Dezynfekcja Dębica

Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń
4.8
Liczba opinii: 93
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Ozonowanie przebiegło szybko i sprawnie, do tego panowie dokładnie wytłumaczyli krok po kroku, co robili i dlaczego. Obsługa na plus, wykonanie na plus, cena również na plus. Doczepić nie mieliśmy się do czego, a usługi tych panów będziemy polecać dalej."
Pytania od klientów
Dezynfekcja Dębica 31.01.2022
Dzień dobry. Czy wykonują Państwo ozonowanie wózka spacerowego? Kupiłam używany i ma trochę zapach stęchlizny. Jaka byłaby cena?
Serwis będzie dostępny od dnia 01.06.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zwalczanie szkodników nie należy do łatwych zadań. Niezbędna w tym przypadku będzie nie tylko specjalistyczna wiedza, ale również doświadczenie i cierpliwość. Jeśli chcesz uniknąć stresu, jak najszybciej zgłoś się do tego zakładu usług DDD ...
serwis niedostępny
Opinia
"Ten zakład dezynfekcji z pracą polegającą na odkażeniu naszego nowo zakupionego domu poradził sobie bardzo dobrze. Panowie dali się poznać jako osoby sumienne i rzetelne. Pracę wykonali na medal, do tego ceny mieli bardzo przystępne. Polecamy gorąco każdemu, a telefon zapisujemy sobie na przyszłość."
serwis niedostępny
Pytania od klientów

15.08.2021
Dzień dobry, chciałam podpytać o pomoc jakiegoś profesjonalnego swerisanta, bo mam piwnicę, którą chciałabym odkazić. Jest po zalaniu, nie chcę aby na ścianach pojawiła się pleśń. Jaki jest czas przyjazdu i realizacji zlecenia przez Speców?

23.07.2021
Witam zebraną tu społeczność i proszę o polecenie, najlepszej w mieście, firmy od dezyfekcji. Pilnie muszę odkazić cały dom. Przez dwa lata stał pusty, a zapach stęchlizny odurza nozdrza od samego wejścia.Z góry dziękuję za namiary do serwisów.

Dzielnice Dębicy, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Centrum
  2. Gawrzyłowa-Mickiewicza
  3. Kawęczyn-Pana Tadeusza
  4. Kępa-Wolica
  5. Świętosława
  6. Krakowska-Południe
  7. Krakowska-Północ
  8. Rzeszowska Południe
  9. Rzeszowska Północ
  10. Słoneczne
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502