Dezynfekcja Dębica

Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń
4.8
Liczba opinii: 92
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ozonowanie przebiegło szybko i sprawnie, do tego panowie dokładnie wytłumaczyli krok po kroku, co robili i dlaczego. Obsługa na plus, wykonanie na plus, cena również na plus. Doczepić nie mieliśmy się do czego, a usługi tych panów będziemy polecać dalej."
Usługi Dezynfekcji i Dezynsekcji Grupa Daję Słowo Wojciech Malicki
5
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten zakład dezynfekcji z pracą polegającą na odkażeniu naszego nowo zakupionego domu poradził sobie bardzo dobrze. Panowie dali się poznać jako osoby sumienne i rzetelne. Pracę wykonali na medal, do tego ceny mieli bardzo przystępne. Polecamy gorąco każdemu, a telefon zapisujemy sobie na przyszłość."
Zwalczanie szkodników nie należy do łatwych zadań. Niezbędna w tym przypadku będzie nie tylko specjalistyczna wiedza, ale również doświadczenie i cierpliwość. Jeśli chcesz uniknąć stresu, jak najszybciej zgłoś się do tego zakładu usług DDD ...
Wybrane zlecenia

2021-08-15 Dębica
Dzień dobry, chciałam podpytać o pomoc jakiegoś profesjonalnego swerisanta, bo mam piwnicę, którą chciałabym odkazić. Jest po zalaniu, nie chcę aby na ścianach pojawiła się pleśń. Jaki jest czas przyjazdu i realizacji zlecenia przez Speców?

2021-07-23 Dębica
Witam zebraną tu społeczność i proszę o polecenie, najlepszej w mieście, firmy od dezyfekcji. Pilnie muszę odkazić cały dom. Przez dwa lata stał pusty, a zapach stęchlizny odurza nozdrza od samego wejścia.Z góry dziękuję za namiary do serwisów.

Dzielnice Dębicy, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Centrum
  2. Gawrzyłowa-Mickiewicza
  3. Kawęczyn-Pana Tadeusza
  4. Kępa-Wolica
  5. Świętosława
  6. Krakowska-Południe
  7. Krakowska-Północ
  8. Rzeszowska Południe
  9. Rzeszowska Północ
  10. Słoneczne
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502