 25. Zatorze
 26. Zawada
 27. Zawodzie

Zobacz również

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502