Dezynfekcja Dzierżoniów

Zakład Usług DDD Protect Paweł Matuszewicz
4.9
Liczba opinii: 117
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Odkażanie wykonane dokładnie, sumiennie i rzetelnie, cena przystępna, a panowie mili, sympatyczni i kulturalni. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy, która przebiegła szybko i bezproblemowo. Panowie zaimponowali nam bogatą wiedzą, którą wykorzystali w praktyce. Dziękujemy i polecamy każdemu, komu zależy na szybko i sprawnie wykonanej usłudze, a numer telefonu do kontaktu pozostawiamy sobie na przyszłość."
Usługi DDD Insect Out Lidia Otfinowska
4.9
Liczba opinii: 42
Sprawdź szczegóły
Zniszczone meble czy ponadgryzane kable mogą być efektami występowania szczurów lub myszy w Twoim domu. Gryzonie nie dość, że niszczą elementy wyposażenia domowego, to jeszcze przenoszą pasożyty i bakterie, które mogą być szkodliwe dla Twojego ...
Rozważasz przeprowadzenie dezynfekcji w całym domu? A może chcesz odkazić biuro lub inne pomieszczenie? Nie próbuj szukać niesprawdzonych środków wątpliwego pochodzenia. Zleć usługę sprawdzonej firmie. Ten serwis działa na rynku od lat i każdego dnia ...
Serwis będzie dostępny od dnia 19.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

2021-06-09 Dzierżoniów
Pękła mi wczoraj w nocy rurka pod zlewem i wodaczęła sie lać niestety wilgoć weszła też w ściany w kuchni i jednym pokoju. Słysałem że państwo wykonują takie usługi jak ososzanie ścian w domu po zalaniu i chciałbym sie z państwem umówić najszybciej jak to tylko możliwe. Ponieważ tylko wasz serwis mieści się w pobliżu mojego domu.

2021-06-07 Dzierżoniów
Mam w domu takie jedno pomieszczenie w którym co roku pojawia sie pleśń na ścianie, podobno pomaga na to dezynfekcja gazowa. Czy państwo wykonują taką usługę? Jaka jest cena za jedno pomieszczenie?

Dzielnice Dzierżoniowa, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Makowe
 2. Andrzeja Struga
 3. Słoneczne
 4. Stare Miasto
 5. Kolorowe
 6. Jasne
 7. Różane
 8. Błękitne
 9. Złote
 10. Tęczowe
 11. Pogodne
 12. Zielone
 13. Młodych
 14. Zacisze
 15. Rynek
 16. Małopolskie
 17. Sobieskiego
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502